SMART produkty Legrand

Smart domácnosť NETATMO

Home + Control je intuitívna aplikácia - slúži na ovládanie prístrojov ValenaTM Life s Netatmo. Umožňuje ovládať svetlá, zásuvky, žalúzie alebo vykurovanie. Možno ju stiahnuť z App Store alebo Google Play.

Inštalácia vyžaduje zapojenie komunikačnej brány. Brána umožňuje vytvorenie Zigbee siete a pripojenie inštalácie k internetu pomocou zabezpečenej Wi-Fi siete 2,4 GHz. Pre nastavenie vašej domácnosti a jej ovládanie na diaľku slúži aplikácia Home + Control.

Máte plnú kontrolu a prehľad, nech už ste kdekoľvek.

Umožňuje aj: prispôsobíte vykurovanie svojmu dennému režimu, ovládanie žalúzie pomocou hlasu, vylepšenie klasických svietidiel na smart a ovládanie hlasom alebo mobilom, môžete byť včas varovaný v prípade požiaru alebo vysokej koncentrácie co, a mnoho iných funkcií

emoxbaner

NETATMO PRO

Smart vyhrievanie: Smart termostat je bezdrôtovo pripojený na relé. Relé je pripojené pomocou Wi-Fi na internet. Prostredníctvom neho je možné ovládať termostat diaľkovo pomocou Netatmo Energy aplikácie.

Smart exteriérová kamera: Smart exteriérová kamera je pripojená cez Wi-Fi a dá sa jednoducho nainštalovať namiesto existujúceho svietidla. Kamera dokáže rozpoznať ľudí, autá a zvieratá. Pomocou rozpoznávania tvarov vie používateľa v reálnom čase upozorniť na zaparkovanie auta v príjazdovej ceste, alebo zviera ak je na záhrade.

emoxbaner

Smart modulárne prístroje

Legrand Smart modulárne prístroje a aplikácia Home + Control vám umožňujú ovládať elektrické inštalácie v rezidenčných, ako aj komerčných priestoroch.

Pre inštaláciu Legrand Smart Home jednoducho nainštalujte EMDX³ s Netatmo Smart modul s bránou.

Modul EMDX3 je základom novej Legrand Smart Home inštalácie a slúži ako rozhranie. Ide o zabezpečenie komunikácie medzi routerom a ostatnými smart produktmi (2.4 GHz rádiová komunikácia)

emoxbaner

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia