Produkty firmy SCHNEIDER ELECTRIC

Produkty pre distribúcia elektrickej energie, priemyselnú automatizáciu a riadenie, automatizáciu a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie.

banerschneider2

Elektromery Acti 9 iEM3000

fakturacne-elektromery
 • poskytuje cenovo dostupnú a konkurencieschopnú ponuku elektromerov na DIN lištu, vhodnú najmä pre podružné merania a sledovanie nákladov.
 • v ponuke sú dve prevedenia: pre priame meranie do 63 A (typy iEM3100) a prevedenie pre prúdové transformátory (typy iEM3200).
 • v každom rade je 8 verzií s rôznymi funkciami od základných až po pokročilé:

  1. elektromer s čiastkovým meraním.
  2. elektromer s čiastkovým meraním a pulzným výstupom.
  3. viactarifný elektromer riadený digitálnym vstupom alebo vnútornými hodinami, s certifikátom MID.
  4. elektromer, štvorkvadrantový, viactarifný s čiastkovým meraním a meraním prúdu, napätia a výkonu. Komunikácia M-Bus, digitálne vstupy/výstupy a s MID certifikátom.
  5. elektromer s čiastkovým meraním a meraním prúdu, napätia a výkonu. S komunikáciou Modbus .
  6. elektromer, štvorkvadrantový, viactarifný s čiastkovým meraním a meraním prúdu, napätia a výkonu. Komunikácia Modbus, digitálne vstupy/ výstupy a certifikát MID.
  7. elektromer, štvorkvadrantový, viactarifný s čiastkovým meraním a meraním prúdu, napätia a výkonu. Komunikácia BACnet, digitálne vstupy/ výstupy a certifikát MID.
  8. elektromer, štvorkvadrantový, viactarifný s čiastkovým meraním a meraním prúdu, napätia a výkonu. Komunikácia LON, digitálne vstupy/ výstupy a certifikát MID.
 • jednoduchá inštalácia pre výrobcov rozvádzačov, ľahké uvedenie do prevádzky pre inštalatérov a nenáročná prevádzka pre koncových užívateľov.
 • aplikácie: 1. sledovanie nákladov, overovanie účtov, 2. podružné merania, vrátane WAGES (sledovanie neelektrických veličín, štyri voliteľné tarify, 3. sledovanie nákladov, vrátane WAGES (sledovanie neelektrických veličín).
 • pre budovy a priemysel, dátové centrá a siete, infraštruktúra (letiská, tunely, telekomunikácie).
PDF katalógvytlačiť tento produkt
fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist