Oceľoplechové skrine

ETA S.p.A.

Výhradný dovozca pre SR

Výrobca oceľoplechových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva, klimatizácie.

ENUX

zaraďovacie skrine

ENUX sa vyrába ako skutočný kompletný „systém“ skríň pre rôzne aplikácie: založený na rovnakom základe(vrch + spodok + stĺpiky), vďaka širokému príslušenstvu, ktoré ponúkame sa dajú vystavať špecifické verzie a riešenia pre každú potrebu.

ECOR

eta ecor

skrine na stenu

Skriňa vyrobená z oceľového plechu. Otočné dvere z oceľového plechu s Ø 3 mm Dvojitý uzamykací systém. 2 profily (zvárané a maľované). Montážna doska vyrobená z valcovanej ocele.

ECOMP

eta ecor

 voľne stojace a nástenné aplikácie

Kompaktné riešenie pre voľne stojace aj nástenné aplikácie. Pekný dizajn, inovatívny západkový systém a dokonalé dodržiavanie priemyselných noriem.

EMOX

emoxbaner

monobloky

Rad monoblokových skríň - riešenie navrhnuté ako efektívna kombinácia pevnosťi a modularity. EMOX je úplne jedinečná skriňa - technológia zvárania, s montážnou doskou ako súčasť dodávky.

EVIS

eta ecor

do vonkajšieho prostredia

Vonkajšie skríne, ktorých materiál a špecifická konštrukčná koncepcia zaisťujú dokonalú ochranu vnútorných komponentov rozvádzača pred vplyvmi prostredia, extrémnymi teplotami, slnečným žiarením, náročným prostredím, atmosférickými, mechanickými a chemickými vplyvmi.

ABACUS EVO

eta ecor

všestranná skriňa

Vysokovýkonný produkt vhodný pre rôzne aplikácie. Pre dátové siete aj aplikácie komerčných budov. Sortiment zahŕňa 19'' skrine s viacerými konfiguráciami pre každý rozmer, v namontovanej verzii, aby sa zabezpečilo jednoduchšie používanie a flexibilita.

ENUX 19" rack

eta ecor

ENUX 19" rack a riešenia pre siete

Inovatívny systém pozostávajúci z rámu, dve vodorovné koľajnice a ozdobné panely sú súčasťou dodávky podľa zvolenej zostavy: modulárny koncepcia zaručujúca flexibilitu a široký rozsah možností.

Omnium electric

autoriyovaný distribútor

Modulárne prístroje na DIN lištu, Prístroje pre ochranu, signalizáciu a ovládanie, Skrine pre rozvádzače, Skrine pre dáta a telekomunikácie, Iný elektroinštalačný materiál.

legrand logo

ACERBOX

mas baner

skrine na stenu IP66

Séria AcerBox sa skladá z ocele, skrine vrátane montážnej dosky, stupeň ochrany IP66. Každá skriňa je ošetrená so špeciálnymi vyspelými technologickými produktmi vrátane hybridného polyesterového práškového laku, ktorý poskytuje vysokú úroveň ochrany proti korózií.

legrand logo

OMNIUMDATA

mas baner

Stojace serverové skrine

Rada OMNIUMDATA ponúka ideálne štandardné skrine na bezpečnú ochranu a ukladanie sietí zariadenia, doplnky, prepínače, patch panely, atď. Všetky produkty v tomto sortimente sú ľahko zdvíhané, prevádzkované a udržiavané poskytujúce eleganciu, robustnosť a komplexnú sieť

legrand logo

OMNIUMDATA

mas baner

Nástenné serverové skrine

Rada OMNIUMDATA ponúka ideálne štandardné skrine na bezpečnú ochranu a ukladanie sietí zariadenia, doplnky, prepínače, patch panely, atď. Všetky produkty v tomto sortimente sú ľahko zdvíhané, prevádzkované a udržiavané poskytujúce eleganciu, robustnosť a komplexnú sieť

ELDON

Výrobca oceľoplechových a p;lastových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva.

MAS, MAD

mas baner

skrine na stenu

rad jednodverových a dvojdverových nástenných krytov z mäkkej ocele v mnohých rôznych veľkostiach. Tento rad krytov je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií.

MCS, MCD

eta ecor

zaraďovacie skrine

Rad modulárnych podlahových skríň s jednými dverami z mäkkej ocele, IP 55, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Tento rad skríň je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií.

MCS - HP

eta ecor

zaraďovacie skrine IP 66

Rad jednodverových taraďovacích skríň na zem z mäkkej ocele, MCS-HP, so stupňom ochrany IP 66. Skrine ponúkajú vyššiu úroveň ochrany pre zariadenia a komponenty, čo pomôže predĺžiť ich životnosť a znížiť náklady na údržbu, keď je kryt inštalovaný v drsnom prostredí s náročnými podmienkami.

MKS, MKD

emoxbaner

monobloky

Rad jednodverových alebo dvojdverových kompaktných podlahových skríň z mäkkej ocele, MKS a MKD, so stupňom ochrany IP 55, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Tento rad krytov je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií.

FREE A FLOOR STAND

eta ecor

Voľne stojace

Tieto kryty sú ideálne na montáž zariadení na panely alebo stojany vo vnútorných alebo vonkajších aplikáciách, kde je potrebné chrániť ovládacie prvky a prístroje pred vlhkým, nekorozívnym prostredím.

Schneider Electric

autorizovaný distribútor

Produkty pre distribúcia elektrickej energie, priemyselnú automatizáciu a riadenie, automatizáciu a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie.

schneider logo

SPACIAL S3D

eta ecor

nástenné skrine

K dispozícii sú 3 typy oceľoplechových sktíň: 1. s hladkými dverami. 2. skriňa s hladkými dverami dodávaná s pozinkovanou montážnou doskou - nie je nainštalovaná. 3. skriňa s presklenými dverami, 4 mm hrubé sklo

schneider logo

Spacial SM

eta ecor

samostatne stojace skrine

kostra: telo skrine je vyrobené z oceľoplechu, má zvarovaný zadný panel a predná časť tvorí pevný rám so zvarovanými rohmi predné dvere: plné dvere s vystuženým rámom, priehľadné dvere s bezpečnostným sklom Securit®

schneider logo

Spacial SF

eta ecor

radové skrine

kostra: horný a spodný rám, vertikálne stojany predné dvere – dve verzie: plné dvere s vystužovacím rámom alebo priehľadné dvere s bezpečnostným sklom Securit®. dvojkrídlové dvere majú presah a systém pre upevnenie ľavých dverí zadný panel je priskrutkovaný pomocou neztratiteľných skrutiek odnímateľná strecha

schneider logo

Spacial SFHD

eta ecor

pre vonkajšie prostredie

Vonkajšie Heavy-Duty (HD) skrine vyrobené z ocele s povrchovou úpravou. pre inštaláciu v priestoroch s drsným prostredím vďaka svojej schopnosti dokáže odolávať: korózií (do úrovne C4H podľa ISO 12944:2018), UV

LEGRAND

autoriyovaný distribútor

Ponuka a riešenie pre elektroinštalácie pre dom, byt, kanceláriu a priemysel. Nájdete tu modulárne prístroje, istiace a spínacie prístroje, výkonové ističe, skrine a rozvodnice, inštalačné a DLP kanály, príslušenstvo pre inštalácie.

legrand logo

XL3 S: 160, 630 a 4000

mas baner

povrchová alebo zapustená montáž

XL3 S 160: počet modulov v rade - 24 36, 2-8 radové alebo 4-8 radové, celková kapacita modulov: 48-192 a 144-288, kovové prevedenie, povrchová alebo zapustená montáž, IP30 bez dverí alebo IP40 s dverami

OSTATNÉ SKRINE

ATLANTIC PLUS IP 40

mas baner

rozmontovateľné rozvádzače

Celková výška rozvádzača vrátane výšky podstavca: 1810 alebo 2110 mm. Podstavec je súčasťou rozvádzača. Rozvádzače s výškou 1810 mm: 192-240 modulov. Rozvádzače s výškou 2110 mm: 216-288 modulov.

ATLANTIC PLUS IP 55

mas baner

kompaktné rozvádzače

Kompaktná a robustná konštrukcia. Celková výška rozvádzača vrátane podstavca: 1810 alebo 2110 mm.

ATLANTIC IP 30-65

mas baner

povrchové a zapustené oceľoplechové skrine

IP 30- IP 40 kombinovateľné povrchové skrine, IP 40 povrchové skrine pre povrchovú montáž, IP 65 povrchové skrine pre povrchovú montáž, IP 40 oceľoplechové skrine orezapustenú montáž

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia