Každý kto stavia svoj dom alebo rekonštruuje určite príde na moment, kedy sa zamyslí nad tým aké elektromerové a plynomerové skrine dá nainštalovať do svojho plota. Nejde len o kvalitatívne parametre ale predovšetkým dizajn. Skriňa musí splňovať estetické nároky na vzhľad.

Firma URIARTE, ktorá sa zaoberá výrobou polyesterových rozvodných skríň vo svojom výrobnom programe má unifikované skrine, ktoré v oboch prípadoch splňujú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Rovnaký dizajn

Najväčšou výhodou je rovnaký dizajn pre plynomerovu skriňu a elektromerový rozvádzač. Ak sú skrine umiestnené v blízkosti seba, vytvára to lepší dojem. Farba RAL 7035 umožní kombináciu s akýmkoľvek materiálom, farbou a vyhotovením plota. Už nemusíte riešiť ako bude skriňa vyzerať vo vašom plote alebo múre. Skrine URIARTE sa stanú estetickým doplnkom vašeho obydlia.

plynomerova-a-elektromerova-skrina

Kvalitné technické parametre

Skrine spĺňajú nároky na kvalitu a materiál čo im zabezpečí jednoduchšiu inštaláciu a dlhú životnosť. IP44, IK10, kvalitný polyetsrový materiál spevnený sklennným vláknom zabezpečí odolnosť voči agresívnym chemickým látkam, korózzií, UV žiareniu. Vyznačujú sa prenosnosťou a jednoduchou montážou vďaka nízkej hmotnosti.

Predpripravené aj s výplňou

plynomerova-skrina

U nás nájdete skrine s montážnym roštom pre elektromery a predprípravou pre plynové prípojky. Uľahčí a zjednoduší osádzanie do plota firmou, ktorá bude túto činnosť vykonávať. Ušetrí čas, pretože vnútorné predpripravené rošty sú prispôsobené skriniam URIARTE.

Sme výhradný dovozca pre SR a ČR

Firma ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY je výhradný dovozca pre SR a ČR. Máme pravidelné skladové zásoby, všetkých typov a výplní skríň.

mapa

Užitočné odkazy

Pozrieť technické parametre APM

Pozrieť technické parametre GAS

Pozrieť celý sortiment URIARTE SAFYBOX

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist