Prepäťové ochrany KIWA

KIWA vyvíja a vyrába prepäťové ochrany (SPD = Surge Protective Devices) všetkých štandardných kategórií nízkeho napätia. Všetky výrobky sú vyrábané modernými výrobnými postupmi s najvyšším stupňom kontroly kvality, čím sa dosahuje ich vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť pri ich použití.

kiwa-baner

Prehľad sortimentu:

pom-i-lcf-small
Slúžia na ochranu elektrických sietí a zariadení pred účinkami prepäťovej vlny spôsobenej blízkym, priamym alebo nepriamym úderom blesku. Sú konštruované ako monoblok so sériovým zapojením varistora a bleskoistky, čím sa zabezpečí úplné oddelenie L->N, N->PE, bez zvyškových prúdov. Vyrábajú sa vo vyhotovení s diaľkovou signalizáciou alebo bez diaľkovej signalizácie stavu ochrany. Montáž je na DIN lištu 35 mm.
poilcf
Na ochranu elektrických sietí a zariadení v administratívnych objektoch, objektoch občianskej vybavenosti, rodinných a bytových domoch pred účinkami prepäťovej vlny spôsobenej blízkym, priamym alebo nepriamym úderom blesku do objektu
pom-i-small
Slúžia na ochranu elektrických sietí a zariadení pred účinkami prepäťovej vlny spôsobenej blízkym, priamym alebo nepriamym úderom blesku. Sú konštruované ako monoblok. Vyrábajú sa vo vyhotovení s diaľkovou signalizáciou alebo bez diaľkovej signalizácie stavu ochrany. Montáž je na DIN lištu 35 mm.
po-i-small
Slúžia na vyrovnávanie potenciálov pri údere blesku a inštalujú sa na vstup vedenia do objektu v hlavnom rozvádzači. Obsahujú vymeniteľnú varistorovú vložku a vyrábajú sa vo vyhotovení s diaľkovou signalizáciou alebo bez diaľkovej signalizácie stavu ochrany. Montáž je na DIN lištu 35 mm.
po-ii-small
Slúžia k zvedeniu energie prepäťových impulzov v elektrických rozvodoch objektu a inštalujú sa najmä do podružných rozvádzačov. Obsahujú vymeniteľnú varistorovú vložku kódovanú podľa napätia. Vyrábajú sa vo vyhotovení s diaľkovou signalizáciou alebo bez diaľkovej signalizácie stavu ochrany. Montáž je na DIN lištu 35 mm.
3d-small
Slúžia ako ochrana koncových zariadení pred prepäťovými impulzami v elektrických rozvodoch. Spoločným znakom prepäťových ochrán typu 3 je originálna konštrukcia s tepelným odpojovacím zariadením, ktoré je zároveň aj požiarne bezpečnostným prvkom. Odporúča sa inštalovať ich čo najbližšie k chránenému zariadeniu.
pre-mar-small
Slúžia na ochranu dátových vstupov zariadení v systémoch merania a regulácie. Jednotlivé typy prepäťových ochrán sú určené pre rôzne aplikačné oblasti. Prepäťové ochrany typu DM slúžia na ochranu meracej a regulačnej časti výstupu zariadenia. Prepäťové ochrany typu DN slúžia na ochranu napájacej časti výstupu zariadenia. Vyrábajú sa vo vyhotoveniach R (rozvádzačové), M (modulové) a P (integrované).
pre-site-ethernet-small
Dátové prepäťové ochrany DME sú určené na ochranu sietí LAN 100BaseT (CAT5). Vyrábajú sa v modulovom vyhotovení s ochranou 2 párov vodičov.
pre-fotovoltaicke-systemy-small
Slúžia na ochranu jednosmerných obvodov fotovoltaických systémov. Obsahujú vymeniteľnú varistorovú vložku a vyrábajú sa vo vyhotovení s diaľkovou signalizáciou alebo bez diaľkovej signalizácie stavu ochrany. Montáž je na DIN lištu 35 mm.
modul-signalizacie-poruchy-small
Moduly signalizácie poruchy MSP-24 a MSP-230 sú určené pre zvukovú a svetelnú signalizáciu poruchového stavu prepäťových ochrán.
       

Katalógy na stiahnutie:

katalog kiwa2020

Katalóg  KIWA 2020

Kompletný katalóg prepäťové ochrany

Stiahnúť PDF 32,7MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist