Plastové rozvodnice - pre domové inštalácie

DOMOS-K krabice pre zapustenú montáž - spojvateľné, DOMOS - IP30 krabice pre zapustenú montáž, VERDI - povrchové skrinky, AMERICAN - krabice IP20 pre elektrické komponenty

speed punch
casove-a-meracie-rele-seria-6000

AMERICAN - krabice IP20 pre elektrické komponenty

Vstupy 1/2 ”, 3/4” a 1 “. Existujú modely so záslepkami alebo s výrezmi na inštaláciu rôznzych elektronických zariadenii.

casove-a-meracie-rele-seria-6000

DOMOS - IP30 krabice pre zapustenú montáž

Séria DOMOS je sada zapustených spojovacích krabíc pre interiér - v terciárnom a obytnom sektore.
Tieto škatule sa skladajú zo základne a zaslepovacieho krytu
Najmenšie rozmery sa vyrábajú v dvoch verziách, verzia s krytom uzavretým pomocou skrutiek a verzia s krytom zatvoreným prostredníctvom plastových záklapiek.
IK 07

casove-a-meracie-rele-seria-6000

VERDI - povrchové skrinky

Skrinky VERDI sú z vysoko kvalitného plastu. Na stenu IP 40 alebo IP55, čo ich robí vhodné pre všetky typy vnútorných aj vonkajších priestorov. Majú flexibilnú membránu, ktorá uľahčuje zapojenie, a vždy zaručujúce dokonalú vodotesnosť.

MÁTE ZÁUJEM O PLASTOVÉ ROZVODNICE - PRE DOMOVÉ INŠTALÁCIE?

Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru, odpovieme vám na otázky a zašleme cenovú ponuku alebo dodatočné informácie.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o., Bulharská 44, 917 01 Trnava, IČO: 34145389 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email zeko@zeko.sk.

Kategórie príjemcov: administrátor webu, pracovník spoločnosti, subjekty, ktorým osobitný predpis zveruje právomoc rozhodovať o právach a povinnostiach fyzických osôb: súdy, orgány, účtovné subjekty.

Účel spracúvania osobných údajov: evidencie dopytov a cenových ponúk

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely registrácia cenových ponúk, zaevidovanie dopytov, evidencia cenových ponúk v účtovnom programe

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia