Ovládacie tlačítka

Tlačidlá, prepínače, signálky, ovládacie skrinky a joysticky

tesys pristroje
bravo-vnutorne-video-jednotky

HARMONY XB4

Rad kovových tlačidiel, spínačov a kontroliek Harmony XB4 kombinuje jednoduchosť inštalácie, flexibilita a robustnosť, aby vyhovovali väčšine priemyselných zariadení aplikácie. XB4 je jeden z najkomplexnejších sortimentov dostupných na trhu. Sú robustné a výkonné pre väčšinu priemyselných aplikácií.

casove-a-meracie-rele-seria-6000

HARMONY XB5

Plastové ovládacie a signalizačné prístroje Harmony radu XB5 kombinujú jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.

V ponuke nájdete:
Ovládače stláčacie a otočné pre riadenie funkcií Štart/Stop pri strojoch a inštaláciách, nastavenie a voľba parametrov (funkcia spínania): Ovládače stláčacie, ovládače otočné a so zámkom, ovládače pre Núdzové zastavenie a vypnutie, ovládače viactlačítkové.
Signálky navrhnuté na vizuálnu signalizáciu (funkcia signalizácie).
Ovládače stláčacie presvetlené navrhnuté na spínanie aj signalizáciu (funkcia spínania a signalizácia).

nastenne-rozvodnice-s-plastovymi-dverami-ip54

HARMONY XB7

Rad plastových riadiacich a signalizačných jednotiek Harmony® XB7 je monolitický rad určené na použitie v priemyselnom, terciárnom a stavebnom sektore. Používa sa jednoducho a rýchla inštalácia.

Tlačidlá a spínače určené pre Start/Stop ovládanie strojov a inštalácie, nastavenie a parametrovanie (kontaktné funkcie): Tlačidlá, prepínače/kľúčové spínače, tlačidlá núdzového zastavenia alebo núdzového vypnutia
Kontrolné svetlá určené na vizuálnu signalizáciu (signalizačné funkcie)
Podsvietené tlačidlá určené na ovládanie a signalizáciu (kontaktné funkcie + signalizačné funkcie)

elektromery

Harmony 9001 SK

Rada ovladacích a signalizačných prvkov 30 mm/1,18 palca Harmony® 9001K a 9001SK ponúka veľký výber robustných a spoľahlivých produktov používaných najmä v: Petrochémii, Hutníctvo, Baníctvo, Ropa a plyn, Čistenie odpadových vôd, Automobilová výroba.

detektory-dymu

Harmony XVL

Tento rad LED kontroliek spĺňa najnovšie požiadavky v signalizačnej technike. Vďaka svojej malej veľkosti sú upevňovacie kontrolky Ø 8 a Ø 12 obzvlášť vhodné pre nasledujúce aplikácie: montáž na malé ovládacie panely, montáž v malej hĺbke, tam, kde je potrebný veľký počet signalizačných jednotiek na ústredni, nízka strata energie.

istice

Harmony XB6

Monolitický a XB6 modulárny rad Harmony XB6E sa používajú pre širokú škálu riadiace a signalizačné produkty. Ich zmenšený priemer (Ø 16 mm/0 630 in ) robí sú vhodné na inštaláciu na malé stroje a ovládacie panely. Tento sortiment ponúka flexibilné a jednoduché nastavenie pre kompletné produkty a samostatné komponenty.

detektory-dymu

Harmony XPE

Nožné spínače typu XPE sú ideálnym riešením na poskytovanie pokynov na spustenie a zastavenie pre mnoho typov priemyselné stroje, pracujúce v rôznych prevádzkových režimoch

istice

Harmony XB4 Prostredie s nebezpečenstvom výbuchu

Rad Harmony® XB4 s výbušnou atmosférou modulárneho ovládania a signalizácie jednotky sú určené pre priemyselné odvetvia, kde sa môže vyskytovať výbušná atmosféra. Pre použitie v prostrediach s nebezpečenstvom možného vznieteniu.

istice

Joystickové ovládače a ovládacie skrinky Harmony K

Vačkové spínače typu K sa používajú v ovládacích paneloch a konzolách budov riadenie procesov a služieb v priemysle a budovách a priame riadenie pre jednoduché stroje.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia