Prepäťové ochrany KIWA

KIWA vyvíja a vyrába prepäťové ochrany (SPD = Surge Protective Devices) všetkých štandardných kategórií nízkeho napätia. Všetky výrobky sú vyrábané modernými výrobnými postupmi s najvyšším stupňom kontroly kvality, čím sa dosahuje ich vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť pri ich použití.

kiwa-baner

PREPÄŤOVÉ OCHRANY pre siete Ethernet 100BaseT

DME100TX-4RJ, DME100TX-4RJ-R

obr-dme
  • Ochrana dátových vstupov zariadení siete LAN Ethernet 100BaseT v ochrannej bleskovej zóne ZBO 1 (vo vnútri stavebného objektu). Podmienkou pre dosiahnutie plného ochranného účinku je správne uzemnenie prepäťovej ochrany.
  • Ochranné moduly DME100T sa zapájajú medzi chránené zariadenie (pracovnú stanicu, server, HUB, ...) a nechránenú prípojku siete. Vzhľadom na svoje malé rozmery sa moduly montujú priamo na chránené zariadenie. Výhodou takejto montáže je, že spravidla nie je nutné zriaďovať prípojku uzemnenia, nakoľko jeho funkciu zastane kostra chráneného zariadenia.
  • DME100TX-4RJ
    je ochranný modul, určený na ochranu zariadení počítačovej siete 100BaseTX. Poskytuje ochranu 2 párov vodičov. Je vybavený dvomi pripojovacími konektormi RJ45, ktoré sú vo svojej funkcii zameniteľné – každý z nich môže byť vstupný, alebo výstupný. Nechránený výstup siete LAN sa patch káblom pripojí na jeden konektor modulu, druhý konektor sa káblom prepojí so vstupom chráneného zariadenia.
  • DME100TX-4RJ-R
    je prepäťová ochrana určená pre montáž na DIN lištu. K potenciálu PE sa pripája prostredníctvom držiaka na DIN lištu, pripojenú k PE.
PDF katalógvytlačiť tento produkt
fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist