Produkty firmy SCHRACK TECHNIK

Firma SCHRACK TECHNIK vo svojom portfólií ponúka kompletný sortiment produktov pre energetiku a priemysel, elektroinštalácie, dátové rozvody.

banerschrack2

Podrobný a aktuálny sortiment - katalógy nájdete na stránke SCHRACK TECHNIK Slovensko

Prehľad sortimentu:

bravo-vnutorne-video-jednotky
Audio a video vstupné systémy 
Široká ponuka audio a video jednotiek. Rôzne dizajny a prevedenia s množstvom funkcionalít.
casove-a-meracie-rele-seria-6000
Časové a meracie relé séria 5000 a séria 6000
Časové relé s kompeltnou ponukou časových funkcií. V ponuke nájdete multifunkčné, monofunkčné, časové rozashy až do 30 dní. Meracie relé: fazové, prúdové, napäťové.
nastenne-rozvodnice-s-plastovymi-dverami-ip54
Domové a bytové rozvodnice
Domové a bytové rozvodnice rôznych prevedení, zapustené, povrchové. S priehľadnými alebo plnými dverami. Plastové alebo kovové dvere.  
elektromery
Elektromery
Elektromery pre priemysel, pre domácnosti a pre rádiový odpočet. V ponuke: štvorkvadrantný, digitálny,elektromer pre priemysel, elektronický impulzný, jednofázový elektronický impulzný, jednofázový digitálny, digitálny viactarifný, impulzný viactarifný, jednofázový digitálny viactarifný.
detektory-dymu
Hlásiče dymu
Hlasíče PROTECTOR rôzneho prevdenia. Napájeanie z batérie alebo napájenie zo siete 230V. Možnosť rádiového prepojenia hlásičov navzájom.
hlavne-vypinace
Hlavné a vačkové spínače
Množstvo prevedení núdzových hlavných vypínačov: na panel, stredové, radová montáž, zapúzdrené. Hlavné vypínače: na panel, so zadným upevnením s dvernou spojkou, pre radovú montáž. V ponuke aj výkonové vypínače do 160A. Vačkové spínače: na panel, stredové upevnenie, pod omietku, do rozvádzača, na DIN lištu, radová montáž, zapúzdrené, do skrinky, zaliate.
istice
Ističe a prúdové chrániče
V ponuke isitčov a chráničov: ističe, ističe s nadprúdovou ochranou, prúdové chrániče, prepojovacie lišty, pripojovacie svorky, motorové spínače, diaľkové motorové pohony.
meracie-pristroje
Meracie prístroje
Meracie prístroje na panel: ampérmetre, voltmetre, merače frekvencie a účinnika, bimetalový ampérmeter, analógové meracie prístroje na DIN lsištu, digitálne meracie prístroje na DIN lsištu, počítadlá prevádzkových hodín, transformátory prúdu a bočníky, analyzátory siete, bočníky...
modularne-pristroje
Modulárne prístroje
Ucelená ponuka modulárnych prístrojov pre inštalácie. Nájdete tu: vypínače, impulzné spínače, inštalačné stykače, inštalačné relé, stykače, schodiskové automaty, spínacie hodiny, súmrakové spínače a mnoho ďalších.
nudzove-svietidla
Núdzové svietidlá
Núdzové svietidlá: hlinníkové eloxované, z nerezovej oceli, obojstranné s piktogramom, nastenné a stropné piktogramové, pre únikové cesty, centrály pre núdzové svietidlá s vlastným akumulátorom, núdzové svietidlá s centrálnou batériou....
pistkove-odpinace-horizontalne-do-1600-a
Poistkové systémy
Poistkové systémy, odpínače, odpínače valcových poistiek, spodky na nožové poistky, poistkové odpínače horizontálne, odpojovacie lišty, odpínače vertikálne, odpínače vertikálne s integrovaným prúdovým meničom.
polovodicove-stykace
Polovodičové stykače
Sofštartér pre trojfázové motory, softštartér s dynamickou brzdou pre trojfázové motory, reverzácia trojfázových motorov, posúvanie a krokovanie motorov, obmedzovač rozbehového momentu motorov, stykače pre 3 fázové motory......
zvodice-prepatia
Prepäťové ochrany
Zvodiče prepätia: tr. I+II, tr. II, pre jednosmerné systémy, pre fotovoltaické systémy, tr. III, ochranný modul do zásuvky, zvodiče pre komunikačné obvody, TV a SAT.
rozvadzac-ids
Rozvádzače
Polyesterové krabice, polyesterové skriny na stenu, na zem, oceľoplechové rozvádzače na stenu, zaraďovacie skrine, monobloky, 19" racky.....
svietidlo
Svietidlá
Svietidlá do podhľadu, vstavané svietidlá, osvetlovacia žiarivkové systémy, svietidlá žiarivkové závesné a na strop, priemyselné svietidlá, výbojkové priemyselné svietidlá, svietidlá exteriérové, svietidlá pre verejné osvetlenia....
transormatory
Transformátory a zdroje
Jednofázové transformátory, 1 a 3 fázové zdroje, stabilozvané napájacie zdroje, elektronické napájacie zdroje.
vzduchove-istice-mo
Výkonové a vzduchové ističe
Výkonové kompaktné ističe a vypínače MC. 4 veľkosti: do 160, 300, 630 a 2000A. Vzduchové ističe MO - pevné alebo výsuvné prevedenie.
fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist