Plastové skrine a krabice

URIARTE SAFYBOX

Výhradný dovozca

URIARTE SAFYBOX sa zameriava na výrobu polyesteru vystuženého sklenenými vláknami. Výroba skríň pre elektroinštalácie, automatizáciu a elektrotechnický priemysel, plynomerové skrine.

logofibox

BRES

ek

Monobloková priemyselná skriňa

Krabice a skrinky vyrobené z polyesteru vystuženého sklenými vláknami, lisované lisovaním za tepla. Farba svetlošedá RAL 7035. Samozhášateľnosť: GWT 960º C. Bez halogénov. Dvojitá izolácia. Žiadne riziko elektrického kontaktu. 40 rokov dlhá životnosť bez údržby

logofibox

CA

ek

pre nízkonapäťové elektrické panely

Polyesterové boxy pre nízkonapäťové elektrické panely. Farba RAL7035 a dvojitá izolácia IP66-IK10. sortiment CA boxov zo sklom vystuženého polyesteru (GRP BOX) umožňuje spojenie robiť veľké modulárne panely a elektromerové boxy, podľa potreby akejkoľvek inštalácie.

logofibox

ART

ek

vonkajšie skrine so strieškou

ART predstavuje moderný dizajn, ideálny pre integráciu s mestskými oblasťami. Vyrobené z polyesteru vystuženého sklenými vláknami v svetlosivej farbe RAL 7035. ART je cenený pre svoju robustnosť a odolnosť voči vandalizmu a agresívnemu prostrediu

logofibox

APM

ek

skrine pre elektromery

Zapustená montážna skrinka. Môže byť inštalovaný na nástenné kotviace konzoly upevnené na rohoch skrinky. Skriňa APM je navrhnutá s výstužnými rebrami, aby sa zabránilo jej deformácii pri zapustenej montáži. Táto skrinka je modulárna. Umožňuje zostaviť 2-3 skrine zaisťujúce stupeň IP43.

logofibox

GAS

ek

na krytie plynomerov a regulačných prístrojov

Skrine série GAS sú určené na zapustenie priamo do stien, ale môžu sa montovať aj na povrch. Používajú sa na krytie plynomerov a regulačných prístrojov. Základné prevedenie skríň neobsahuje otvory, či okienka. Vyrezávanie otvorov a ďalšie úpravy sú dostupné na vyžiadanie.

Fibox

Výhradný dovozca

FIBOX ponúka najširšie portfólio vysoko kvalitných krabíc a skríň pre inštaláciu a ochranu elektrických a elektronických komponentov a systémov.

logofibox

EK

ek

pre inštaláciu aplikácií a modulárnu zástavbu

Táto séria má dlhú históriu, ktorá potvrdzuje jej odolnosť v drsných podmienkach. Vďaka predlisovaným prírubovým otvorom sa veľké rozvodné panely dajú zmontovať veľmi ľahko. Množstvo montážnych stĺpikov, široká škála rozmanitých doplnkov, ako aj veľa rôznych prírubových platní poskytujú skutočnú flexibilitu použitia a montáže.

logofibox

ARCA IEC

ek

do náročných podmienok

Skrinky poskytujú vlastnosti aj do tých najnáročneších prostredí. Vyznačujú sa veľkou chemickou odolnosťou proti agresívnym látkam a odolajú veľmi veľkým teplotám vďaka polykarbonátu. Bohatým príslušenstvom umožňujú montáž na hĺbkovo nadstaviteľný montážny panel. Teplotný rozsah: -40-140°C. IP 66/67.

logofibox

CAB

ek

skrine na stenu, polykarbonát

Skrine montované na stenu. Vyrábajú sa z vysoko nárazuvzdorného polykarbonátu , takže odolávajú drsným agresívnym priemyselným podmienkam. Korpus skrine poskytuje početné montážne body, ktoré umožňujú jednoduchú montáž a inštaláciu komponenetov.

logofibox

MNX

ek

skrine na stenu, polykarbonát

Tento rad ponúka viac ako 260 verzií. Na ochranu elektrických a elektronické súčiastky všetkých druhov. Pre aplikácie, tam kde potrebujete ušetriť miesto čo dovoľuje voliteľná hĺbka spodku krabice. Dostupné 4 hĺbky.

logofibox

SOLID

ek

montáž elektronických komponentov

SOLID veko na pántoch sú alternatívou k nepriehľadným polyesterovým skriniam. V ponuke je nárazuvzdorný polykarbonát alebo ABS materiál. Oba typy majú stupeň krytia až do IP 66/67. Masívna konštrukcia týchto skriniek je ideálna pre použitie v agresívnych priemyselných podmienkach.

logofibox

NEO

ek

dvojito izolovaná

Určené pre všetky ročné obdobia, keďže je odolný takmer akýmkoľvek vplyvom, aj proti prachu, vlhkosti, UV žiareniu, snehu a vode.

logofibox

EURONORD

ek

montáž svorkovníc a elektrických komponentov

Malé až stredné štandardné skrine pre montáž svorkových blokov a iných priemyselných komponentov na DIN lišty. Rovnako sú určené pre montáž a ochranu senzorov riadiacich výrobných procespv. Tieto polykarbonátové, polyesterové skrine sú vhodné pre využitie všade tam, kde sa vyžaduje elegantý vzhľad a vysoká odolnosť.

logofibox

TEMPO

ek

rýchlo nasaditeľné pánt

Skrinky sú navrhnuté a vyhotovené tak, aby ušetrili čas a peniaze pri inštalácií a používaní. Majú rýchlo nasaditeľné pánty, plombovacie príslušenstvo a prílsušenstvo pre montáž komponentov.

logofibox

PICCOLO

ek

pre montáž tlačidiel a ovládacích prvkov

Tieto skrinky sú špeciálne navrhnuté pre montáž tlačidiel, svorkových blokov, motorových spúšťačov a elektronických komponentov.

logofibox

QUICK

ek

do náročných podmienok

Tieto inteligentné, moderné krabice sú pomenované podľa ich rýchloskrutkových krytov. Ich prioritnou vlastnosťou je ľahké zatváranie a otváranie. Taktiež ponúkajú dobrú ochrana proti neoprávnenej manipulácii. Veľký rozsah príslušenstva je k dispozícii.

logofibox

CARDMASTER

ek

pre montáž monitorovacieho, meracieho, ovládacieho vybavenia

Nová generácia týchto skriniek ponúka vylepšený dizajn a farby. Vyrobný materiál je polykarbonát alebo ABS. FIBOX CARDMASTER 3 je ideálny pre montáž prístrojového vybavenia meracích, monitorovacích a regulačných elektronických zariadení výrobných procesov.

logofibox

JB

ek

rozvodné krabice

Fibox JB sú elektrické rozvodné krabice pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Krabice sú bezúdržbové a odolné voči korózii. Estetický dizajn maximalizujúci inštalačný priestor - jednoduchá inštalácia. Membránové vstupy umožňujú flexibilné možnosti vstupu káblov.

logofibox

STRC

ek

do vonkašieho prostredia

Sú navrhnuté tak, aby splňovali 2 požiadavky - odolnosť voči poveternostným vplyvom a pouličnému vandalizmu. Odoláva mechanickému poškodeniu a deformácií. Street Cabinet (Pouličné skrine STRC) sa ľahko a rýchlo inštalujú.

Omnium electric

autorizovaný distribútor

Modulárne prístroje na DIN lištu, Prístroje pre ochranu, signalizáciu a ovládanie, Skrine pre rozvádzače, Skrine pre dáta a telekomunikácie, Iný elektroinštalačný materiál.

legrand logo

OPTIMA

mas baner

zapustené a povrchové skrinky IP30 - IP40

Široký sortiment zapustených a povrchových skriniek IP30 - IP40 rozvodná skriňa, s moderným dizajnom, vhodné pre vnútorné inštalácie v domoch, obchodoch, kancelárií atď. Sortiment Optima zahŕňa všetky potrebné príslušenstvo na zaručenie bezpečnosti, profesionálnej a elegantnej inštalácie.

legrand logo

SPA

mas baner

Rozvodné skrine IP65

Široký sortiment uzavretých rozvodových skríň IP65 - moderný dizajn, do exteriéru. Sortiment zahŕňa všetko potrebné príslušenstvo zaručujúce bezpečný, profesionálny a elegantnú inštaláciu.

legrand logo

OMNIBOX

mas baner

Krabice inštalačné IP65

Široký sortiment uzavretých krabíc inštalačných IP65. Sortiment zahŕňa všetko potrebné príslušenstvo zaručujúce bezpečný, profesionálnu a elegantnú inštaláciu.

ELDON

Výrobca oceľoplechových, nerezových a plastových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva.

POLYPRO TYPE 4x

mas baner

plastová skrinka

Polyesterové skrine, aplikajú sa tam kde sú silné chemikálie, extrémy počasia a korozívne prostredie vyžadujúce dobrú ochranu. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti ultrafialovému žiareniu a tesnosť vďaka vynikajúcemu tesneniu.

ULTRX

mas baner

polyesterová skrińa spevnená sklenným vláknom, IP 66

poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii a vniknutiu iných častíc, reliéfny dizajn ULTRX skríň so sklenených vlákien ich robia najštýlovejšími a najestetickejšími v ich triede. Tieto kryty majú skryté pánty, a umožňujú aplikovať visiaci zámok pre bezpečnosť.

QLINE

mas baner

polykarbonát a ABS

plastové krabice s polykarbonátu a ABS pre rôzne aplikácie, tlačítkové skrinky, krabice s vekom alebo s pántami.

Schneider Electric

autorizovaný distribútor

Produkty pre distribúcia elektrickej energie, priemyselnú automatizáciu a riadenie, automatizáciu a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie.

schneider logo

Mini Opale

eta ecor

interiérové ​​plastové nástenné rozvodnice

Mini Opale sú interiérové ​​plastové nástenné rozvodnice do 63 A. Pre domové a interiérové ​​koncové rozvody. Inštalácie v budovách. 2-8 modulov.

schneider logo

Thalassa TBP, TBS

eta ecor

​​plastové krabica

séria Thalassa TBS IP66 materiál: termoplast ABS séria Thalassa TBP IP66 materiál: polykarbonát (PC) mechanická odolnosť: IK07 TBS / TBP IK08 skúška žeravým drôtom: TBS 650 °C / TBP 960°C verzia priehľadné alebo plné veko

schneider logo

Thalassa PLS

eta ecor

modulárne skrinky

plastové modulárne skrinky s možnosťou propojovania, stupeň krytia IP 65, mechanická odolnosť IK 09, farba: RAL 7032, prevádzková teplota teplota: –30 až +120 °C., UL certifikované

schneider logo

Thalassa PLM

eta ecor

skrine na stenu

polyesterová monobloková samozhášavá skriňa,, dvere 2 prevedenia : plné alebo priehľadné, uhol otvárania dverí: 180° (skriňa NSYPLM3025 len 120°), zamykanie dverí: 1 bodové alebo 3 bodové s tiahlom, IP66

schneider logo

Thalassa PLA

eta ecor

polyesterové rozvádzače

4 prevedenia: uzatvorená skriňa PLA, skriňa s otvoreným dnom PLAZ, skriňa s otvorenou strechou PLAT, skriňa s otvorenou strechou aj dnom PLAZT

LEGRAND

autoriyovaný distribútor

Ponuka a riešenie pre elektroinštalácie pre dom, byt, kanceláriu a priemysel. Nájdete tu modulárne prístroje, istiace a spínacie prístroje, výkonové ističe, skrine a rozvodnice, inštalačné a DLP kanály, príslušenstvo pre inštalácie.

legrand logo

Practibox S

mas baner

Rozvodnice až do 72 modulov

Rozvodnice pre povrchovú montáž od 4 do 72 modulov, Rozvodnice pre zapustenú montáž do plných stien od 4 do 72 modulov, Rozvodnice pre zapustenú montáž do dutých stien od 4 do 72 modulov

legrand logo

XL³

eta ecor

povrchové a zapustené rozvádzače

typ XL3 160 pre povrchové a zapustené rozvádzače 48 až 144 modulov, typ XL3 160 - rozvádzače do 160 A, kovové alebo plastové prevedenie

legrand logo

Marina

eta ecor

priemyselné skrine

Skrine z polyesteru zosilneného skleným vláknom a vyznačujú sa vysokou mechanickou pevnosťou IK 10 a krytím IP66. Prispôsobené pre korozívne prostredia a rôzne poveternostné vplyvy. Reverzibilné dvere, otvárateľné do 180°.

OSTATNÉ SKRINE

GLASS

mas baner

polyesterové skrinky na stenu IP 55-66

Táto séria pozostáva zo skriniek z lisovaného polyesteru vystuženého sklenným vláknom (halogenfree), ktorý poskytuje skutočne vysokú úroveň odolnosti.

Priemyselné plastové skrinky

mas baner

PRYMA IP67, STAR IP 65, ECOLOGY IP65

PRYMA IP67 skrine pre priemyselné zásuvky, STAR IP 65 skrinky pre priemyselné zásuvky a vývodky, ECOLOGY IP65 vodotestné rozvodnice, LIGTH IP65-IP67 vodotestne prepojiteľné skrine

Kombinované priemyselné skrine

mas baner

PRYMA COMPLET IP67, STAR COMPLET IP 65, ECO STAR SYSTEM , LIGTH COMPLET, ACS

PRYMA COMPLET IP67 skrine pre priemyselné zásuvky - zmontované komplety, STAR COMPLET IP 65 skrinky pre priemyselné zásuvky a vývodky - zmontované komplety ECO STAR SYSTEM (rozvodnice) + (skrinky pre priemyselné zásuvky), LIGTH COMPLET rozvodné skrine, ACS skrinky pre staveniskové rozvádzače

Plastové rozvodnice

mas baner

COMBI - IP 40, ORO - IP40, SILVER IP40, HABITAT - IP30

COMBI - IP 40 povrchové rozvodnice, ORO - IP40 zapustené rozvodné skrine, SILVER IP40 - zapustené rozvodné skrine s oceľoplechovými dverami, HABITAT - IP30 rozvodné skrine s plastovými dverami

Plastové rozvodnice

mas baner

pre domové inštalácie

DOMOS-K krabice pre zapustenú montáž - spojvateľné, DOMOS - IP30 krabice pre zapustenú montáž, VERDI - povrchové skrinky, AMERICAN - krabice IP20 pre elektrické komponenty

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia