Produkty firmy LEGRAND

Ponuka a riešenie pre elektroinštalácie pre dom, byt, kanceláriu a priemysel. Nájdete tu modulárne prístroje, istiace a spínacie prístroje, výkonové ističe, skrine a rozvodnice, inštalačné a DLP kanály, príslušenstvo pre inštalácie. Moderné a prepacované dizajny vypínačov a zásuviek s moderným spôsobom inštalácie....

Legrand Valena

Prehľad sortimentu:

nahlad-vypinace-a-zasuvky-mosiac
Veľký rozsah ponuky dizajnovo dokonalých vypínačov a zásuviek. Séria VALENA LIFE, Galea Life, CELIANE, VALENA, NILOÉ, CARIVA, AXOLUTE 
nahlad-audio-video-vstupne-systemy-standart-a-rozsiritelne
Audio a video vstupné systémy pre bytové bloky, rodinné domy. Ponuka kompletných riešení pre požiadavky klienta. 2 vodičové prevedenie pre rozsiahle bytové účely, štandartné sady alebo rožšireteľné prevedenia pre rozsaihle rodiiné sídla.
nahlad-zigbee-radio-technologia
Rádiová ZIGBEE technológia umožní jednoduchú bezdrôtovú inštaláciu do klasickej inštalácie.
nahlad-scs-bus-technologia
Technológia a systém prvkov určených pre rodinné domy, byty a vily. Je založená na možnosti ovládať funkcie pomocou programovateľného elektrického obvodu. Všetky zariadenia sú napájané 230V a výmena informácií prebieha cez 2 žilové nizkonapäťové zbernicové káble. Vďaka tomu je možné súčasne ovládať niekoľko funkcií
nahlad-predlzovacky
Rozsiahla ponuka predlžovačiek adaptérov a vidlíc pre rôzne použitie. 
vypynace-zasuvky-vidlice-vyzsie-krytie
Svietidlá na montáž na pevnú podložku z horľavého i nehorľavého materiálu. V ponuke aj prenosné svietidlá s káblovým prívodom.
nahlad-kanaly-dlp
Riešenie pre napájanie a dátové rozvody kancelárií  - v komerčných priestoroch. Prístroje MOSAIC je možné uplatniť v rôznych inštaláciach napr.: pod omietku, do podlahových krabíc, stĺpikov, zásuvných blokov, DLP žlabov.
nahlad-mosaic-pre-nemocnice
Séria MOSAIC pre nemocničné priestory ponúka kompletné vybavenie. Špeciálny materiál umožňuje: efektívny boj s baktériami vďaka obsahu iónom Ag+, ktorá súvisí s výmenou medzi iónmi striebra a iónmi sodíka (ktoré obsahujú baktérie)
nahlad-podlahove-systemy
Systém vďakaň, ktorému jednoducho naištalujete prístroje radu MOSAIC do podlahových krabíc. Riešenie pre zdvojené podlahy a do betónu.
nahlad-pop-up-krabice
Inštalácia prístrojov MOSAIC do nábytku, do steny, do zdvojenej podlahy alebo betónovej podlahy. Jednoduchá inštalácia.
nudzove-svietidla
Široká ponuka núdzových svietiiel. Autonómnosť od 1-3h.  Prevedena: netrvalé, trvalé, kombinované, kombinované obojstranné. Od IP42-IP55. V ponuke aj prevedenie LED.
ups-zdroje
UPS zdroje pre malé kancelárie a domáce kancelárske aplikácie. Jednofázové UPS od 600 do 3000 VA. Dve prevedenia Niky a Niky S (sínusoidový výstup). 
nahlad-istice
V ponuke ističe radu TX3 , RX3, DX3. Prúdové chrániče a chrániče s nadprúdovou ochranou. Zvodiče prepätia typu B. C, D alebo kombinovaná verzia  typ B+C. 
nahlad-svorky
Veľký výber prevedenia skrutkových a pružinových svoriek. Kompletný rad označovacích prvkov na vodiče a káble, svorky. 
nahlad-ovladacie-prvky
Kvalitné prevedenie ovládacích prvkov vďaka kvalitnému materiálu a IP 20. Ergonomický elegantný dizajn, ktorý zabraňuje vnikaniu a usadzovaniu nečistôť. Označovacie štítky až v 5 farbách. Pripevnenie jednoduchým klik systémom.
nahlad-priemyselne-vidlice-zasuvky
Krytie IP44, IK 09. Jednoduchá montáž a demontáž bez použitia skrutkovača. Zásuvky od 16 do 32A. 
nahlad-rozvodnice-rozvadzace
Bytové rozvodnice pre povrchovú a zapustenú montáž Practibox a Nedbox. Rozvádzače XL3  vďaka svojmu riešeniu a prevedeniu ideálne pre komerčné a adminstratívne budovy.
nahlad-istice-dpx
Ističe DPX3 v 4 veľkostiach, vypínacie schopnosti 16 – 100 kA, menovité prúdy 16 – 1 600 A. Vzduchové ističe DMX3 - kompletný rad obsahuje 8 variant podľa menovitého prúdu.
nahlad-kompenzacne-rozvadzace
Kompenzáciou sa dosiahne úspora elektrickej energie využitím produktov a riešení v oblasti kompenzácie pomocou rozvádzačov, kondenzátorov, kompenzačných modulov.
nahlad-ctx-stykace
Rad priemyselných stýkačov CTX s príslušenstvom je ideálny pre efektívne a bezpečné ovládanie a chránenie obvodov. Široké uplatnenie nájde v komerčných aj priemyselných objektoch.
        

Katalógy na stiahnutie:

katalog hlavny

Všeobecný katalóg 2017

Obsahuje: elektroinštalačné prístroje, vstupné systémy, riešenie pre školy, kancelárie, nemocnice, chránenie a distribúcia energie.

Stiahnúť PDF 86,,5 MB

katalog dpx

DPX3 výkonové ističe

Kompletný katalóg novej rady ističov DPX3

Stiahnúť PDF 25,4 MB

katalog-dpx

Nový rad modulárnych prístrojov RX3, TX3, DX3

Kompletný katalóg novej rady modulárnych prístrojov: ističe, prúdové chrániče, zvodiče prepätia a mnoho iných

Stiahnúť PDF 17,8 MB

katalog videotelefon

Domáce videotelefóny 

Bezpečnosť a komfort

Stiahnúť PDF 2,62 MB

katalog valena life

VALENA LIFE 2017 

Obsahuje: prehľadný popis novej rady prístrojov VALENA LIFE, vlastnosti, dizajny a objednávacie čísla v prehľadných výberových tabuľkách.

Stiahnúť PDF 12,63 MB

katalog valena

VALENA 2018 

Katalóg s dizajnmi a popisom funkcií. Pre koncového spotrebiteľa.

Stiahnúť PDF 3,74 MB

katalog audiovideo

Vstupné audio a videosystémy

Riešenia pre rodinné domy a byty

Stiahnúť PDF 39,06 MB

katalog vypinace

Katalog vypínače

Kompletný prehľad vypínačov Legrand.

Stiahnúť PDF 9 MB

katalog-ups-zdroje

UPS záložné zdroje

Brožúra jednofázových záložných zdrojov NIKY a NIKY S 

Stiahnúť PDF 515 kB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist