ENUX 19" rack

ENUX 19" rack a riešenia pre siete

V určitých aplikáciách je k dispozícii široká škála 19” komponentov, úplne kompatibilný s ENUX, predstavuje potrebné vyhotovenie skriniek: kompletná alebo čiastočná výška 19” rackových rámov s modulárnymi požiadavkami

enux19

Inovatívny systém pozostávajúci z rámu, dve vodorovné koľajnice a ozdobné panely sú súčasťou dodávky podľa zvolenej zostavy: modulárny koncepcia zaručujúca flexibilitu a široký rozsah možností.

Katalóg PDF ENUX 19" rack
Stiahnúť 6,94 MB

5 krokov k vyskladaniu 19" skrine:

  • Krok 1: Vyberte HE a príslušný rám stojana.
  • Krok 2: Zvoľte si šírku skrinky a rám doplňte vodorovnými koľajničkami
  • Krok 3: Vyberte polohu (v strede alebo nie) zodpovedajúcu výške skrinky a pridajte postranné ozdobné panely
  • Krok 4: Vyberte zostavu (diel ktorý vytvára plnú výšku EUTR-001KIT, horná/spodná časť EUTR-002KIT, stredný diel EUTR-003KIT) a doplňte ju zodpovedajúcimi montážnymi sadami
  • Krok 5: Doplňte konfiguráciu o ďalšie príslušenstvo

MÁTE ZÁUJEM O ENUX 19" RACK?

Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru, odpovieme vám na otázky a zašleme cenovú ponuku alebo dodatočné informácie.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o., Bulharská 44, 917 01 Trnava, IČO: 34145389 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email zeko@zeko.sk.

Kategórie príjemcov: administrátor webu, pracovník spoločnosti, subjekty, ktorým osobitný predpis zveruje právomoc rozhodovať o právach a povinnostiach fyzických osôb: súdy, orgány, účtovné subjekty.

Účel spracúvania osobných údajov: evidencie dopytov a cenových ponúk

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely registrácia cenových ponúk, zaevidovanie dopytov, evidencia cenových ponúk v účtovnom programe

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia