VENTILÁCIA ALFA

armod fr

Moderný dizajn mriežky a maximálne prečnievanie mimo skrinky dávajú ventilátorom dobrý vzhľad a kompaktnosť. Všetky liate diely sa vyrábajú z veľmi odolného a samozhášavého ABS plastu triedy UL94 VO. Vyznačujú sa: rýchlou montážou, vysokou spoľahlivosťou. Rozsah účinnosti prúdenia vzduchu je od 24 do 630 m3/h. V ponuke aj ventilátory v prevedení do 19“ skríň, strešné ventilátory.

Katalóg PDF VENTILÁCIA ALFA
Stiahnúť 1,47 MB

ATV ventilátor

avc klimatizacia

ALFATOR ventilátor strešný

ave klimatizacia

Ventilátor pre 19" skrine

arc

Ventilátor ALFA

arc

Ventilátor AC - DC

arc

Popis

  • ATV ventilátor: Moderný dizajn mriežky a minimálne prečnievanie mimo, Rozsah účinnosti prúdenia vzduchu je od 24 do 700 m3/h, ALFA ELECTRIC používa len najkvalitnejšie gulickové ložiská., jednoduchá údržba - výmena znečistenej filtračnej rohože trvá len niekoľko sekúnd a nevyžaduje nástroje, Špeciálna konfigurácia mriežky, tesnenia z penového tesnenia a filtračnej rohože zabezpečujú stupeň krytia IP54 voči krytu
  • Ventilátor ALFA Moderný dizajn mriežky a minimálne prečnievanie mimo skrine dávajú ventilátorom dobrý vzhľad a kompaktnosť., Rozsah účinnosti prúdenia vzduchu je od 24 do 630 m3/h, ALFA ELECTRIC používa len najkvalitnejšie gulickové ložiská., K namontovaniu ventilátora stačí štvorhranný výrez na stene skrine, do ktorého ho stačí zaklapnút.
  • Ventilátor strešný: Strešné ventilátory a vetrací komín s prietokom vzduchu od 600 -1000 m3/h, Strešný ventilátor s prietokom vzduchu od 1500 -1550 m3/h, ALFA ELECTRIC používa len najkvalitnejšie gulickové ložiská.
  • Ventilátor pre 19" skrine: Prietok vyduchu 300 alebo 450 m3/h, Životnosť 50 000 hodín, Nápájanie: 24, 48V DC alebo 115 a 230 AC 50-60 Hz
  • Ventilátor AC-DC: Prietok vyduchu 15 až do 800 m3/h, konektory FAST ON, vodiče, klzné alebo glôčkové ložisko

MÁTE ZÁUJEM O ALFA ELECTRIC VENTILÁTORY?

Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru, odpovieme vám na otázky a zašleme cenovú ponuku laebo dodatočné informácie.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o., Bulharská 44, 917 01 Trnava, IČO: 34145389 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email zeko@zeko.sk.

Kategórie príjemcov: administrátor webu, pracovník spoločnosti, subjekty, ktorým osobitný predpis zveruje právomoc rozhodovať o právach a povinnostiach fyzických osôb: súdy, orgány, účtovné subjekty.

Účel spracúvania osobných údajov: evidencie dopytov a cenových ponúk

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely registrácia cenových ponúk, zaevidovanie dopytov, evidencia cenových ponúk v účtovnom programe

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia