Ostané skrine

Na tejto podstránke vám prinášame rôzne typy skríň a skriniek. Nájdete tu: Priemyselné skrine pre rozvádzače a iné aplikácie, polyesterové skrine, povrchové skrine pre rozvádzače, na zem IP40 a IP 55 monobloky skrine, priemyselné plastové skrine, skrine s priemyselnými zásuvkami, plastové krabice, plastové krabice pre stavebné účely

atlantic-rozvadzace

DOMOS-K krabice pre zapustenú montáž - spojovateľné

domos k
  • Mechanizmy a spojovacie skrinky špeciálne určené na inštaláciu do prefabrikovaných stien (napríklad sadrokartón, drevo, drevovláknitá doska atď.). Vyrobené z vysoko kvalitných a vysoko pevnostných materiálov, ktoré umožňujú jednoduchú inštaláciu. Určené pre obvody, ktorých napätie nie je viac ako 400 V / striedavého prúdu a maximálny prúd 16 A.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

DOMOS - IP30 krabice pre zapustenú montáž

domos
  • Séria DOMOS je sada zapustených spojovacích krabíc pre interiér - v terciárnom a obytnom sektore.
  • Tieto škatule sa skladajú zo základne a zaslepovacieho krytu
  • Najmenšie rozmery sa vyrábajú v dvoch verziách, verzia s krytom uzavretým pomocou skrutiek a verzia s krytom zatvoreným prostredníctvom plastových záklapiek.
  • IK 07
PDF katalógvytlačiť tento produkt

VERDI - povrchové skrinky

verdi
  • Skrinky VERDI sú z vysoko kvalitného plastu. Na stenu IP 40 alebo IP55, čo ich robí vhodné pre všetky typy vnútorných aj vonkajších priestorov. Majú flexibilnú membránu, ktorá uľahčuje zapojenie, a vždy zaručujúce dokonalú vodotesnosť.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

AMERICAN - krabice IP20 pre elektrické komponenty

american
  • Vstupy 1/2 ”, 3/4” a 1 “. Existujú modely so záslepkami alebo s výrezmi na inštaláciu rôznzych elektronických zariadenii.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

Obj.kód a dostupné prevedenia

Rozmery a príslušenstvo v PDF katalógu

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist