Nerezové skrine

FLEXTEC

Výhradný dovozca pre SR

FlexTec ponúka množstvo skríň a príslušenstva z nerezovej ocele v malých, stredných a veľkých veľkostiach pre ovládanie automatizácie a pre ochranu elektrických a elektronických zariadení.

flexteclogo

ARMOD

armod fr

plné dvere

Séria Armod je návrhom modulárnych skríň s alebo bez vnútorných dverí pre štandardné aplikácie, systémy Rack 19" alebo kryt PC.

flexteclogo

ARMOD

eta ecor

priehľadné dvere

Séria Armod je návrhom modulárnych skríň s alebo bez vnútorných dverí pre štandardné aplikácie, systémy Rack 19" alebo kryt PC.

flexteclogo

ARMOD FRPC

eta ecor

pre PC

Skrinky pre PC skrinky sú konštruované tak, aby uspokojili potreby používania počítača v priemyselnom prostredí, aby zaručili vysoký stupeň ochrany IP. Postavený v AISI 304.

flexteclogo

COMPACT

emoxbaner

monobloky

Kompaktné skríne so strednými a veľkými vnútornými dverami alebo bez nich, určené pre všetky aplikácie, kde je ochrana pred koróziou určujúcim faktorom pri výbere skríň.

flexteclogo

SMART

eta ecor

skrine na stenu

Skrine z nehrdzavejúcej ocele boli vyrobené v súlade s najnovšími medzinárodnými normami s úplne inovatívnym konštrukčným dizajnom a koncepciou ochrany. Je preto ideálnym riešením pre aplikácie v agresívnych prostrediach typických pre potravinársky, chemický, farmaceutický priemysel alebo pre aplikácie vo vonkajšom prostredí.

flexteclogo

LINEAR

eta ecor

prepojovacie skrine

Ideálne riešenie pre inštaláciu v agresívnych prostrediach ako je potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel alebo pre aplikácie v vonkajšie prostredie.

flexteclogo

ATEX

eta ecor

do výbušných atmosférach

Skrine určené na použitie v potenciálne výbušných atmosférach. LINEAR ATEX, SMART ATEX, COMPACT ATEX

ELDON

Výrobca oceľoplechových, nerezových a plastových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva.

MCSS

mas baner

jednokrídlové zaraďovacie IP55

Rám s namontovanými dverami, zadným panelom, strešným panelom, spodnou doskou, montážnou doskou a dverným rámom. Súčasťou dodávky sú aj uzemňovacie skrutky.

MCSD

eta ecor

dvojdverová zaraďovacie skriňa

Rám s osadenými dverami, zadný panel, strešný panel, spodné dosky, montážna doska a rám dverí. Súčasťou dodávky sú aj uzemňovacie skrutky.

MCSS HP

eta ecor

jednodverová zaraďovacia IP66

Rám s namontovanými dverami, zadným panelom, strešným panelom, spodnou doskou, montážnou doskou a rámom dverí. Súčasťou dodávky sú aj uzemňovacie skrutky.

ASR a ADR

eta ecor

skrine na stenu

ASR - nehrdzavejúca oceľ AISI 304L / AISI 316L. Telo: 1,5 mm. Dvere pre AISI 304L: 1,5 mm / 2 mm pre kryty s výškou alebo šírkou 600 mm alebo viac. Dvere pre AISI 316L: 2 mm. Montážna doska: 2 mm pozinkovaná oceľ.

ETA S.p.A.

výhradný dovozca

Výrobca oceľoplechových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva, klimatizácie.

legrand logo

Nerezové skrine

mas baner

monobloky, zaraďovacie, na stenu

Skriňa pre automatizáciu vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Konštrukcia s jedinečným profilom. Spojenie celej konštrukcie je dosiahnuté 8 vysokopevnostnými skrutkami a polohovacími kolíkmi medzi dvoma časťami ortogonálneho spoja.

legrand logo

ECORX EEX

eta ecor

na stenu ATEX

Skrine vyrobené z nerezového plechu určené na použitie vo výbušnom prostredí (ATEX). Široký sortiment ETA skriniek plne zodpovedá normám požadovaným smernicou.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia