Pulty, ovládacie skrinky, skrine malých rozmerov, tlačítkové krabice

FLEXTEC

Výhradný dovozca pre SR

FlexTec ponúka množstvo skríň a príslušenstva z nerezovej ocele v malých, stredných a veľkých veľkostiach pre ovládanie automatizácie a pre ochranu elektrických a elektronických zariadení.

flexteclogo

SIDECOM

armod fr

závesné ovládacie skrinky nerezové

Rad FM skrine pre závesný systém pre ovládacie panely na nosné rameno z nehrdzavejúcej ocele. Je vyrobený v súlade s najnovšími medzinárodnými normami s úplne inovatívnym konštrukčným dizajnom zaisťujúcim pevnosť, ochranu a čistotu.

flexteclogo

LOGEX FL

eta ecor

nerezový pult

Séria FL vyrobená z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 s povrchovou úpravou v súlade s medzinárodným štandardom zaručuje bezkonkurenčnú ochranu krytov elektrických a elektronických komponentov vo vnútorných aj vonkajších prostrediach, kde je potrebná odolnosť proti korózii, s neustálym vystavením kontaminantom vody a iným korozívnym prvkom.

flexteclogo

LOGEX FLS

eta ecor

nerezový pult s pohľadovou časťou

éria FLS vyrobená z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 s povrchovou úpravou v súlade s medzinárodným štandardom zaručuje bezkonkurenčnú ochranu krytov elektrických a elektronických komponentov vo vnútorných aj vonkajších prostrediach, kde je potrebná odolnosť proti korózii, s neustálym vystavením kontaminantom vody a iným korozívnym prvkom.

flexteclogo

LINEAR FP

emoxbaner

tlačítkové skrinky nerezové

Ideálne riešenie pre inštaláciu v agresívnych prostrediach ako je potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel alebo pre aplikácie v vonkajšie prostredie.

flexteclogo

LINEAR FD

eta ecor

prepojovacie skrine nerezové

Ideálne riešenie pre inštaláciu v agresívnych prostrediach ako je potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel alebo pre aplikácie v vonkajšie prostredie.

ELDON

Výrobca oceľoplechových, nerezových a plastových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva.

STB, SSTB

mas baner

svorkovnicové skrine

STB: Rad svorkovnicových skríň z mäkkej ocele, STB, so stupňom ochrany IP 66, je dostupný v mnohých rôznych veľkostiach. Rad STB je vhodný pre náročné vnútorné prostredie. Voda a prach sa bránia vniknutiu do svorkovnice, čím sa eliminuje riziko zlyhania komponentov.

QLINE D

mas baner

tlačítkové plastové skrine

Plastové krabice s polykarbonátu a ABS pre rôzne aplikácie, tlačítkové skrinky, krabice s vekom alebo s pántami.

ETA S.p.A.

výhradný dovozca

Výrobca oceľoplechových skríň, pultov, krabíc, a prislušenstva, klimatizácie.

legrand logo

SD skrinky

mas baner

krabice z oceľového plechu

SDV Krabica a veko vyrobené z oceľového plechu. Krabica vybavená otvormi na upevnenie voliteľných pántov a veka upevnené skrutkami so zapustenou hlavou.

legrand logo

ENUX

eta ecor

pulty

Skriňa so zadnými dvierkami a konštrukčnými podperami, a pultom. Toto riešenie navrhuje koncepciu vertikálnej modularity, typickú pre riešenia ENUX PC; predný časť skrine zaisťuje dobrú vizuálnu kontrolu do pohľadovej polohy, ktorá musí byť pod zorným uhlom obsluhy. Rad je kompatibilný so štandardným príslušenstvom systému ENUX.

legrand logo

SBA, ZBA

eta ecor

pulty

SBA - monoblokové stoly pre použitie v menej náročných podmienkach. Pre jednoduchú aplikáciu z oceľového plechu. Skriňa vybavená prednými a priečnymi dvierkami, montážnou doskou prispôsobiteľnou do hĺbky a horným panelom doplneným koľajnicami a hydraulickými ppiestami, aby nedochádzalo k náhodnému zatvoreniu. Sortiment ovládacieho pultu schopný ponúknuť technické riešenie vždy prispôsobené potrebám zákazníka.

legrand logo

Modulárne pulty

eta ecor

pulty

Rám zhotovený z 1,5 mm lisovaného oceľového plechu. Montážny panel vyhotovený z 2,5 mm oceľového plechu. Dvere vyhotovené z 1,5 mm oceľového plechu s priečnym spevňovacím krytom. Modulárne riadiace pulty s hĺbkou 400/500 mm, zložené z AE skrinky, ME/LE police a vrchného dielu PE.

legrand logo

BIONIQ

eta ecor

Závesný ovládací systém

Bioniq je systém závesného ramena pre ovládacie rozhranie. Umožňuje väčšiu riadiacu flexibilitu a lepší prístup k ovládacím rozhraniam, ktoré musia byť ďalej od obrábacích prístrojov. Ľahké trubice z tlačeného hliníka.

legrand logo

ETCR

eta ecor

pre operátorský panel

Skrinky pre operátorský panel, nevyhnutných pre prevádzku a bezpečnosť výrobných liniek. Riešenie navrhnuté podľa modulárneho konceptu. Robustná konštrukciou, možnosť rozšíriteľnej hĺbky pre rohovými spojmi a uzatváracími panelmi, ktoré j

legrand logo

BEC

eta ecor

Kryt rozhrania operátora

Prázdny skriňa s držadlami upevnenými na konštrukcii krytu a pevným uzatváracím systémom na dverách.

legrand logo

ERAM

eta ecor

závesné ramená

Kryt vyrobený z nehrdzavejúcej ocele tvarovaný a zváraný na všetkých stranách. Vybavený pevným sklopným poklopom, doplnený zarážkou panelu, naskrutkovanou na vrchu pre ľahkú údržbu. Je vybevený zaoblenými rukoväťami, ktoré je možné umiestniť buď na boky alebo na spodok.

legrand logo

EGRAN

eta ecor

svorkovnicové skrinky

Svorkovnica z nehrdzavejúcej nerezovej ocele. Bezpečné a jednoduché riešenie vďaka inovatívnemu veku upevnenému 1/4 závitovými skrutkami so zapustenou hlavou. Zaisťuje skvelú odolnosť vďaka tvarovaným rohom a silikónovému tesneniu. Pútavá estetika s novými malými držiakmi na stenu.

legrand logo

SHX

eta ecor

tlačítkové krabice nerezové

Posuvné dno z nerezového plechu so záslepkou. Montáž na stenu z vnútornej časti boxu alebo z vonkajšej časti pomocou upevňovacích konzol, alebo z vonkajšej strany vďaka upevňovacím konzolám SHWCX -010.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia