OMNIUM ELECTRIC
elektroinštalačný materiál

Sortiment pre domové a priemyselné inštalácie. V našej ponuke nájdete skrine, inštalačný materiál a modulárne prístroje na Din lištu, ale aj sortiment pre telekomunikačné rozvody.

Predstavenie výrobcu:

Sortiment pre domové a priemyselné inštalácie. V našej ponuke nájdete skrine, inštalačný materiál a modulárne prístroje na Din lištu, ale aj sortiment pre telekomunikačné rozvody. 10 sérií sortimentu, od modulárnych prístrojov, skrine až po príslušenstvo pre káble.

eta home

Modulárne prístroje na DIN lištu

Séria PROTEC: ističe, prúdové chrániče, stýkače a všetko potrebné príslušenstvo

OMNICONTROL

Stykače, tepelné relé, motorové spúšťače, výkonové ističe, výkonové vypínače, tlačidlá a otočné spínače

Rozvodnice

OPTIMA: zapustené a povrchové skrinky IP30 - IP40, SPA: Rozvodné skrine IP65, OMNIBOX: Krabice inštalačné IP65, ACERBOX: Rozvodné oceľoplechová skriňa na stenu IP66.
Séria AcerBox sa skladá z ocele, skrine vrátane montážnej dosky, stupeň ochrany IP66. Každá skriňa je ošetrená so špeciálnymi vyspelými technologickými produktmi vrátane hybridného polyesterového práškového laku, ktorý poskytuje vysokú úroveň ochrany proti korózií.

Pre dátové siete

Rada OMNIUMDATA ponúka ideálne štandardné skrine na bezpečnú ochranu a ukladanie sietí zariadenia, doplnky, prepínače, patch panely, atď. Všetky produkty v tomto sortimente sú ľahko zdvíhané, prevádzkované a udržiavané poskytujúce eleganciu, robustnosť a komplexnú sieť

Pre káblové rozvody

AQUATITE: káblových priechodky a membrány IP65-IP68, OMNICANAL: kanály a potrubie pre káble, OMNIFIX: sortiment upevnenia káblov

Vyberáme z ponuky

Podrobný popis najpopulárnejších sérií z ponuky tohto výrobcu modulárnych prístrojov, rozvodníc a elektroinštalačného materiálu.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia