Oceľoplechové a nerezové rozvádzačové skrine ETA

ETA je spoľahlivá spoločnosť, ktorá verí v technologickú evolúciu. Jej cieľom je navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné skrine, ktoré budú spĺňať osobné potreby a požiadavky užívateľov. Je to kombinácia inovujúcich riešení a viac ako tridsať rokov skúseností na trhu s montážnymi skriňami.

etabaner2

Prehľad sortimentu:

nahlad-enux
Veľmi pevný oceľový plech pre dosiahnutie robustnej konštrukcie, nová technologická a výrobná koncepcia, dizajn a estetické spracovanie v novej farbe (strecha, kľučka a podstavec v RAL5020), možnosť dodania nezmontovaných dielcov alebo zmontovanej skrine (od hĺbky 1000 mm iba zmontovaná), 90 štandardných veľkostí, široká škála príslušenstva, klasifikácia ochrany: IP 55, Nema 12, IK 10.
enux-pre-modularnu-zastavbu
Skrine a príslušenstvo zaraďovacích skríň určených pre modulárne prvky. Množstvo panelov s výrezmi. Rám uspôsobený na montáž komponentov pre modulárnu zástavbu..
enux-pre-modularnu-zastavbu-s-dverami
Prevedenie skríň pre modulárnu zástavbu s vonkajšími dverami, ktoré ochránia prvky pred vonkajším prostredím. Dvere s plexisklom s hrúbkou 4 mm. 
enux-pc
Séria skríň ETA ENUX je obohatená o prevedenie PC. Umožnuje jednoducho inštalovať PC zostavu do skrine. Veľký priezor v hornej časti umožňuje sledovať LCD monitor v pohľadovej výške. V strednej časti možnosť skriňu opatriť klávesovou časťou pomocou výsuvnej police.
ENUX-19-rack
Príslušenstvo pre 19" komponenty zabezpečia pomocou štandardnej ENUX skrine riešenie pre sieťové rozvody. Otočné alebo pevné rámy v celkovej alebo parciálnej výške, umožnia požadovanú montáž sieťových prvkov na základe požiadaviek.
enux-pre-modularnu-zastavbu-s-viacnasobne-clenenymi-dverami
Skrine, ktoré umožnia rozložiť inštaláciu na základe potrieb a oddeliť jednotlivé časti. Prvky na oddelenie zabezpečia úplnu separáciu a prístup z dôvodu použitia parciálnych dverí.
nahlad-emox
Ideálne riešenie samostatne stojacej monoblokovej skrine z kompletne pozváranej konštrukcie, odnímateľného zadného panela a modulárneho vstupu pre káble, 27 dostupných rozmerov s plnými (jedno-/dvojkrídlovými) dverami, presklenenými dverami (do šírky 1000 mm) alebo v horizontálnej verzii, IP 66 (jednodverové)/ IP 55 (dvojdverové), Nema 12, IK 10.
enux-pulty
Pult zo série ENUX je postavený na základe tohto prevedenia. Umožňuje inštaláciu v troch častiach. Pohľadovej, dolnej a stredovej časti pre ovládaciu časť, ktorá môže byť osadená pultovou časťou alebo plným dielom na základe požiadaviek.
cr-19-skrine
19" skriňa v dvoch hĺbkach dáva možnosť inštalovať od 3 až do 21 jednotiek. Skrine sú vybavené veľkým káblovým prechodom.
nahlad-ecomp
Sú vhodné pre použitie ako samostatne stojace monoblokové skrine menšie než EMOX alebo ako nástenné skrinky väčšie ako ST, 12 dostupných rozmerov s plnými (jedno-/dvojkrídlovými) dverami, presklenými dverami (do šírky 800 mm).
nahlad-st
Viac ako 40 rozmerov, 3 verzie (plné /presklenené dvere, jedno- / dvojkrídlové dvere, štandardný / tyčový uzamykací mechanizmus) a so širokou škálou príslušenstva pre potreby zákazníka: modulárne šasi MDST, vnútorné dvere STPO1, strieška TT, vložky WE, držiaky na stenu SDWC-010.
nahlad-sd
Sú dostupné v 5 verziách: s priskrutkovaným krytom, preskleným krytom, tesniacimi doskami, dverami, pre BUS systémy.
nahlad-sba
Monoblokové riadiace pulty SBA so zadnými dverami a hĺbkovo nastaviteľným montážnym panelom.
nahlad-zba
Monoblokové riadiace pulty ZBA so zadnou stenou a pevným montážnym panelom.
nahlad-ae
Modulárne riadiace pulty s hĺbkou 400/500 mm, zložené z AE skrinky, ME/LE police a vrchného dielu PE.
nahlad-evis
Skrine EVIS do vonkajšieho prostredia poskytujú vďaka svojej konštrukčnej koncepcii, vysoko odolným materiálom a úprave dokonalú ochranu zariadení pred všetkými ekologickými faktormi, ako sú extrémne teploty, nárocné podmienky, atmosferické, mechanické a chemické činidlá.
nahlad-erivi
ERIVI je flexibilný modulárny systém s pevnou konštrukciou a jednoduchou montážou. Vďaka rôznym dĺžkam prvkov sa dajú vytvárať odlišné kombinácie. Široká škála modulov a spájacích kĺbov pomáha spĺnať rozličné inštalačné požiadavky.
nahlad-ethermo
Ethermo – kompletný rad výrobkov pre tepelnú správu riadiacich panelov, ktorý spĺňa každú požiadavku: kompaktné ako aj ultra-tenké klimatizačné jednotky (s montážou na strechu alebo stenu), klimatizácie do vonkajšieho prostredia, tepelné výmenníky vzduch-vzduch/ vzduch-voda, ohrievače, regulačné prístroje, termostaty, ventilátory a filtre „click&fit“ so špičkovým dizajnom.
nahlad-bioniq
Bioniq je systém závesného ramena pre ovládacie rozhranie. Umožnuje väcšiu riadiacu flexibilitu a lepší prístup k ovládacím rozhraniam, ktoré musia byť ďalej od obrábacích prístrojov a iných spracovávacích zariadení.
enux-nerezove-skrine
Zaraďovacie skrine v nerezovom prevedení. Kostra skrine vyrobená z nerezovej ocele AISI 304L (AISI 316L na požidanie). V prevedení jedno alebo dvojkrídlové. Krytie IP55 a IK10. Použiteľné v náročných podmienkach. Využiteľné v potravinárskom priemysle, chemickom, petro-chemickom, v plynárenskom priemysle.
nahlad-atb8-nerez
Kompletne pozvárané telo s odnímateľnou zadnou stenou, dodávané s montážnym panelom, klasifikácia ochrany: IP 66 (jednokrídlové) / IP55 (dvojkrídlové),Nema 12, IK 10.
ecomp-nerezove-skrine
Skrine univerzálne, ktoré sa dajú využiť na stenu albo na zem. V ponuke väčšie rozmery ako ST skrine na stenu a zároveň menšie ako monobloky EMOX.
nahlad-stx-stpx-nerez
Verzia s plnými/presklenými dverami, dodávané s montážnym panelom, klasifikácia ochrany: IP 66, Nema 4X (jednokrídlové) / Nema 12 (dvojkrídlové), IK 10.
nahlad-sdx
Klasifikácia ochrany: IP 66 - IP69K, Nema 4X, IK 10.
nahlad-fpx-nerez
Dodávané s montážnym panelom, klasifikácia ochrany: IP 66, Nema 4X, IK 10.
nahlad-aex-nerez
Modulárne riadiace pulty s hĺbkou 400/500 mm, zložené z AE skrinky, ME/LE police a vrchného dielu PE.
nahlad-zbx-nerez
Monoblokové riadiace pulty ZBA so zadnou stenou a pevným montážnym panelom.
nahlad-stx-eex-nerez
Určené na použitie v prostrediach s rizikom výbuchu (ATEx) kvôli horlavým plynom, pare, dymu a prachu, klasifikácia ochrany: IP 66, Nema 4X, IK 10, klasifikácia ATEx - Ex II 2GD, Ex e II T6 (zvýšená bezpečnosť), Ex ia IIC T6 (nevyhnutná bezpečnosť, Ex tD A21 IP 66.
nahlad-shx-nerez
Dodávané s plným krytom alebo s krytom s vyrezanými dierami pre osadenie tlačidla s ø = 22,5 mm, klasifikácia ochrany: IP 66 - IP69K, Nema 4X, IK 10.
enux-emc-skrine
Tri typy skríň s elektromagnetickou kompatibilitou. Skrine ENUX, skrine na stenu ST a svorkovnicové skrine SD. V ponuke sa nachádza len niekoľko rozmerov. Ostatné rozmery na požiadanie.
eram small
Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele AISI304L. IP66, IK10. Vybavené pevným sklopným vekom
abacus esse small
Špecifická rada skriniek, krytov a príslušenstva v oblasti výpočtovej techniky informačných technológií, sietí a bezpečnosti.
enerpower small
Certifikované prípojnicové systémy až do 4000 A a Icw až 100 kA / 1s.

              

Katalógy na stiahnutie:

katalog2017

Hlavný katalóg ETA ENG

Najnovší hlavný katalóg ETA s kompletným sortimentom

Stiahnúť PDF 38,2 MB

enux letak

ENUX LETÁK ENG

Prehľadový leták ENUX zaraďovacích skríň

Stiahnúť PDF 2,75 MB

nerezove katalog

Katalóg  ETA nerezové skrine ENG

Prehľadový katalóg nerezových skríň

Stiahnúť PDF 1,68 MB

Prezentácia firmy ETA:

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist