ETA
Oceľoplechové skrine pre rozvádzače

ETA je spoločnosť, ktorá verí v technologickú evolúciu. Jej cieľom je navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné skrine, ktoré budú spĺňať osobné potreby a požiadavky používateľov. Je to kombinácia inovujúcich riešení a viac ako tridsať rokov skúseností na trhu s montážnymi skriňami.

Predstavenie výrobcu:

ETA je spoločnosť, ktorá verí v technologickú evolúciu. Jej cieľom je navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné skrine, ktoré budú spĺňať osobné potreby a požiadavky používateľov. Je to kombinácia inovujúcich riešení a viac ako tridsať rokov skúseností na trhu s montážnymi skriňami.

eta home

Skrine radové, monobloky a kompaktné riešenie

Veľké množstvo prevedení a pre rôzne aplikácie ponúkajú tri rady skríň. Radové ENUX, monobloky EMOX a kompaktné skrine na zem alebo stenu ECOMP.

Skrine na stenu a svorkovnicové skrine

Pre menšie aplikácie ETA vyrába 2 rady skríň a krabíc. Pod označením ECOR nájdete vysoko kvalitné skrine v 3 verziách a 40 rozmeroch s množstvom príslušenstva. Skrine svorkovníc SD sa vyrábajú v 5 prevedeniach.

Pulty

3 druhy pultov uspokoja potreby pre akúkoľvek aplikáciu. ENUX s modulárnym usporiadaním vo vertikálnom smere umožní najlepšie prispôsobiť pult vašim požiadavkám. V ponuke sa nachádzajú aj iné modulárne (séria AE, PE, LE ) alebo monoblokové pulty (séria SBA, ZBA ).

Skrine do vonkajšieho prostredia

EVIS monobloková skriňa s anti-vandalským prevedením a špeciálnou koncepciou pre vonkajšie použitie (EVIS single wall), alebo skrine so širokou škálou riešení z hliníkovej zliatiny, alebo z mäkkej ocele, navrhnuté s konkrétnym konceptom pre zlepšenie odolnosti voči environmentálnym činidlám (EVIS double wall).

Odpružený ramenný systém

ETA ponúka 3 typy závesných ovládacích krabíc, ktoré umožnia pohodlnú manipuláciu s ovládacími prvkami strojov a zariadení - Bioniq, Bioniq light, Suspension arm system.

Nerezové prevedenie

V každom druhu skríň a krabíc má ETA adekvátne zastúpenie aj v nerezovom prevedení: ENUX - radové skrine, EMOX a ECOMP - monobloky, ECOR - skrine na stenu, EGRAN - svorkovnicové skrine


Výhradné zastúpenia spoločnosti ETA pre SR

Naša spoločnosť ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY je výhradný dovozca a predajca značky ETA pre Slovensko. Z tohoto dôvodu sme pre vás vytvorili pehľadnú mikrostránku eta.zeko.sk, kde budte mať prehľad kompletného sortimentu. 52 sérií jednoducho prehľadne a zrozumiteľne na jednej podstránke, bez nutnosti vyhľadávania. Kliknete na príslušnú sériu, zobrazia sa vám podrobnosti a PDF katalóg.

Vyberáme z ponuky

Podrobný popis najpopulárnejších sérií z ponuky tohto výrobcu rozvádzačových skríň.

ENUX zaraďovacie rozvádzačové skrine

Veľmi pevný oceľový plech na dosiahnutie robustnej konštrukcie
Nová technologická a výrobná koncepcia
Dizajn a estetické spracovanie v novej farbe (strecha, kľučka a podstavec v RAL5020)
Možnosť dodania nezmontovaných dielcov alebo zostavenej skrine (od hĺbky 1000 mm iba zmontovaná)
90 štandardných veľkostí
Široká škála príslušenstva
Klasifikácia ochrany: IP 55, Nema 12, IK 10.

enux19

ENUX 19" rack a riešenia pre siete

V určitých aplikáciách je k dispozícii široká škála 19” komponentov, úplne kompatibilný s ENUX, predstavuje potrebné vyhotovenie skriniek: kompletná alebo čiastočná výška 19” rackových rámov s modulárnymi požiadavkami
19” stojanové stojany
stojanové rámy
pevné alebo vyberateľné police
plné alebo dierované 19” rackové panely
príslušenstvo na vetranie
PDU a ďalšie príslušenstvo
K dispozícii stojanové boxy.

enux19

ECOR skrine na stenu

Skriňa vyrobená z oceľového plechu.
Otočné dvere z oceľového plechu s Ø 3 mm
Dvojitý uzamykací systém
2 profily (zvárané a maľované).
Montážna doska vyrobená z valcovanej ocele.
Príruba vstupu kábla (s polyuretánovým tesnením) vyrobená z oceľového plechu.
Sada skrutiek pre uzemnenie a montáž.
P66 v súlade s IEC EN62208 a EN60529.

eta ecom1

ECOMP skrine pre voľne stojace a nástenné aplikácie

Kompaktné riešenie pre voľne stojace aj nástenné aplikácie. Pekný dizajn, inovatívny západkový systém a dokonalé dodržiavanie priemyselných noriem.

Kompletne zváraná skriňa. 3-bodový pevný uzamykací systém s možnosťou montáž rôznych vložiek. Čelne vložiteľná montážna doska je súčasťou dodávky.

eta ecom1

EMOX monobloky

Rad monoblokových skríň - riešenie navrhnuté ako efektívna kombinácia pevnosti a modularity. EMOX je úplne jedinečná skriňa - technológia zvárania, s montážnou doskou ako súčasť dodávky. Dostupná v 27 štandardných rozmeroch. Úplne kompatibilná so skriňami ENUX z hľadiska štandardných komponentov (dvere, zadné panely, základové dosky, montážna doska) a vnútorné príslušenstvo (profily, konzoly, čiastkové montážne dosky atď.).

eta ecom1

SD skrinky

SDV Krabica a veko vyrobené z oceľového plechu. Krabica vybavená otvormi na upevnenie voliteľných pántov a veka upevnené skrutkami so zapustenou hlavou.

SDF Krabica a veko vyrobené z oceľového plechu. Krabica vybavená otvormi na upevnenie pántov a prírub s tesnením; veko upevnené skrutkami so zapustenou hlavou.

SDVX Krabica s priehľadným vekom

SDP krabica vyrobená z oceľového plechu. Dvere - vyrobené Ø 3 mm z oceľového plechu s double bar vložkou.

eta ecom1

Ostatný sortiment ETA

EVIS skrine do vonkajšieho prostredia
ABACUS skriňa vyrobená z oceľového plechu. Riešenie prázdne predné+zadné dvere. Odnímateľná strecha s vetracími mriežkami. Predné stojany nosiča 24He. Predrezané dno pre káblový vstup. K dispozícii široká škála príslušenstva.
ENUX - rôzne prevedenia zaraďovacích skríň, 19", EMC
ENUX X, EMOX X, ECOMP X - nerezové prevedenie
PULTY A NEREZOVÉ PULTY
Ovládacie skrinky a ramená pre ovládanie BEC, ETR, nerezove prevedenie ERAM, hliníkové prevedenie BIONQ, ETCR
ERIVI systém káblových žľabov
Skrinky do výbušného prostredia ATEX ST
Skrine pre 19" racky, EMC prevedenia rôznych typov skríň, Nerezové prevedenia, a ventilácia a klimatizácia pre skrine

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia