Plastové a hliníkové skrinky FIBOX

FIBOX výrobca plastový skríň a príslušenstva. V ponuke nájdete vysoko kvalitné plastové skrine a krabice z polykarbonátu, polyesteru, abs ale aj hlinníku. Precízne prevedenie a spracovanie umožní použiť skirne v tých najnáročnéjších podmienkach.

banerfibox2

Prehľad sortimentu:

obr-mnx
Sú voľbou pre ktorékoľvek miesto, kde sa vyžaduje odolnosť a pekný vzhľad. K dispozícii je 5 základných rozmerov korpusu vyhotovených v troch híbkach, ktoré možno kombinovať so 4 rôznymi výškami krytov. Kryty sú priehľadné alebo nepriehľadné šedé. Celkový počet možných kombinácií je 180. Pre širšie možnosti uplatnenia sú k dispozícii vonkajšie pánty a vnútorné vyklápacie panely.
obr-cab
Sú to skrine montované na stenu. Vyrábajú sa z vysoko nárazuvzdorného polykarbonátu , takže odolávajú drsným agresívnym priemyselným podmienkam. Korpus skrine poskytuje početné montážne body, ktoré umožňujú jednoduchú montáž a inštaláciu komponenetov. FIBOX CAB PC (s pántami)  sú ponúkané s priehľadnými dymovými vekami, ktoré umožňujú jednoduchú inšpekciu prístrojového vybavenia v skrini a ľahké odčítavanie údajov z ukazovateľov.
obr-alu
Malé až stredné štandardné skrine pre montáž svorkových blokov a iných priemyselných komponentov na DIN lišty. Rovnako sú určené pre montáž a ochranu senzorov riadiacich výrobné procesy. Tieto hliníkové skrine sú vhodné pre využitie všade tam, kde sa vyžaduje elegantý vzhľad a vysoká odolnosť.
obr-solid
SOLID veko na pántoch sú alternatívou k nepriehľadným polyesterovým skriniam. V ponuke je nárazuvzdorný polykarbonát alebo ABS materiál. Oba typy majú stupeň krytia až do IP 66/67. Masívna konštrukcia týchto skriniek je ideálna pre použitie v agresívnych priemyselných podmienkach.
obr-euronord
Malé až stredné štandardné skrine pre montáž svorkových blokov a iných priemyselných komponentov na DIN lišty. Rovnako sú určené pre montáž a ochranu senzorov riadiacich výrobných procespv. Tieto polykarbonátové, polyesterové skrine sú vhodné pre využitie všade tam, kde sa vyžaduje elegantý vzhľad a vysoká odolnosť.
obr-piccolo
Tieto skrinky sú špeciálne navrhnuté pre montáž tlačidiel, svorkových blokov, motorových spúšťačov a elektronických komponentov. Takisto sa výborne hodia pre montáž a ochranu výrobných regulačných senzorov a spínačov. Korpusy skríň majú 6 základných rozmerov, ku každému je k dispozícii veko s 2 rôznymi hĺbkami. Konfigurácie pre tlačidlá sú k dispozícii ako štandardné vyhotovenie. Materiál pre FIBOX PICCOLO je polykarbonát alebo ABS.
obr-tempo
Skrinky sú navrhnuté a vyhotovené tak, aby ušetrili čas a peniaze pri inštalácií a používaní. Majú rýchlo nasaditeľné pánty, plombovacie príslušenstvo a prílsušenstvo pre montáž komponentov.
obr-ek
Táto séria má dlhú históriu, ktorá potvrdzuje jej odolnosť v drsných podmienkach. Vďaka predlisovaným prírubovým otvorom sa veľké rozvodné panely dajú zmontovať veľmi ľahko. Množstvo montážnych stĺpikov, široká škála rozmanitých doplnkov, ako aj veľa rôznych prírubových platní poskytujú skutočnú flexibilitu použitia a montáže. Hotové zostavené panely je možné ľahko a rýchlo nadpojiť pomocou prírub na skrine FIBOX EK. Väčšia hľbka skríň sa dá dosiahnuť použitím 50 mm prehlbovacích rámov vhodných pre všetky korpusy EK s výnimkou najmenšieho a najväčšieho rozmeru. Nárazuvzdorné, stredné až veľké polykarbonátové skrinky s vysokým krytím (IP 67). Predlisované prírubové panely sa hodia k širokej palete prírubových platní patriacich do sortimentu príslušenstva EK.
obr-cardmaster
Nová generácia týchto skriniek ponúka vylepšený dizajn a farby. Vyrobný materiál je polykarbonát alebo ABS. FIBOX CARDMASTER 3 je ideálny pre montáž prístrojového vybavenia meracích, monitorovacích a regulačných elektronických zariadení výrobných procesov. Skrinky majú vstavané držiaky dosiek plošných spojov a oddelený priestor pre svorkové bloky a kabeláž. Priehľadné veká na pántoch majú rýchlootváracie západky.
obr-kablovy-managment
Veľké množstvo príslušenstva pre montáž vedenia a káblov. Vývodky, záslepky, tesnenia, vývodky s ochraným vláknom, kovové káblové vývodky, káblové vývodky pre veľké prierezy káblov.
arca-skrina-na-stenu
Skrinky poskytujú vlastnosti aj do tých najnáročneších prostredí. Vyznačujú sa veľkou chemickou odolnosťou proti agresívnym látkam a odolajú veľmi veľkým teplotám vďaka polykarbonátu. Bohatým príslušenstvom umožňujú montáž na hĺbkovo nadstaviteľný montážny panel. Teplotný rozsah: -40-140°C. IP 66/67.
obr-pripojkove-skrine
Sú vyrobené z polyesteru. Množstvo prevedení a rozmerov. 

Katalógy na stiahnutie:

ktalog-prehladovy

Prehľadový katalóg ENG 

Prehľadový katalóg so základnými informáciami o výrobnom programe pastových skríň a príslušenstva firmy FIBOX. Stručný prehľad bez podrobného popisu, rozmerov.

Stiahnúť PDF 2,43 MB

katalog-eng-komplet

Hlavný katalóg FIBOX ENG

Kompletný katalóg skriň a krabíc Fibox. 

Stiahnúť PDF 13,5 MB

katalog-arca-2014-sk

Katalóg ARCA 2014 SK

Kompletný katalóg skriň ARCA v slovenčine. 

Stiahnúť PDF 4,77 MB

katalog-eng-komplet

Katalóg skríň CAB ENG

Kompletný katalóg skriň CAB. 

Stiahnúť PDF 2,61 MB

katalog-arca

Katalóg skríň ARCA ENG 

Kompletný katalóg skríň na stenu ARCA

Stiahnúť PDF 3,41 MB

katalog-pripojkove-skrine

Katalóg prípojkových skríň FIBOX ENG

Kompletný katalóg prípojkových skríň. 

Stiahnúť PDF 5,22 MB

katalog-vyvodky

Káblové vývodky a príslušenstvo ENG 

Sortiment vývodiek a príslušenstva pre krabice a skrinky.

Stiahnúť PDF 1,68 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist