Plastové skrine ELDON

POLYPRO skrine, ULTRX, QLINE D, QLINE E, QLINE I, a iné plastové

mas baner

Polyesterové skrine: POLYPRO skrine - Polyesterové skrine, aplikajú sa tam kde sú silné chemikálie, extrémy počasia a korozívne prostredie vyžadujúce dobrú ochranu. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti ultrafialovému žiareniu a tesnosť vďaka vynikajúcemu tesneniu.
Polyester so sklenným vláknom: ULTRX - poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii a vniknutiu iných častíc, reliéfny dizajn ULTRX skríň so sklenených vlákien ich robia najštýlovejšími a najestetickejšími v ich triede. Tieto kryty majú skryté pánty, a umožňujú aplikovať visiaci zámok pre bezpečnosť.
QLINE D, QLINE E, QLINE I, plastové krabice s polykarbonátu a ABS pre rôzne aplikácie, tlačítkové skrinky, krabice s vekom alebo s pántami.

Katalóg PDF
POLYPRO, TYPE 4x
Katalóg PDF
ULTRX, TYPE 4X
Katalóg PDF
QLINE D, TYPE 4x
Katalóg PDF
QLINE E, TYPE 4x
Katalóg PDF
QLINE I, TYPE 4x

POLYPRO TYPE 4x plastová skrinka

mas

ULTRX polyesterová skrińa spevnená sklenným vláknom, IP 66

mad

QLINE D, TYPE 4x, tlačítkové plastové skrine

mad

QLINE E, IP67, krabice Polykarbonátové alebo ABS

mad

QLINE I, polykarbonátové a ABS skrinky veko s pántami, IP66

mad

MÁTE ZÁUJEM O Plastové skrine SKRINE ELDON?

Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru, odpovieme vám na otázky a zašleme cenovú ponuku laebo dodatočné informácie.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o., Bulharská 44, 917 01 Trnava, IČO: 34145389 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email zeko@zeko.sk.

Kategórie príjemcov: administrátor webu, pracovník spoločnosti, subjekty, ktorým osobitný predpis zveruje právomoc rozhodovať o právach a povinnostiach fyzických osôb: súdy, orgány, účtovné subjekty.

Účel spracúvania osobných údajov: evidencie dopytov a cenových ponúk

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely registrácia cenových ponúk, zaevidovanie dopytov, evidencia cenových ponúk v účtovnom programe

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia