MCS - HP

skrine zaraďovacie na zem IP 66

rad jednodverových zaraďovacích skríň, ktoré ponúkajú vyššiu úroveň ochrany pre zariadenia a komponenty, čo pomôže predĺžiť ich životnosť a znížiť náklady na údržbu

mas baner

Rad jednodverových taraďovacích skríň na zem z mäkkej ocele, MCS-HP, so stupňom ochrany IP 66. Skrine ponúkajú vyššiu úroveň ochrany pre zariadenia a komponenty, čo pomôže predĺžiť ich životnosť a znížiť náklady na údržbu, keď je kryt inštalovaný v drsnom prostredí s náročnými podmienkami.

Katalóg PDF MCS a MCD
Otvoriť 42,7 MB

Popis

  • Rám: 1,5 mm lakovaná oceľ. Dvere: 2 mm lakovaná oceľ. Zadné, strešné a bočné panely: 1,5 mm lakovaná oceľ. Montážna doska: 3 mm pozinkovaná oceľ. Spodné dosky: 1 mm galvanizovaná oceľ.
  • Profily zvarené švom s 25 mm rozostupom otvorov
  • Dvere: namontované pomocou štyroch pántov umožňujúcich otváranie vľavo alebo vpravo.
  • Bočné steny: dodávané ako príslušenstvo
  • 4-bodový uzamykací systém. Nezasahuje do vnútra krytu priestor. Štandardný dvojbitový zámok s 3 mm vložkou. Štandardné vložky, valce, zdvih rukoväte a T-rukoväte sú k dispozícii ako príslušenstvo.
  • Dodávka skrine zahŕňa: Rám s namontovanými dverami, zadným panelom, strešným panelom, spodnou doskou, montážnou doskou a dverný rám. Súčasťou dodávky sú aj uzemňovacie skrutky. Dodávané na rovnakej palete na šírku krytu.
  • IP 66 | TYPE 4, 12 | IK 10.

Tabuľka rozmerov skríň MCS HP zaraďovacia skriňa IP66, s montážnym panelom

* ďalšie rozmery je možné dodať na požiadanie

Výška Šírka Hĺbka Objednávacie číslo
2000 800 600 MCS20086HP

MÁTE ZÁUJEM O MCS HP SKRINE?

Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru, odpovieme vám na otázky a zašleme cenovú ponuku laebo dodatočné informácie.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o., Bulharská 44, 917 01 Trnava, IČO: 34145389 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email zeko@zeko.sk.

Kategórie príjemcov: administrátor webu, pracovník spoločnosti, subjekty, ktorým osobitný predpis zveruje právomoc rozhodovať o právach a povinnostiach fyzických osôb: súdy, orgány, účtovné subjekty.

Účel spracúvania osobných údajov: evidencie dopytov a cenových ponúk

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely registrácia cenových ponúk, zaevidovanie dopytov, evidencia cenových ponúk v účtovnom programe

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ ZEKO-ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia