Frekvenčné meniče a softštartéry

Schneider Electric

autorizovaný distribútor

Produkty pre distribúcia elektrickej energie, priemyselnú automatizáciu a riadenie, automatizáciu a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie.

schneider logo

Altivar 12

eta ecor

Frekvenčné meniče pre stroje NN

Aplikácie od 0,18 do 4 kW. Frekvenčné meniče pre plynulú bezstratovú reguláciu otáčok trojfázových asynchrónnych motorov v jednoduchých priemyselných strojoch a spotrebičoch.

schneider logo

Altivar Machine ATV320

eta ecor

Frekvenčné meniče pre stroje NN

Frekvenčné meniče pre jednoduché a zložité pohony. Pre trojfázové synchrónne a asynchrónne motory od 0,18 do 15 kW (0,25 až 20 Hz). Riadenie asynchrónnych a synchrónnych motorov; vrátane motorov IE2, IE3 a PM v otvorenej slučke. Prevádzka v režime rýchlosti a krútiaceho momentu (s obmedzením prúdu). Prispôsobiteľné a flexibilné funkcie aplikácií s ATV Logic (až 50 funkčných blokov).

schneider logo

Altivar Machine ATV340

eta ecor

Frekvenčné meniče pre stroje NN

Pre vysoko výkonné stroje - trojfázové motory s alebo bez snímača od 0,75 do 75 kW (1 až 100 koní). Altivar Machine ATV340 je výkonný pohon, ktorého cieľom je prispôsobiť sa motoru vášho stroja schopnosti s maximálnym krútiacim momentom a výkonom otáčok. Vďaka optimalizovanej šírke pásma rýchlosti až do 400 Hz je Altivar Machine ATV340 navrhnuté pre dynamické aplikácie, ktoré môžu vyžadovať rýchlejšie zrýchlenie alebo ustálenie čas.

schneider logo

Altivar 71 plus

eta ecor

Štandardné frekvenčné meniče

Pre nízkonapäťové pohony s vysokým výkonom od 90 do 2000 kW. 3fázový 380…480 V, počet prednastavených hladín otáčok: 16, široký rozsah voliteľného príslušenstva.

schneider logo

Altivar 61 Plus

eta ecor

Štandardné frekvenčné meniče

Pre nízkonapäťové pohony s vysokým výkonom od 90 do 2400 kW. Riešenia pohonov Altivar 61 Plus s premenlivou rýchlosťou, nízkym napätím a vysokým výkonom. Majú optimalizovaný chladiaci systém a komponenty, ktoré boli vyskúšané a otestované v extrémnych prevádzkových podmienkach

schneider logo

Altivar 71Q

eta ecor

Štandardné frekvenčné meniče

Meniče s vodným chladením pre náročný priemysel od 90 do 630 kW. Otáčkový rozsah: 1…1 000 so spätnou väzbou, 1…100 bez spätnej väzby. Odolnosť proti korózii použitím chladiacich rúrok z nerezovej ocele. Aplikácie: razenie tunelov a ťažba, drviče.

schneider logo

Altistart 22

eta ecor

Softštartéry

Pre čerpadlá a ventilátory 4kW až 400 kW. Typy spustenia: konfigurovateľná napäťová rampa, momentová rampa. Zabudovaný displej s klávesnicou, SW pre PC: SoMove Lite.

schneider logo

Altistart 48

eta ecor

Softštartéry

Pre čerpadlá a ventilátory 4 kW až 1200 kW. Typ spúšťania: momentové spúšťanie (TCS – patentovaný systém Torque Control System od Schneider Electric). Softštartér Altivar ATS48 je ovládač so 6 tyristormi. Používa na momentom riadené mäkké spúšťanie a zastavenie trojfázových asynchrónnych motorov s klietkovou kotvou na menovitý výkon v uvedenom roysahu..

schneider logo

Altistart 01

eta ecor

Softštartéry

Pre jednoduché stroje 0,37 kW až 75 kW. Altivar ATS01 pracuje ako jednotka pre mäkký rozbeh a mäkké zastavenie pre asynchrónne motory. Nastaviteľný spúšťací moment: 30…80 % momentu pri priamom pripojení.

KONTAKTUJTE NÁS


zeko@zeko.sk

+421 33 55 12 470

Formulár

Lokalizácia