Ostatný sortiment ETA.

EVIS

skrine do vonkajšieho prostredia

Vonkajšie skrine, ktorých materiál a špecifická konštrukčná koncepcia zaisťujú dokonalú ochranu vnútorných komponentov rozvádzača pred vplyvmi prostredia, extrémnymi teplotami, slnečným žiarením, náročným prostredím, atmosférickými, mechanickými a chemickými vplyvmi.

emoxbaner

ABACUS EVO

všestranná skriňa

Vysokovýkonný produkt vhodný pre rôzne aplikácie. Pre dátové siete aj aplikácie komerčných budov. Sortiment zahŕňa 19'' skrine s viacerými konfiguráciami pre každý rozmer, v namontovanej verzii, aby sa zabezpečilo jednoduchšie používanie a flexibilita.

emoxbaner

Nerezové skrine, monobloky, pulty, zaraďovacie, na stenu

nerezové skrine

Skriňa pre automatizáciu vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Konštrukcia s jedinečným profilom. Spojenie celej konštrukcie je dosiahnuté 8 vysokopevnostnými skrutkami a polohovacími kolíkmi medzi dvoma časťami ortogonálneho spoja.

emoxbaner

ENUX pulty

Skriňa so zadnými dvierkami a konštrukčnými podperami a pultom. Toto riešenie navrhuje koncepciu vertikálnej modularity, typickú pre riešenia ENUX PC; predná časť skrine zaisťuje dobrú vizuálnu kontrolu do pohľadovej polohy, ktorá musí byť pod zorným uhlom obsluhy. Rad je kompatibilný so štandardným príslušenstvom systému ENUX.

emoxbaner

SBA, ZBA pulty

SBA - monoblokové stoly pre použitie v menej náročných podmienkach. Pre jednoduchú aplikáciu z oceľového plechu. Skriňa vybavená prednými a priečnymi dvierkami, montážnou doskou prispôsobiteľnou do hĺbky a horným panelom doplneným koľajnicami a hydraulickými piestami, aby nedochádzalo k náhodnému zatvoreniu. Sortiment ovládacieho pultu schopný ponúknuť technické riešenie vždy prispôsobené potrebám zákazníka.

ZBA - ovládací pult vyrobený z oceľového plechu pre aplikácie s nízkym zaťažením a jednoduché aplikácie. Monoblokové riešenie so zadným panelom a montážnou doskou naskrutkovanou na zadnej strane, schopné ponúknuť technické riešenie vždy prispôsobené potrebám zákazníka.

emoxbaner

Modulárne pulty

Rám zhotovený z 1,5 mm lisovaného oceľového plechu. Montážny panel vyhotovený z 2,5 mm oceľového plechu. Dvere vyhotovené z 1,5 mm oceľového plechu s priečnym spevňovacím krytom. Modulárne riadiace pulty s hĺbkou 400/500 mm, zložené z AE skrinky, ME/LE police a vrchného dielu PE.

emoxbaner

Závesný ovládací systém BIONIQ

Bioniq je systém závesného ramena pre ovládacie rozhranie. Umožňuje väčšiu riadiacu flexibilitu a lepší prístup k ovládacím rozhraniam, ktoré musia byť ďalej od obrábacích prístrojov. Ľahké trubice z tlačeného hliníka. Moderný design s jasným farebným kontrastom. Voľný pohyb ramenného systému poskytuje dobrú viditeľnosť pre užívateľov. Kryty pre ovládacie rozhranie (BQC) a klávesnicu (BQK) sa dajú upraviť podľa špecifických požiadaviek. Závesné rameno (BQPA) ponúka rôzne riešenia upevnenia z vrchu alebo boku skrine Použitie s podstavcom dostupné na vyžiadanie Stupeň ochrany krytím: IP 55

emoxbaner

Štandardné skrinky ETCR pre operátorský panel

Skrinky pre operátorský panel, nevyhnutných pre prevádzku a bezpečnosť výrobných liniek. Riešenie navrhnuté podľa modulárneho konceptu. Robustná konštrukcia, možnosť rozšíriteľnej hĺbky pre rohovými spojmi a uzatváracími panelmi, ktoré je možné prispôsobiť podľa návrhu zákazníka. Systémy odpruženia ETR umožňujú operátorovi bezpečne používať systém. Rad kompatibilný s priemyselnými PC monitory.

emoxbaner

Kryt rozhrania operátora BEC

Prázdna skriňa s držadlami upevnenými na konštrukcii krytu a pevným uzatváracím systémom na dverách.

emoxbaner

Systém odpruženia ETR

Riešenie pre priemyselnú automatizáciu prispôsobené potrebám rôznych aplikácií s maximálnou kapacitou 1200 N. Profil s dĺžkou 500 mm.

emoxbaner

Systém závesných ramien ERAM z nehrdzavejúcej ocele

Kryt vyrobený z nehrdzavejúcej ocele tvarovaný a zváraný na všetkých stranách. Vybavený pevným sklopným poklopom, doplnený zarážkou panelu, naskrutkovanou na vrchu pre ľahkú údržbu. Je vybevený zaoblenými rukoväťami, ktoré je možné umiestniť buď na boky alebo na spodok.

emoxbaner

ST skrinky vyhovujúce smernici ATEX

Skriňa z oceľového plechu s uchytením na stenu do priemyselného prostredia určená pre použitie vo výbušnom prostredí (ATEX). Ochrana EX eb, tb. Široký sortiment, ktorý plne vyhovuje normám požadovanej smernicou. Produkt pre aplikácie so zvýšenou bezpečnosťou a s krytom proti prachu a plynu.

emoxbaner

EGRAN Svorkovnicové skrinky

Svorkovnica z nehrdzavejúcej nerezovej ocele. Bezpečné a jednoduché riešenie vďaka inovatívnemu veku upevnenému 1/4 závitovými skrutkami so zapustenou hlavou. Zaisťuje skvelú odolnosť vďaka tvarovaným rohom a silikónovému tesneniu. Pútavá estetika s novými malými držiakmi na stenu.

emoxbaner

SHX tlačítkové krabice nerezové

Posuvné dno z nerezového plechu so záslepkou. Montáž na stenu z vnútornej časti boxu alebo z vonkajšej časti pomocou upevňovacích konzol, alebo z vonkajšej strany vďaka upevňovacím konzolám SHWCX -010.

emoxbaner

ECORX EEX skriňa z nehrdzavejúcej ocele splňujúca smernicu ATEX

Skrine vyrobené z nerezového plechu určené na použitie vo výbušnom prostredí (ATEX). Široký sortiment ETA skriniek plne zodpovedá normám požadovaným smernicou.

emoxbaner

ECOR nerezová oceľ skrinka so šikmou strechou

Skriňa so šikmou strechou. Riešenie s vysokou odolnosťou voči chemickým látkam a drsnému prostrediu.

emoxbaner

ERIVI SYSTÉM KÁBLOVÝCH ŽLABKOV

Systém káblových žľabov s pevnou konštrukciou, ktorá zaručuje bezpečnosť a ochranu káblového systému. Modulárna skladba založená na prvkoch rôznych dĺžok, ktoré tvoria systém a umožňujú vytvárať rôzne kombinácie. Flexibilita, jednoduchá montáž vďaka systému na zavesenie prvkov s rýchloupínacím mechanizmom.

emoxbaner

KLIMATIZÁCIE, VENTILÁCIE A TEPLOTNÝ MANAGMENT

Elektronické komponenty nachádzajúce sa v skriniach vyžadujú primerané opatrenia proti prachu, znečisťujúcim látkam a vysokým teplotám. Zabezpečenie primeranej klimatizácie skrine alebo cirkulácie vzduchu umožňuje optimalizovať náklady a čas, čím sa udeľuje optimálne fungovanie zariadenia.

emoxbaner

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia