Náradie

GREENLEE

výhradný dovozca

GREENLEE výrobca strižného a dierovacieho náradia. Výrobcovia rozvádzačov určite nájdu široký sortiment systémov dierovania plechu podľa spôsobu a náročnosti práce: mechanické, hydraulické, frézy, stupňovité vrtáky.

legrand logo

SPEED PUNCH

mas baner

dierovače až 3 násobne rýchlejšie

Prichádza nový systém SPEED PUNCH® - patentovaný dizajn „bez závitu“ eliminuje krížové závity, zatiaľ čo inovatívny mechanizmus SPEED LOCK rýchlo zaisťuje úder na miesto.

legrand logo

STANDARD

mas baner

dierovače 12,7 mm - 143,7 mm

Štandardný systém prebíjania plechu je kompletný systém pozostávajúci z razidla, matrice a ťažnej skrutky. Pri ručnom stlačení prechádza razidlo po drážkach tažnej skrutky a naráža na plech v matrici a zároveň prerezáva otvor.

legrand logo

Slug-Buster

mas baner

dierovače 12,5 mm - 64 mm

Systémy dierovania plechu SLUGBUSTER. Špeciálne vyvinutý profil razidla umožňuje, aby bol odpad rozdelený tak, aby ľahko vypadol z matrice von. Dierovač SLUG BUSTER je v 22 rôznych veľkostiach. Ovládanie mechanické alebo hydraulické.

legrand logo

Slug-Buster

mas baner

sady dierovačov

Náhradné a doplňujúce súpravy dierovačov pre akumulátorové, hydraulické a račne. Dostupné sady: 7216 - 1/2 ”- 2” dierovacie raznice a matrica, 7214E - Pg-9 až 30,5 mm Slug-Buster® Pg dierovače, 7215E - Súprava dierovačov ISO-16 až ISO-40 Slug-Buster® ISO, 35617 - Súprava dierovačov ISO-16 až ISO-40 Slug-Buster® ISO, 06892 - Súprava razidiel ISO-16 až ISO-63 Slug-Buster ® ISO

legrand logo

Slug-Buster SC

mas baner

samostrediace dierovače

ystémy dierovania plechu SLUGBUSTER SC. Ušetrite čas a zaistite presnosť! Samostrediaci úderník sa zarovná sám na pilotnej diere. speed punch

legrand logo

Slug-Splitter

mas baner

dierovače 12,5 mm - 64 mm

Vysoko výkonný dierovací systém prebíjania nerezových alebo oceľových plechov, plášte z umekých hmôt a sklenných vlákien do hrúbky 3,5 m. Vďaka jedinečnému dizajnu otvoru kovového odpadu vznikajú iba úzke dimenzované vrty.

legrand logo

Sady

mas baner

Dierovač plechu, sada Slug-Buster a Standard - ručná

Vysoko výkonný dierovací systém prebíjania nerezových alebo oceĺových plechov, plášte z umekých hmôt a sklenných vlákien do hrúbky 3,5 m. Vďaka jedinečnému dizajnu otvoru kovového odpadu vznikajú iba úzke dimenzované vrty.

legrand logo

Kwik Stepper

mas baner

Stupňovitý vrták

Na opracovanie oceli, medi mosadzi, hlinníka, sklenných vlákien a umelých hmôt hrúbky materiálu do 9,5 mm (záleží na použitom vrtáku). Jedinečný design špičky vrtáku umožňuje rýchle prevŕtanie oceli.

legrand logo

Bimetalové dierovače

mas baner

Bimetalové dierovacie frézy s premenným ozubením

Umožňuje ľahký vývrt s minimálnym odpadom. Frézy sú použiteľné na rôzne materiály (oceľový plech, liatina mosadz, hliník, sklenené vlákno, drevo, umelá hmota).

legrand logo

Quick Draw

mas baner

hydraulická pumpa a sada dierovačov

Quick Draw® - vhodný pre rýchle, priame dierovanie, Quick Draw 90® - pravoúhle zalomenie hlavy, 180° otáčanie hlavy je určené pre maximálnu flexibilnosť v nedostupných pracovných podmienkach, Quick Draw Flex® - umožňuje ľubovoľnú orientáciu hlavy, prístup k opracovávanému materiálu

legrand logo

Špeciálne dierovače

mas baner

rôzne tvary razidla

Dierovacie razidlá s výrezmi, D dierovače, Dvojité D dierovače, Štvorcové a špeciálne štvorcové dierovače, Obdĺžnikové dierovače, Dierovače pre elektronické panelové konektory

legrand logo

Meracie prístroje

mas baner

pre elektrikárov

Skúšačky, Multimetre, Kliešťové ampérmetre, Skenery a snímače, Merače teploty

INTERCABLE

Náradie firmy Intercable sposkytne komfort pre elektrikárov, elektrotechnikov a osôb pracujúcich v energetike. Vo výrobnom programe nájdete strižné hydraulické náradie, lisovacie náradie, odizolovavacie náradie, skrutkovače, kliešte, ohcranné pomôcky a iné.

intercable logo

Náradie ručné

mas baner

kliešte, nožnnice a iné

Kliešte, kombinované kliešte, strižné a odizolovávacie kliešte, nožnice, strihacie náradie, pílky.

intercable logo

Lisovacie náradie

mas baner

Ručné mechanické

V prevedení račňové, ručné, s podporou akumulátorového pohonu, sady s lisovacími matricami.

intercable logo

Odblankovávače

mas baner

univerzálne a špeciálne

AMS univerzálny káblový odblankovávač, MSU špeciálny odblankovávač káblov, AIS odblankovávač káblov pre vysokú hustotu polyetylénových vonkajších vrstiev, FBS odblankovávač káblov pre vulkanizované polovodivých vrstiev, HLS odblankovávač káblov pre nevulkanizovanú polovodičovú vrstvu, IMS 20 kV odblankovávač káblov izolácie MV káblov

intercable logo

Odizolovávacie náradie

mas baner

Sady

Sada odizolovávacieho náradia - 1799 001 - Vhodný na odizolovávanie vonkajšieho plášťa, polovodivej vrstvy a na odstránenie primárnej izolácie. Sada odizolovávacieho náradia - 1799 002 - Vhodný na odizolovávanie vonkajšieho plášťa, polovodivej vrstvy a na odstránenie primárnej izolácie.

intercable logo

UFS

mas baner

nárdie na zošikmenie izolácie

Určený na skosenie rezu primárnej izolácie (Ø 15-60mm) MV káblov

intercable logo

Strižné náradie

mas baner

Hydraulické strižné náradie

Hydraulické strižné náradie ručné do 85 mm priemeru kábla,- strižné hlavice, sady s ručným ovládaním, sady s elektronickým ovládaním. Hlavy do priemeru kábla 25 mm, 45 mm, 50 mm, 85 mm

intercable logo

Lisovacie náradie

mas baner

Hydraulické

Hydraulické lisovacie náradie do 130 kN - lisovacie hlavice a náradie. Ovládanie s ručnou hydraulikou, elektropohonom. Hydraulické lisovacie hlavice pre prierezy do 1000 mm2 - Pre lisovanie káblov väčších prierezov určené pre hydraulické pumpy na nožný pohon, elektro-hydraulický pohon.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia