Produkty firmy SCHNEIDER ELECTRIC

Produkty pre distribúcia elektrickej energie, priemyselnú automatizáciu a riadenie, automatizáciu a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie.

banerschneider2

Prehľad sortimentu:

nahlad-modularne-pristroje-acti9
Rada modulárnych prístrojov pre elektroinštalácie Acti 9. Je určený pre rôzne typy inštalácií a prostredí a zároveň šetrí prevádzkové náklady. 
nahlad-istice-odpinace-compact-do-630a
Ističe poskytujú nepretržité sledovanie výkonu s bezchybnými funkciami ochrany.Užívateľ má možnosť sledovať obe veličiny, energiu a výkon, spolu s ďalšími funkciami v jednom kompaktnom prístroji. Compact NS kombinované s novými funkciami pre bezpečnosť, jednoduché monitorovanie a spravovanie inštalácií.
nahlad-istice-odpinace-easy-pact-do-630a
Funkcie spĺňajú požiadavky väčšiny bežných ochranných aplikácií v stredne veľkých podnikoch. Ističe EasyPact CVS poskytujú výkony a funkcie pre úsporu nákladov za bezkonkurenčnú cenu.
nahlad-istice-odpinace-masterpact-nt-nw
Určené na ochranu, meranie a komunikáciu nízkonapäťových elektrických sietí, ochrany motorov, ochrana generátorov a iné. Oproti bežným možnostiam výkonových ističov (výsuvné prevedenie, selektivita a nenáročná údržba), poskutujú rady Masterpact NT a NW zabudované funkcie komunikácie a merania v optimalizovaných rozmeroch tiel.
nahlad-fakturacne-elektromery
Rad elektromerov Acti 9 iEM3000 poskytuje cenovo dostupnú ponuku elektromerov na DIN lištu, vhodnú najmä pre podružné merania a sledovanie nákladov. V ponuke sú dve prevedenia: pre priame meranie do 63 A (typy iEM3100) a prevedenie pre prúdové transformátory (typy iEM3200).
nahlad-detekcia-snimace
Fotoelektrické snímače, indukčné snímače, kapacitné snímače, ultrazvukové snímače, rotačné snímače, koncové spínače, snímače na kontrlu tlaku, rádiofrekvenčná identifikácia.
ovladacie-signalizacne-prvky
V ponuke ovládacie a sitgnalizačné prvky HARMONY plastové alebo kovové (priemer 22mm), s priemerom 16 mm, s priemerom 8 a 12 mm LED. Druhou skupinou sú skrinky pre ovládacie a signalizačné prvky. Treťou skupinou signálne stĺpy a návestia.
nahlad-elektromechanicke-polovodicove-rele-zelio
Elektromechanické relé do pätice od 6 do 16A. Množstvo príslušenstva. Vyhotovenia od 1p až 4P. V ponuke aj výkonové relé. Polovodičové relé na DIN lištu alebo prevedenie na panel
skrine-spacial-fm-sm
Veľký výber prevedení a vyhotovenia monoblokových skríň. Zaraďovacie skrine aj v rozloženom stave ušetrí čas a priestor pri prevážaní. Vyhotovenia pre aplikácie: sektorové skrine, PC rack, elektronické aplikácie, EMC aplikácie, automobilový priemysel. Príslušenstvo pre rozvod energie, modulárni zástavbu...
plastove-skrine-krabice
Primyselné skrine a krabice na rozmanité použitie a aplikácie. Priemyselné plastové krabice Thalassa IP 66 z polykarbonátu alebo ABS mteriálu. Modulárne plastové skrine PLS IP 65 s možnosťou prepojovania. V sortimente aj plastové skrine na stenu Thalassa PLM a bohatá na prevedenia séria Thalassa PLA v 4 verziách: uzatvorená PLA, s otvoreným dnom PLAZ, s otovrenou strechou PLAT a s otvorenou strechou a dnom PLAZT.Príslušenstvo na monáž na zem (zapustené) alebo na pilier.
oceloplechove-priemyselne-skrine-krabice
Priemyselné skrinky a krabice IP 66 s vekom na skrutky. Priemyselné skrinky IP 55 s dvierkami na pántoch  v dvoch farebných prevedniach RAL 7035 a RAL 3000 pre bezpečnostné skrinky. Skrine na stenu ponúka séria SPACIAL 3D, ktorá poskytuje monožstvo príslušenstva aj pre modulárnu zástavbu.
pristroje-tesys
Spúštače motorov, spúštače motorov a motorové ističe, výkonové vypínače a ochrana poistkami, stykače, tepelné a ochranné relé, pomocné stykače.
nahlad-vypinace-zasuvky
Vypínače a zásuvky pre dom, byt, kanceláriu ale aj ľubovoľné pužitie v rôznych dizajnoch a typoch. Série: Anya, Sedna, Unica, Cedar Plus, Merten
nahlad-istic-domae
Prvky a sortiment určený pre domové inštalácie. Nájdete tu modulárne istiace prvky a iné prístroje, rozvodnice, štrukturovanú kabeláž, núdzové svietidlá, vypínače a zásuvky.
nahlad-strukturovana-kabelaz
Systém LexCom - je štruktúrovaná kabeláž alebo dátová sieť, ktorá má hviezdicovú topológiu a prepája všetky miestnosti v dome. Delta 8 - centrálna jednotka siete Delta 8 permanentne prenáša VDI signály do všetkých dátových zásuviek vo všetkých miestnostiach: rádio a TV, telefón, dátové aplikácie.
nahlad-nudzove-osvetlenie-rilux
Dva typy núdzových svietidiel Luxa a Rilux. V rôznych prevedeniach (pre núdzovú a trvalú prevádzku), s dôbou nezávislej prevádzky 1-3 h, montáž zapustená alebo na strop, IP 40-65. Možnosť diaľkového vypnutia núdzového stavu.
nahlad-pripojnicove-systemy-canalis
Prípojnicový rozvod pre malé prúdy typ KN a prípojnicový rozvod pre stredné prúdy typ KS.
altivar-61-frekvencny-menic
Frekvenčné meniče pre rôzne aplikácie, kompaktné, štandardné, pre špeciálne aplikácie
       

Katalógy na stiahnutie:

katalog acti9

Katalóg Acti 9 

Ochranné prístroje, Monitorovanie a Supervízovanie ochrany, Ovládanie a monitorovanie, Inštalačný systém

Stahnúť PDF 28,0 MB

katalog vypinace

Katalóg Vypínače a zásuvky

Katalóg Vypínače a zásuvky 2018

Stahnúť PDF 111,6 MB

skrine

Katalóg skrine

Katalóg výberový v prehľadných tabuľkách SPACIAL, THALASSA,.... 2018 ENG

Stahnúť PDF 16,2 MB

katalogdomoveinstalacie

Katalóg Pohodlný domov

Riešenia pre obytné domy. Rozvodnice a modulárne prístroje. Núdzové svietidlá. Domové vypínače a zásuvky. Štruktúrovaná kabeláž.

Stiahnúť PDF 26,9 MB

katalogskrinezaradovaciemonobloky

Katalóg Spacial SF, Spacial SM

Spacial SF – systém radových skrín, Spacial SM – samostatne stojacie skríne

Stiahnúť PDF 4,78 MB

katalog-rozvodnice-a-rozvadzace

Katalóg Univerzálne rozvodnice a rozvádzače

Kompletný katalóg rozvádzačov, rozvodníc, krabíc a príslušenstva

Stiahnúť PDF 3,44 MB

katalogspinacieariadiacepristroje

Katalóg spínacie a riadiace prístroje nn

Spúštače motorov, spúštače v skrinke, spúštače motorov a motorové ističe, výkonové vypínače a poistkové odpojovače, stykače....

Stiahnúť PDF 54,4 MB

katalogcanalis

Katalóg Canalis

Prípojnicové systémy KN, KS 40 až 1000 A

Stiahnúť PDF 25,6 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist