Plastové rozvádzačové skrine URIARTE

Firma Uriarte sa špecializuje na plastové skrine . V ich sortimente nájdete vysokokvalitné prevedenia skríň aj do vonkajšieho prostredia odolné voči klimatickým podmienkam a mechanickému poškodeniu.

baneruriarte

Prehľad sortimentu:

obr-apm
akciaSkrine série APM sú určené na zapúšťanie priamo do stien, ale môžu sa montovať aj na povrch. Používajú sa ako prípojné skrine a na krytie elektromerov. Základné prevedenie skríň neobsahuje otvory na spodku. Vyrezávanie otvorov a ďalšie úpravy sú dostupné na vyžiadanie.
obr-art
Skrine série ART sú určené k montáži na kovové konštrukcie, betónové základne a polyesterové podstavce, ktoré sú súčasťou série. Sú vhodné do elektrických, plynových, i telekomunikačných inštalácií. 
obr-bres
Sú vhodné na inštaláciu elektrických zariadení na montážnom paneli alebo na osadenie modulárnych zariadení na špeciálnej konštrukcii s lištami a krycím panelom z polyesteru. Skrine BRES majú široké využitie ako krytie kontrolných zariadení pre rôzne typy prístrojov. Vzhľadom na odolnosť proti vonkajším vplyvom a vysokému stupňu krytia IP, sa skrine používajú ako ochrana ovládacích zariadení v kotolniach, vodárňach, čističkách odpadových vôd, atď. Rad je rozšírený o podstavce a držiaky na prichytenie k stĺpom.
obr-ca
Modulová štruktúra. Rozmery skriniek série CA sú odvodené od základného modulu o rozmere 90 mm. V objednávkovom čísle sú obsiahnuté násobky počtu modulov.Napr.: CA-32 3x2 moduly, teda 270 x 180 mm. CA-66 6x6 modulov, teda 540x540 mm.V ponuke je 10 rozmerov spodných dielov. Hĺbka spodného dielu je pri každom rozmere rovnaká 125 mm. Spolu s dvoma typmi viek hlbokého a plytkého môžete skombinovať 22 rôznych skriniek. Skrinka s hlbokým vekom má v objednávkovom čísle označenie "a". Možnosť prepojenia skriniek pomocou prírub v troch štandardných veľkostiach. Na požiadanie dodá výrobca skrinky s vyhotovenými prepájacími otvormi.
obr-gas
akciaSkrine série GAS sú určené na zapúšťanie priamo do stien, ale môžu sa montovať aj na povrch. Používajú sa na krytie plynomerov a regulačných prístrojov. Základné prevedenie skríň neobsahuje otvory, či okienka. Vyrezávanie otvorov a ďalšie úpravy sú dostupné na vyžiadanie.
obr-gl
Skrinky sú dizajnované na montáž na stene, spôsob prepojenia tela a krytu zaručuje prirodzenú ventiláciu. Skrinky série GL sa používajú na ochranu odbočiek so svorkovnicami alebo meracích prístrojov; ako ochrana zariadení spájajúcich externé rozvodné siete s uživateľskými sieťami.
obr-cmt
Krabica je vyrobená z polyesteru spevneného sklenými vláknami. Zvládajú záťaž chodcov a menších vozidiel. Dajú sa použiť v miestnostiach ako aj vonku. Sú vhodné najmä do prostredí s vysokou vlhkosťou (záhrady, námestia), ako aj do agresívnych prostredí vďaka dobrej odolnosti polyesteru voči atmosférickým vplyvom, vyššej ako u zliatín kovov. Vzhľadom na nízku hmotnosť sa s poklopmi veľmi ľahko manipuluje. Uzemňovacia krabica CMT je vyrobená z ABS vo farbe RAL 9010.
nahlad-poklopy
Kanálové poklopy sú vyrobené z polyesteru spevneného sklenými vláknami. Zvládajú záťaž chodcov a menších vozidiel. Dajú sa použiť v miestnostiach ako aj vonku. Sú vhodné najmä do prostredí s vysokou vlhkosťou (záhrady, námestia), ako aj do agresívnych prostredí vďaka dobrej odolnosti polyesteru voči atmosférickým vplyvom, vyššej ako u zliatín kovov. Vzhľadom na nízku hmotnosť sa s poklopmi veľmi ľahko manipuluje.
cpm-elektromerova-skrina
rčené na zapúšťanie priamo do stien, ale môžu sa montovať aj na povrch. Používajú sa ako prípojné skrine a na krytie elektromerov.
obr-ur
Telo a kryt skrinky z polyesteru spevneného skleným vláknom. Stupeň ochrany krytím od IP 13 do IP 44 (v závislosti od modelu). Možnosť vývodu káblov zo spodku alebo vrchu skrinky. Pri odňatí krytu sa automaticky preruší bezpečnostný obvod bez ovplyvnenia napájacieho obvodu. Kryt je osadený skrutkou na upevnenie skrinky.

Katalógy na stiahnutie:

katalog-uriarte-2016

Nový katalóg URIARTE 2016

skrine GAS, ART, APM, BRES, CA , podstavce pre APM/GAS

Stiahnúť PDF 2,51 MB

karalog-uriarte

Všeobecný katalóg 2012

Kompletný katalóg firmy Uriarte. Plastové skrinky s ich podrobnými popismi a rozmermi.

Stiahnúť PDF 3,29 MB

katalog-uriarte-plynomerove

Katalóg plynomerové skrine GAS 2012

Aktuálny katalóg plynomerových skríň GAS

Stiahnúť PDF 1,37 MB

katalog-art

Skrine ART 2012

Prehľadový katalóg skríň ART

Stiahnúť PDF 1,25 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist