FIBOX
plastové skrine a krabice

FIBOX ponúka najširšie portfólio vysoko kvalitných krabíc a skríň pre inštaláciu a ochranu elektrických a elektronických komponentov a systémov. Cez 1000 variácií a rôznych prevedení.

Predstavenie výrobcu:

FIBOX výrobca plastový skríň a príslušenstva. V ponuke nájdete vysoko kvalitné plastové skrine a krabice z polykarbonátu, polyesteru, abs ale aj hlinníku. Precízne prevedenie a spracovanie umožní použiť skirne v tých najnáročnéjších podmienkach.

eta home

Skrine na stenu (stĺp) alebo na zem

Pre elektroinštalácie a rozvody, automatizačné aplikácie sú určené dve série, ktoré je možno umiestniť buď na stenu alebo stĺp. Séria ARCA a CAB poskytujú skrine vysokej kvality a odolnosti. ARCA IEC je nekorozívnou a cenovo výhodnou alternatívou pre skrine z oceľového plechu inštalovaných v drsných a náročných prostrediach. Séria CAB, ktorá je vyhotovená v troch plastových materiáloch PC, ABS a GRP. Majú veľkú odolnosť proti nárazu.Veľmi dobre odolávajú poveternostným vplyvom a znášajú nárazy lepšie ako oceľ.

STRC séria je navrhnutý tak, aby pokrýval oboje živly - teda odolnsoť voči poveternostným vplyvom a pouličnému vandalizmu. Street Cabinet STRC sa ľahko a rýchlo inštaluje, je vyhotovená v rôznych veľkostiach a má rozmanité príslušenstvo.

Krabice

Široká ponuka krabíc na ochranu elektrických a elektronických komponentov všetkých druhov. Skrine série MNX ponúkajú až 260 variantov z výberom až 4 hĺbok základní (spodnej časti krabice) od 25 až do 100 mm. Krabice EK, ktoré umožňujú vzájomné prepojenie a táto modulárna flexibilita dáva možnosti vytvárať rozsiahlejšie panely. SOLID séria pre elektronické a elektrické komponenty až do rozmeru 760x 560x 250 mm dáva široké uplatnenie. Mnoho rozmanitých sérii pre rôzne aplikácie poskytujú aj série NEO, EURONORD, TEMPO, PICCOLO.Krabice QUICK prinášajú užívateľom rýchli prístup vďaka rýchloskrutkovému veku. CARDMASTER je ideálny pre montáž prístrojového vybavenia meracích, monitorovacích a regulačných elektronických zariadení výrobných procesov. Krabice majú vstavané držiaky dosiek plošných spojov a oddelený priestor pre svorkové bloky a kabeláž. Priehľadné veká na pántoch majú rýchlootváracie západky. JB, táto séria krabíc elektrické rozvodné skrinky. pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Príslušenstvo

V ponuke spoločnosti FIBOX sa nachádza aj veľmi veľká ponuka káblového manežmentu, teda vecí, ktoré vám pomôžu pri káblových prívodoch a vývodov. Vývodky, prechodky, káblové príruby, krycie dosky, káblové vstupy a krabice. Taktiež v ponuke množstvo inšpekčných okien a priezorov, a ventilačných mriežok.

Vyberáme z ponuky

Podrobný popis najpopulárnejších sérií z ponuky tohto výrobcu rozvádzačových skríň.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia