SCHRACK TECHNIK
produkty pre energetiku, priemysel, inštalácie, elektrických zariadení (UPS, CBS), dátových sietí IT

Firma SCHRACK TECHNIK vo svojom portfólií ponúka kompletný sortiment produktov pre energetiku a priemysel, elektroinštalácie, dátové rozvody.

Podrobný a aktuálny sortiment - katalógy nájdete na stránke SCHRACK TECHNIK Slovensko

bravo-vnutorne-video-jednotky

Audio a video vstupné systémy

Široká ponuka audio a video jednotiek. Rôzne dizajny a prevedenia s množstvom funkcionalít.

casove-a-meracie-rele-seria-6000

Časové a meracie relé séria 5000 a séria 6000

Časové relé s kompeltnou ponukou časových funkcií. V ponuke nájdete multifunkčné, monofunkčné, časové rozashy až do 30 dní. Meracie relé: fazové, prúdové, napäťové.

nastenne-rozvodnice-s-plastovymi-dverami-ip54

Domové a bytové rozvodnice

Domové a bytové rozvodnice rôznych prevedení, zapustené, povrchové. S priehľadnými alebo plnými dverami. Plastové alebo kovové dvere.

elektromery

Elektromery

Elektromery pre priemysel, pre domácnosti a pre rádiový odpočet. V ponuke: štvorkvadrantný, digitálny,elektromer pre priemysel, elektronický impulzný, jednofázový elektronický impulzný, jednofázový digitálny, digitálny viactarifný, impulzný viactarifný, jednofázový digitálny viactarifný.

detektory-dymu

Hlásiče dymu

Hlasíče PROTECTOR rôzneho prevdenia. Napájeanie z batérie alebo napájenie zo siete 230V. Možnosť rádiového prepojenia hlásičov navzájom.

istice

Ističe a prúdové chrániče

V ponuke isitčov a chráničov: ističe, ističe s nadprúdovou ochranou, prúdové chrániče, prepojovacie lišty, pripojovacie svorky, motorové spínače, diaľkové motorové pohony.

meracie-pristroje

Meracie prístroje

Meracie prístroje na panel: ampérmetre, voltmetre, merače frekvencie a účinnika, bimetalový ampérmeter, analógové meracie prístroje na DIN lsištu, digitálne meracie prístroje na DIN lsištu, počítadlá prevádzkových hodín, transformátory prúdu a bočníky, analyzátory siete, bočníky...

modularne-pristroje

Modulárne prístroje

Ucelená ponuka modulárnych prístrojov pre inštalácie. Nájdete tu: vypínače, impulzné spínače, inštalačné stykače, inštalačné relé, stykače, schodiskové automaty, spínacie hodiny, súmrakové spínače a mnoho ďalších.

nudzove-svietidla

Núdzové svietidlá

Núdzové svietidlá: hlinníkové eloxované, z nerezovej oceli, obojstranné s piktogramom, nastenné a stropné piktogramové, pre únikové cesty, centrály pre núdzové svietidlá s vlastným akumulátorom, núdzové svietidlá s centrálnou batériou....

pistkove-odpinace-horizontalne-do-1600-a

Poistkové systémy

Poistkové systémy, odpínače, odpínače valcových poistiek, spodky na nožové poistky, poistkové odpínače horizontálne, odpojovacie lišty, odpínače vertikálne, odpínače vertikálne s integrovaným prúdovým meničom.

polovodicove-stykace

Polovodičové stykače

Sofštartér pre trojfázové motory, softštartér s dynamickou brzdou pre trojfázové motory, reverzácia trojfázových motorov, posúvanie a krokovanie motorov, obmedzovač rozbehového momentu motorov, stykače pre 3 fázové motory......

zvodice-prepatia

Prepäťové ochrany

Zvodiče prepätia: tr. I+II, tr. II, pre jednosmerné systémy, pre fotovoltaické systémy, tr. III, ochranný modul do zásuvky, zvodiče pre komunikačné obvody, TV a SAT.

rozvadzac-ids

Rozvádzače

Polyesterové krabice, polyesterové skriny na stenu, na zem, oceľoplechové rozvádzače na stenu, zaraďovacie skrine, monobloky, 19" racky.....

svietidlo

Svietidlá

Svietidlá do podhľadu, vstavané svietidlá, osvetlovacia žiarivkové systémy, svietidlá žiarivkové závesné a na strop, priemyselné svietidlá, výbojkové priemyselné svietidlá, svietidlá exteriérové, svietidlá pre verejné osvetlenia....

transormatory

Transformátory a zdroje

Jednofázové transformátory, 1 a 3 fázové zdroje, stabilozvané napájacie zdroje, elektronické napájacie zdroje.

vzduchove-istice-mo

Výkonové a vzduchové ističe

Výkonové kompaktné ističe a vypínače MC. 4 veľkosti: do 160, 300, 630 a 2000A. Vzduchové ističe MO - pevné alebo výsuvné prevedenie.

hlavne-vypinace

Hlavné a vačkové spínače

Množstvo prevedení núdzových hlavných vypínačov: na panel, stredové, radová montáž, zapúzdrené. Hlavné vypínače: na panel, so zadným upevnením s dvernou spojkou, pre radovú montáž. V ponuke aj výkonové vypínače do 160A. Vačkové spínače: na panel, stredové upevnenie, pod omietku, do rozvádzača, na DIN lištu, radová montáž, zapúzdrené, do skrinky, zaliate.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia