SCAME
elektroinštalačný materiál

Široký sortiment elektroinšralačného materiálu pre domové a priemyselné aplikácie. V ponuke firmy Scame nájdete spínače, zásuvky, svietidlá, rozvodnice, pomocný elektroinštalačný materiál. Sortiment obsahuje aj výrobky do výbušného prostredia.

Podrobný a aktuálny sortiment - katalógy nájdete na stránke SCAME-SK

priemyselne-vidlice-zasuvky
Priemyselné vidlice a zásuvky 
Séria zásuviek do priemyselného prostredia OPTIMA. Séria EUREKA a IEC dopĺňa sériu OPTIMA omnoho typov a prevedení + nezameniteľné prevedenie. OMNIA - séria s možnosťou inštalácie ističov a iných prístrojov.
blokovane-zasuvky
Blokované zásuvky s vypínačom
Systém obsahuje sortiment prvkov pre priemyselné inštalácie. Spojovacie skrinky s DIN lištou alebo bez pre inštaláciu prvkov a všetkých typov IEC 309 zásuviek pre priemyselné použitie
adaptery
Adaptéry pre priemyselné aplikácie
Určené na prispôsobenie prívodného vedenia k elektrickým zariadeniam. V ponuke aj 2 a viac cestné, ktoré upravujú prívodné vedenie na viac typov pripojenia.
predlzovacie-privody
Predlžovacie prívody
Sú určené pre pripojenie prenosných elektrických zariadeí. Viac sérií a prevedení: MULTIPLE ( pre domové a kancelárske použitie), TRIS ( predlžovacie bubny pre dom a kanceláriu), ROLLER (bubny pre dom a priemysel), AUTOROLLER (samonavíjacie bubny ).
spiance
Spínače
Tri série spínačov pre priemyselné použitie. MANORVA - do 80A, montáž na panel alebo zo zadu, ISOLATORS - do 160A, v plastových alebo kovových krabiciach, TOP22 - pre ovládacie a signalizačné obvody.
svietidla
Svietidlá
Svietidlá na montáž na pevnú podložku z horľavého i nehorľavého materiálu. V ponuke aj prenosné svietidlá s káblovým prívodom.
nahlad-objimky
Objímky, spínače a vypínače
Elektroinštalačný materiál objímky a príslušenstvo pre ich montáž. V ponuke tu nájdete aj jednopólové vypínače a spínače.
rozvodnice-pristrojove-skrinky
Rozvodnice a prístrojové skrinky
Určené pre použitie v bytovej a priemyselnej výstavbe preinštaláciu ističov a iných prístrojov. V ponuke aj rozvodnice (séria GOMMA ) vyrobené z deformovateľného nehorľavého čierneho butyl kaučuku. Séria BLOCK - zásuvkové rozvodnice.
nahlad-tlacidlove-hlasice-poziaru
Tlačidlové hlásiče požiaru
Určené pre použitie v domových a priemyselných aplikáciach. Majú presklenené predné dvierka, ktoré je možné v prípade nebezpečenstva rozbiť kladivkom.
rozbocovacie-krabice
Rozbočovacie krabice
Vyrabájú sa v rôznych prevedeniach: s vývodkami IP 44, IP 55 šrobovacie a bez vývodiek, IP66 s možnosťou použitia krytu z priehľadného plastu.
rozvadzac
Rozvádzače
Dve série skríň. Séria EASYBOX - pre montáž v interiéry a exteriéry, na stenu alebo zapustenú montáž, plastové alebo kovové. Séria METAL - oceľoplechové skrine, IP66, IK10.
nahlad-svorkovnice-vyvodky
Svorkovnice a vývodky
Pomocný elektroinštalačný materiál: záslepky, zátky a spojky, vývodky, krabicové spojky, svorkovnice, rozbočovacie svorkovnice
nahlad-prislusentvo-pre-elektroinstalacie
Príslušenstvo pre elektroinštalácie
Elektroinštalačné rúrky, viazacie špirály, úložné kanály, káblové príchytky, viazacie pásky.
spinace-a-zasuvky-ip55
Spínače a zásuvky IP 55
Séria UNIBOX - je určená pre modulárne príslušenstvo spínacích, zásuvkových a istiacich jednotiek. Pre montáž na omietku a pod omietku.
spinace-a-zasuvky-ip66
Spínače a zásuvky s vysokým krytím IP 66
Séria PROTECTA - spínače a zásuvky s vysokou odolnosťou. Pre prostredie s vysokým rizikom vniknutia vody.
nevybusne-elektricke-zariadenia
ATEX -nevýbušné elektrické zariadenia
Výrobky pre prostredie z nebezpečenstvom výbuchu: vidlice OPTIMA-EX, nástenné zásuvky ADVANCE GRP, krabice ZENITH, lrabice ALUBOX-EX.
zasuvkove-rozvodnice
Zásuvkové rozvodnice
Rozvodnice s osadenými zásuvkami (domové alebo priemyselné) od 16 do 63A. Sú pre napätie do 500V a menovitý prúd 125A. V prevedení 1 až 8 zásuvkové. Dostupné aj s transformátorom SELV 24V, aj prenosné závesné.
staveniskove-rozvadzace
Staveniskové rozvádzače
Univerzálne staveniskové rozvádzače na montážne účely. V ponuke s meraním spotreby elektrickej energie aj bez merania. Tri prevedenia MBOX - prenosné prevedenie pre malé stavby, DST - pre stavby kde sa vyžaduje jednoduchá inštalácia a prípadne aj ďalšia manipulácia, EST - s meraním spotreby elektrickej energie.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia