GREENLEE
dierovacie náradie

GREENLEE výrobca strižného a dierovacieho náradia. Výrobcovia rozvádzačov určite nájdu široký sortiment systémov dierovania plechu podľa spôsobu a náročnosti práce: mechanické, hydraulické, frézy, stupňovité vrtáky.

U nás od GREENLEE nájdete:

Dierovače

Speed-Punch - dierovače,
Standard - dierovače 12,7 mm - 143,7 mm - Štandardný systém prebíjania plechu je kompletný systém pozostávajúci z razidla, matrice a ťažnej skrutky. ,
Slug-Buster - dierovače 12,5 mm - 64 mm - Špeciálne vyvinutý profil razidla umožňuje, aby bol odpad rozdelený tak, aby ľahko vypadol z matrice von.
Slug-Buster SC - samostrediace dierovače - Ušetrite čas a zaistite presnosť! Samostrediaci úderník sa zarovná sám na pilotnej diere.
Slug-Splitter - dierovače 12,5 mm - 64 mm - Vysoko výkonný dierovací systém prebíjania nerezových alebo oceľových plechov, plášte z umekých hmôt a sklenných vlákien do hrúbky 3,5 m.

Sady dierovačov

Sada Slug-Buster - ručná - Vysoko výkonný dierovací systém prebíjania nerezových alebo oceĺových plechov, plášte z umekých hmôt a sklenných vlákien do hrúbky 3,5 m. Vďaka jedinečnému dizajnu otvoru kovového odpadu vznikajú iba úzke dimenzované vrty.
Bimetalové dierovacie frézy s premenným ozubením
Quick Draw® - hydraulická pumpa a sada dierovačov

Dierovače - špeciálne aplikácie

Dierovacie razidlá s výrezmi, D dierovače, Dvojité D dierovače, Štvorcové a špeciálne štvorcové dierovače, Obdĺžnikové dierovače, Dierovače pre elektronické panelové konektory

Meracie prístroje, skúšačky

Skúšačky, multimetre, kliešťové ampérmetre, merače teploty, snímače a skenery

Vyberáme z ponuky

Podrobný popis najpopulárnejšieho sortimentu  z ponuky tohto výrobcu. Nájdete tu všetko pre domové inštalácie a aj pre priemysel, automatizáciu,

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia