Rozvodnice pre modulárnu zástavbu

Fibox

Výhradný dovozca

FIBOX ponúka najširšie portfólio vysoko kvalitných krabíc a skríň pre inštaláciu a ochranu elektrických a elektronických komponentov a systémov.

logofibox

EK

ek

pre inštaláciu aplikácií a modulárnu zástavbu

Táto séria má dlhú históriu, ktorá potvrdzuje jej odolnosť v drsných podmienkach. Vďaka predlisovaným prírubovým otvorom sa veľké rozvodné panely dajú zmontovať veľmi ľahko. Množstvo montážnych stĺpikov, široká škála rozmanitých doplnkov, ako aj veľa rôznych prírubových platní poskytujú skutočnú flexibilitu použitia a montáže.

Omnium electric

autorizovaný distribútor

Modulárne prístroje na DIN lištu, Prístroje pre ochranu, signalizáciu a ovládanie, Skrine pre rozvádzače, Skrine pre dáta a telekomunikácie, Iný elektroinštalačný materiál.

legrand logo

OPTIMA

mas baner

zapustené a povrchové skrinky IP30 - IP40

Široký sortiment zapustených a povrchových skriniek IP30 - IP40 rozvodná skriňa, s moderným dizajnom, vhodné pre vnútorné inštalácie v domoch, obchodoch, kancelárií atď. Sortiment Optima zahŕňa všetky potrebné príslušenstvo na zaručenie bezpečnosti, profesionálnej a elegantnej inštalácie.

legrand logo

SPA

mas baner

Rozvodné skrine IP65

Široký sortiment uzavretých rozvodových skríň IP65 - moderný dizajn, do exteriéru. Sortiment zahŕňa všetko potrebné príslušenstvo zaručujúce bezpečný, profesionálny a elegantnú inštaláciu.

Schneider Electric

autorizovaný distribútor

Produkty pre distribúcia elektrickej energie, priemyselnú automatizáciu a riadenie, automatizáciu a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie.

schneider logo

Pragma

mas baner

pre povrchovú montáž

Rozvodnica pre povrchovú montáž Rad sa skladá z rozvodníc so šírkou 13, 18 alebo 24 modulov s 1 až 6 radmi a rozhranie s 1 až 3 radmi. Celý rad je možné spájať vodorovne alebo zvisle. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou a veľkým priestorom na kabeláž.

schneider logo

PrismaSeT XS

eta ecor

zaraďovacie skrine

Rad modulárnych rozvodníc kombinujúci ergonómiu, atraktívny design a robustnosť na najvyššej úrovni. Vo verzii pre nástennú aj zapustenú montáž, má celkovú izoláciu triedy II

schneider logo

Mini Opale

eta ecor

interiérové ​​plastové nástenné rozvodnice

Mini Opale sú interiérové ​​plastové nástenné rozvodnice do 63 A. Pre domové a interiérové ​​koncové rozvody. Inštalácie v budovách. 2-8 modulov.

LEGRAND

autoriyovaný distribútor

Ponuka a riešenie pre elektroinštalácie pre dom, byt, kanceláriu a priemysel. Nájdete tu modulárne prístroje, istiace a spínacie prístroje, výkonové ističe, skrine a rozvodnice, inštalačné a DLP kanály, príslušenstvo pre inštalácie.

legrand logo

Practibox S

mas baner

Rozvodnice až do 72 modulov

Rozvodnice pre povrchovú montáž od 4 do 72 modulov, Rozvodnice pre zapustenú montáž do plných stien od 4 do 72 modulov, Rozvodnice pre zapustenú montáž do dutých stien od 4 do 72 modulov

legrand logo

XL³

eta ecor

povrchové a zapustené rozvádzače

typ XL3 160 pre povrchové a zapustené rozvádzače 48 až 144 modulov, typ XL3 160 - rozvádzače do 160 A, kovové alebo plastové prevedenie

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia