Výhradné zastúpenia pre SR

V našom sortimente máme niekoľko značiek, ktoré dovážame ako výhradný dovozca pre Slovensko. Radi by sme vám predstavili tieto značky na samostatných mikrostránkach, kde máte kompletné informácie.

Skrine, pulty, klimatizácie ETA

logoeta

ETA je spoločnosť, ktorá verí v technologickú evolúciu. Jej cieľom je navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné skrine, ktoré budú spĺňať osobné potreby a požiadavky používateľov. Je to kombinácia inovujúcich riešení a viac ako tridsať rokov skúseností na trhu s montážnymi skriňami.

V ponuke ETA nájdete:

Široká ponuka zaraďovacích skríň a monoblokov
Pulty a ramenné systémy
Skrine pre náročné prostredie: Nerezové prevedenie, ATEX prevedenie, seizmicky odolné, EMC prevedenie. Tieto vyhotovenia vám umožnia skrine umiestniť do výbušbého prostredia alebo do potravinárskeho priemyslu alebo chcemických prevádzok.
19" prevedenia a pre serverovne
Skrine pre vonkajšie prostredie
Skrine na stenu a svorkovnicové skrine
Ventilácia a klimatizácia
Skrine pre modulárnu zástavbu

Nerezové skrine, pulty FLEXTEC

Výhradné zastúpenie pre Slovesko a Českú republiku.

logoeta

FlexTec ponúka množstvo skríň a príslušenstva z nerezovej ocele v malých, stredných a veľkých veľkostiach pre ovládanie automatizácie a pre ochranu elektrických a elektronických zariadení. Skrine chránia elektrické a elektronické systémy vo vnútornom aj vonkajšom prostredí, a to najmä vo vysoko korozívnom prostredí.

V ponuke FLEXTEC nájdete:

Široká škála rozvádzačových skríň
Skrine a krabice malých a stredných rozmerov
Ventilácia a klimatizácia pre nerezové skrine
Pulty

web2

Polyesterové skrine URIARTE SAFYBOX

Výhradné zastúpenie pre Slovesko a Českú republiku.

logoeta

URIARTE SAFYBOX sa zameriava na výrobu polyesteru vystuženého sklenenými vláknami. Výroba skríň pre elektroinštalácie, automatizáciu a elektrotechnický priemysel, plynomerové skrine.

V ponuke Uriarte nájdete:

SAFYBOX BRES: Monoblokový priemyselná skrinka
SAFYBOX CA: Polyesterové monoblokové priemyselné boxy GRP
SAFYBOX ART: Vonkajšie skrine so strieškou
SAFYBOX APM: Zapustené montážne skrine pre merače (elektromert) a ochranné poistky
Skrine pre vodomery a Plynomery H2O a GAS

web2

Plastové skrine FIBOX

Výhradné zastúpenie pre Slovesko

logoeta

FIBOX ponúka najširšie portfólio vysoko kvalitných krabíc a skríň pre inštaláciu a ochranu elektrických a elektronických komponentov a systémov. Cez 1000 variácií a rôznych prevedení.
Skrinky krabice sú odolné voči poveternostným vplyvom za každých okolností. Vodotesné, chránené proti UV žiareniu a napriek tomu jednoduché na údržbu. Skrine a krabice Fibox uchovávajú komponenty inštalované v bezpečí a možno ich použiť na mnohých rôznych miestach.

web2

Klimatizácie, ventilácie a výhrevné telesá pre rozvádzače COSMOTEC

Výhradné zastúpenie pre Slovesko

logoeta

Firma COSMOTEC sa špecializuje na výrobu klimatizácií, výmenníkov a ventilátorov pre skrine, rozvádzače a aplikácie v elektrotechnickom priemysle a iných odvetví. Medzi výrobkami nájdte široké množstvo použitia, typu montáže a rôzne výkony na základe požiadaviek.

web2

Klimatizácia ventilácia ALFA ELECTRIC

Výhradné zastúpenie pre Slovesko

logoeta

Dôležitou súčasťou rozvádzačových skríň je ventilácia na udržanie správnej teploty a vlhkosti. Firma ALFA ELECTRIC sa zaoberá výrobou sortimentu pre ventiláciu skríň. V ponuke nájdete aj bohaté príslušenstvo pre rozvádzačové skrine.

web2

Relé a spínacie prístroje RELPOL

Autorizovaný distribútor pre Slovesko

logoeta

Výrobný program v oblasti relé je zameraný na všetky oblasti a to pre priemyselnú automatizáciu, elektroinštaláciu, priemyselnú a aplikovanú elektroniku, telekomunikácie, domáce spotrebiče a pre mnoho iných aplikácií.

web2

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia