Modulárne skrinky Schneider Electric

Pragma

Rozvodnica pre povrchovú montáž Rad sa skladá z rozvodníc so šírkou 13, 18 alebo 24 modulov s 1 až 6 radmi a rozhranie s 1 až 3 radmi. Celý rad je možné spájať vodorovne alebo zvisle. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou a veľkým priestorom na kabeláž.

emoxbaner

PrismaSeT XS

Rad modulárnych rozvodníc kombinujúci ergonómiu, atraktívny design a robustnosť na najvyššej úrovni. Vo verzii pre nástennú aj zapustenú montáž, má celkovú izoláciu triedy II

Rozvodnice pre nástennú montáž: rozvodnice so šírkou 13, 18 alebo 24 modulov po 1 až 6 radoch. Celý rad môže byť spojený horizontálne alebo vertikálne. Jednoduchá inštalácia a veľký priestor pre kabeláž.

Rozvodnica pre zapustenú montáž: so šírkou 13, 18 alebo 24 modulov po 1 až 6 radoch. Jednoduchá inštalácia a veľký priestor pre kabeláž.

emoxbaner

Kaedra

Kaedra predstavuje ucelené riešenie pre inštaláciu istiacich, spínacích a ovládacích prvkov Schneider Electric spájajúca bezpečnosť, funkčnosť, ergonómiu a atraktívny dizajn. Najúplnejší rad rozvodníc s dvojitou izoláciou

emoxbaner

Mini Opale

Mini Opale sú interiérové ​​plastové nástenné rozvodnice do 63 A. Pre domové a interiérové ​​koncové rozvody. Inštalácie v budovách. 2-8 modulov.

emoxbaner
 

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia