Prípojnicové a káblové systémy Schneider Electric

Prípojnicové systémy Canalis KN

Prípojnicové rozvody pre distribúciu el. energie do 160 A. Prípojnicové vedenie pre rozvody s malým výkonom 160 A.

Canalis KN je určený pre distribúciu malého výkonu. Existujú dve verzie:
Canalis KNA: prípojnicové vedenie so štyrmi živými vodiče (3L + N + PE), na rozvod až 160 A.
Canalis KNT: identický s KNA, ale vybavený prenosová zbernica s tromi 2,5 mm2 vodičmi (okrem 160 A).

emoxbaner

Prípojnicové systémy Canalis KS

Prípojnicové rozvody pre distribúciu el. energie do 1000 A. Prípojnicové systémy pre rozvody so stredným výkonom do 1000 A

S Canalis KS získate všetku modularitu, inžiniersky dizajn v rozvode elektriny. Tento rad prípojnicových žľabov zahŕňa: veľký výber prvkov prispôsobených vašim inštalačným obmedzeniam, ochranné zariadenia na zabezpečenie kontinuity prevádzky a bezpečnosti personálu a zariadení.

Kompletný sortiment odbočovacích jednotiek: Sortiment pokrýva všetky potreby od 16 do 400 A. Ochrana je možná pomocou ističov, poistiek alebo zvodičov prepätia. K dispozícii sú tiež 32A odbočné jednotky vybavené domácimi a priemyselnými elektrické zásuvky.

emoxbaner

Prípojnicové systémy Canalis KT

Prípojnicové rozvody pre distribúciu el. energie do 4000 A. Prípojnicové vedenie pre rozvody s vysokým výkonom 4 000 A.

Prípojnicový žľab Canalis KT je určený pre rozvody vysokého výkonu a doprava v priemyselných, obchodných a terciárnych budovách. Montáž prefabrikovaných sekcií sú prispôsobiteľné všetkým konfiguráciám.

emoxbaner

Prípojnicové systémy Canalis KR

Prípojnicový systém pre výkonovú distribúciu do 6300 A v náročnom prostredí a kritických aplikáciách./p>

800 až 6300 A /1000 V, celo živicový, IP68, UV odolnosť, Tropická odolnosť, ATEX zóna II, chemická odolnosť, vysoká skratová odolnosť, kompaktný systém, bez komínového efktu, protipožiarna prepážka 120' podľa DIN 4102-9, požiarna odolnosť 90' podľa DIN 4102-12, požiarna odolnosť 180' podľa IEC 60331, bezúdržbový, anti-vandal riešenie, odolnosť proti hubám, zvieratám, hmyzu

emoxbaner

Svetelné prípojnicové vedenie Canalis KB

Prípojnicové rozvody pre osvetlenie. Prefabrikované prípojnicové vedenie pre osvetľovacie systémy.

emoxbaner

Flexibilné káblové rebríky Performa

Kompletná káblová systém, dostupný v niekoľkých výškach a so štyrmi povrchovými úpravami: elektrozinok, pozinkované, nehrdzavejúca oceľ a novinka Zinc+. Flexibilný a kompletný rad silných sieťových podnosov . Performa je jedným z popredných riešení na trhu s ľahkými a stredne náročnými inštaláciami. So štyrmi rôznymi povrchovými úpravami je k dispozícii vždy ta správna voľba, bez ohľadu na typ prostredia, stavebných obmedzení, projektových špecifikácií. Patentované dvojité priečne drôty tiež zaisťujú vyššie pracovné zaťaženie.

emoxbaner

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia