ELDON
Skrine pre rozvádzače a klimatizácie

Predstavenie výrobcu:

Eldon sa špecializuje na výrobu elektrických skríň. Nájdete v ich portfóliu bohaté zastúpenie rôznych typov skríň: na stenu, voľne stojace, monobloky, zaraďovacie skrine, prevedenie do náročných podmienok, skrine a panely pre automatizačné aplikácie, sieťové a dátové aplikácie a iné.

eta home

Skrine na stenu

Pre ľahký prístup a odolnosť môžete umiestniť svoje elektrické a elektronické komponenty do špičkovej, štýlovej ochrany špeciálne navrhnutej pre pôdorys, tvar a funkciu. V ponuke MAS - jednodverové skrine, MAD - dvojdverové, alebo nerezové prevedenie ASR - jednodverové, ADR - dvojdverové.

Svorkovnicové skrine

Veľký výber svorkovnicovýcg skríň, množstvo rozmerov. STB séria - svorkovnicové skrine IP66 alebo nerezové prevedenie SSTB.

Zaraďovacie skrine

Ponúkame komplexný sortiment zaraďovacích skríň s bohatým príslušenstvom. Vyrábajú sa v nasledovných typoch: Zaraďovacie, jednodverové - MCS, Zaraďovacie, dvojdverové - MCD, Zaraďovacie, jednodverové IP66 - MCS - HP, Nerezové zaraďovacie, jednodverové - MCSS, Nerezové zaraďovacie, dvojdverové - MCDS, Nerezové zaraďovacie, jednodverové IP66 - MCSS - HP,

Voľne stojace skrine a na zemi stojace skrine

Riešenia, ktoré spĺňajú a prevyšujú vaše potreby, od miestnej dostupnosti až po rýchlu montáž a vyššiu bezpečnosť. Bezpečnosť a ochrana sú prvoradé v týchto krytoch s atraktívnym dizajnom a jednoduchým pridávaním funkcií a príslušenstva. Dostupné typy: FREE STAND TYPE 1, FREE STAND TYPE 12,FREE STAND TYPE 4. Na zemi stojace skrine: FLOOR MOUNT TYPE 12, FLOOR MOUNT TYPE 4.

Kompaktné monobloky

Na zem samostatne stojace kompaktné monobloky: Jednodverové MKS, Dvojdverové - MKD.

Vyhotovenie nerezové, EMC, Hlinníkové, do vonkajšieho prostredia

Monobloky nerezové jednodverové / dvojdverové - EKSS/EKDS. Zaraďovacie Hlinníkové skrine - ECOM. MCSE - EMC jednodverové.

Prehľad sortimentu

Podrobný popis jednotlivých sérií klimatizácií a ventilácií.

bres

MAS a MAD skrine na stenu

MAS - rad jednodverových nástenných krytov z mäkkej ocele, so stupňom ochrany IP 66, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Tento rad krytov je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií.

MAD - rad skríň s dvojitými dverami z mäkkej ocele je ideálny na inštaláciu v stiesnených priestoroch, kde by jediné dvere pri otvorení zaberali príliš veľa miesta pred skriňou. Nosnosť dverí sa tiež zvyšuje, pretože sú rozdelené na dve dvere. IP 55 sú komponenty vo vnútri krytu dobre chránené.

ca

ASR a ADR nerezové skrine na stenu

ASR jednodverové a ADR dvojdverové nerezové skrine

ASR - nehrdzavejúca oceľ AISI 304L / AISI 316L. Telo: 1,5 mm. Dvere pre AISI 304L: 1,5 mm / 2 mm pre kryty s výškou alebo šírkou 600 mm alebo viac. Dvere pre AISI 316L: 2 mm. Montážna doska: 2 mm pozinkovaná oceľ.

ADR - nehrdzavejúca oceľ AISI 304L / AISI 316L. Telo: 1,5 mm. Dvere pre AISI 304L: 1,5 mm / 2 mm pre kryty s výškou alebo šírkou 600 mm alebo viac. Dvere pre AISI 316L: 2 mm. Montážna doska: 2 mm pozinkovaná oceľ.

eta ecom1

MCS, MCD zaraďovacie skrine

MCS: Rad modulárnych podlahových skríň s jednými dverami z mäkkej ocele, IP 55, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Tento rad skríň je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií.

MCD: Rad modulárnych podlahových skríň s dvojitými dverami z mäkkej ocele, je ideálny na inštaláciu v stiesnených priestoroch, kde by jediné dvere pri otvorení zaberali príliš veľa miesta pred skriňou. Nosnosť dverí sa tiež zvyšuje, pretože sú rozdelené na dve dvere. IP 55 - komponenty vo vnútri krytu dobre chránené.

eta ecom1

MCS - HP zaraďovacie skrine IP 66

Rad jednodverových taraďovacích skríň na zem z mäkkej ocele, MCS-HP, so stupňom ochrany IP 66. Skrine ponúkajú vyššiu úroveň ochrany pre zariadenia a komponenty, čo pomôže predĺžiť ich životnosť a znížiť náklady na údržbu, keď je kryt inštalovaný v drsnom prostredí s náročnými podmienkami.

eta ecom1

Nerezové zaraďovacie skrine

MCSS - rad zaraďovacích podlahových skríň s jednými dverami z nehrdzavejúcej ocele, MCSS, so stupňom ochrany IP 55, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Riziko zlyhania komponentov a tým aj zbytočných prestojov je eliminované, pretože voda a prach nemôžu vniknúť do krytu.

MCDS- v ponuke aj dvojdverové nerezové a nerezové s krytím IP66 - MCSS HP

mks baner

MKS, MKD monobloky

Rad jednodverových alebo dvojdverových kompaktných podlahových skríň z mäkkej ocele, MKS a MKD, so stupňom ochrany IP 55, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Tento rad krytov je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií.

mks baner

STB, SSTB svorkovnicové skrine

STB: Rad svorkovnicových skríň z mäkkej ocele, STB, so stupňom ochrany IP 66, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Rad STB je vhodný pre náročné vnútorné prostredie. Voda a prach sa bránia vniknutiu do svorkovnice, čím sa eliminuje riziko zlyhania komponentov.

SSTB: Rad nerezových svorkovnicových skríň, SSTB, so stupňom ochrany IP 66, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach.

mks baner

FREE STAND a FLOOR STAND skrine

Free-Stand Type 4 Tieto kryty sú ideálne na montáž zariadení na panely alebo stojany vo vnútorných alebo vonkajších aplikáciách, kde je potrebné chrániť ovládacie prvky a prístroje pred vlhkým, nekorozívnym prostredím.

Free-Stand Type 1 - Voľne stojace kryty typu 1 predstavujú ekonomický spôsob ochrany zariadení a zamestnancov v aplikáciách, ktoré si nevyžadujú rozsiahlu ochranu životného prostredia.

Floor Stands Type 12:skrine majú utesnené, prekrývajúce sa dvierka na udržanie prvkov na mieste a podlahové stojany, ktoré poskytujú dodatočnú výšku a prístup na čistenie pod krytom. Pretože tu nie je žiadny stredový stĺpik, je jednoduchá inštalácia a demontáž panelov.

Plastové skrine a krabice

Polyesterové skrine: POLYPRO skrine - Polyesterové skrine, aplikajú sa tam kde sú silné chemikálie, extrémy počasia a korozívne prostredie vyžadujúce dobrú ochranu. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti ultrafialovému žiareniu a tesnosť vďaka vynikajúcemu tesneniu.

Polyester so sklenným vláknom: ULTRX - poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii a vniknutiu iných častíc, reliéfny dizajn ULTRX skríň so sklenených vlákien ich robia najštýlovejšími a najestetickejšími v ich triede. Tieto kryty majú skryté pánty, a umožňujú aplikovať visiaci zámok pre bezpečnosť.

QLINE D, QLINE E, QLINE I, plastové krabice s polykarbonátu a ABS pre rôzne aplikácie, tlačítkové skrinky, krabice s vekom alebo s pántami.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia