Meracie prístroje FLUKE 

FLUKE je svetoznámi výrobca meracích prístrojov pre elektrikárov a revíznych technikov. V ponuke sa nachádzajú aj meracie prístroje neelektrických veličín, kalibrátory, laboratórne meracie prístroje, termokamery a iné.

banerfluke2

Prehľad sortimentu:

multimetre
Digitálne multimetre, multimeter s odnímateľním displejom, odolné priemyselné multimetre, multimetre pre autoelektrikárov, presné multimetre s 6,5 miestnym displejom.
kliestov-multimetre-a-elektricke-skusacky
Kliešťové prístroje, kliešťové multimetre, kliešťový merač unikajúcich prúdov, skúšačky napätia, súpravy skúšačiek napätia, indikátor sledu fázy, vyhľadávač káblov.
testery-izolacie
Multimetre izolačného stavu, testery izolácie, testery izolačného odporu, testery uzemnenia, tester zemnej slučky.
testery-nn-instalacii-a-spotrebicov
Multifunkčný tester nn inštalácií, testery prenosných elektrických spotrebičov.
digitalne-teplomery
Presné infračervené teplomery, univerzálne teplomery, referenčné teplomery, iskrové bezpečné teplomery.
termokamery
Termokamery, priemyselné a komerčné termokamery, termokamery pre diagnostiku budov, termokamery pre komerčné využitie.
meranie-vzdialenosti
Laserové prístroje pre meranie vzdialenosti. Využívajú vyspelú technológiu. Sú vybavené presným úzkym laserovým lúčom. Sú určené do vnútorného prostredia, ale taktiež s obmedzením do vonkajšieho prostredia.
meranie-kvality-vzduchu
Merač vzduchu, merač prúdenia vzduchu, teplomer s vlhkomerom, merač počtu častíc v ovzduší.
scoopmetre
Prenosný osciloscop umožní meranie v podmienkych tam, kde bežný stolný osciloskop sa nedostane alebo nie je možné preniesť na dané miesto.   
merace-kvality-elektrickej-energie
Kliešťový merač kvality, jednofázový anakyzátor, jednofázový záznamník kvality elektrickej energie, trojfázové analyzátory.
rucne-prenosne-kalibratory
Záznamové procesné kalibrátory, multifunkčné procesné kalibrátory, teplotný kalibrátor, metrologické kalibrátory, IR kalibrátory, tlakové kalibrátory, kalibrátory prúdovej slučky, mA Clamp meters, ProcessMeters. 
tester-vibracii
S tetserom môžete: vyhľadávať poruchy na prístrojoch, posúdenie stavu prístroja pred a po oprave, okamžite lokalizovať mechanické závady.
merace-radiacie
Je prenosný a praktický prostriedok na zisťovanie ožiarenia tovarov a slúži pre pomoc pri náprave problémov s kontamináciou. Je ideálny tam, kde potrebujeme detekovať ožiarené tovary, produkty, vybavenie, povrchy alebo prostredie v priemyselných zariadeniach. 
meracie-pristroje-atex
Meracie prístroje, ktoré sú certifikované pre používanie v prostrediach s nebezpečenstvom výbuchu. Sú bezpečné proti iskreniu.
prislusenstvo
Príslušenstvo k meracím prístrojom: káble, sondy, svorky, prúdové kliešte, príslušenstvo k teplomerom, kufríky, púzdra, brašne, software....

Katalógy na stiahnutie:

katalogfluke

Katalóg meracie prístroje

Kompletný katalóg meracích prístrojov FLUKE

Stahnúť PDF 7,46 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist