Klimatizácia a ventilácia COSMOTEC

Firma COSMOTEC sa špecializuje na výrobu klimatizácií, výmenníkov a ventilátorov pre skrine, rozvádzače a aplikácie v elektrotechnickom priemysle a iných odvetví. Medzi výrobkami nájdte široké množstvo použitia, typu montáže a rôzne výkony na základe požiadaviek.

banercosmotec2

Prehľad sortimentu:

new-protherm-small
Nová rada Protherm rozširuje rozsah modelov tak, aby spĺňali všetky požiadavky na inštaláciu. Nová rada produktov zahŕňa klimatizačné jednotky pre vnútorné (CVE) a vonkajšie (CVO) prostredie.
new-top-2-small
Klimatizačná jednotka pre montáž z vrchu ( na strechu) s chladiacim výkonom od 330W do 5200W.  
new-slim-in-small
Slim In s chladiacou kapacitou od 500 do 3000 W majú inovatívny dizajn, ktorý umožňuje úplnú kompatibilitu s predchádzajúcim modelom Slim In. Jednotky Slim-In môžu byť nainštalované špeciálne s držiakom v tvare "L" pre vonkajšiu montáž (tenká verzia).
new-module-small
Pre jej veľký výkon je vhodná pre sústavu zaraďovacích skríň. Chladiaci výkon od 5 800W až do 10 000W.
new-smart-small
Vďaka kompaktným rozmerom je určená na montáž na stenu v horizontálnej polohe. To umožni perfektnú montáž na ovládacie pulty, malé skrinky a priamo na stroje. 
new-protherm-outdoor-small
Nová rada Protherm rozširuje rozsah modelov tak, aby spĺňali všetky požiadavky na inštaláciu. Nová rada produktov zahŕňa klimatizačné jednotky pre vnútorné (CVE) a vonkajšie (CVO) prostredie.
new-predator-small
Predator Evolution ponúka kompletnú škálu profesionálnych klimatizačných jednotiek pre telekomunikačné aplikácie a iné rozvádzače. Obsahuje verziu klasického napájanú, ale aj verziu 48 V DC.
new-ere-rack-small
Vyhotovená pre montáž na 19" rack. Chladiaci výkon 950W. 7U rozmer klimatizácie.  
new-exw-wall-mounting-small
Výmenník vzuch/voda pre montáž na stenu skrine.  Chladiace výkony od 870 W až 25 000 W. 
new-exw-top-small
Výmenník vzuch/voda pre montáž na vrch skrine.  Chladiace výkony 2200 a 6700 W. 
new-xva-small
Navrhnutý s vnútorným patentovaným hliníkovým jadrom, výmenník tepla XVA má malé rozmery, veľmi vysokú účinnosť a nový dizajn. Dodáva sa s deflektormi pre výpust okolitého a uzavretého vzduchu.
new-xvh-small
Určený predovšetkým do vonkajšieho prostedia. Výmenníky tepla vzduch / vzduch Cosmotec XVH boli vyvinuté s cieľom ochladiť elektrické skrine pri priaznivých podmienkach prostredia, ale zároveň zabezpečiť úplnú ochranu pred snehom, dažďom, vetrom, prachom atď. (Chladenie uzavretou slučkou).
new-kryos3-small
Kryos³ ponúka rovnakú širokú škálu rozmerov a napájania ako predchádzajúce generácie. Nové filtračné ventilátory Kryos³ GS pre skrine a rôzne aplikácie sú ideálnym riešením vtedy, keď je okolitá teplota nižšia ako teplota vnútri skrine. Funkcia filtra môže byť optimalizovaná pomocou TMF termostatu na zapnutie a vypnutie ventilátora.
new-grv-small
Ventilátor s prietokom vzduchu od 50-500 m3/h. Stupeň krytia IP44. Určené pre vonkajšiu montáž.
new-tb-small
Ventilátor určený na montáž z vrchu (strešný ventilátor). Prietok vzduchu od 575 -  2365 m3/h. IP22, IP 44, IP 54. Navrhnuté pre montáž na strešný kryt, vyrobené z lakovaného oceľového rámu a vybavené vysoko účinnými radiálnymi ventilátormi.
chillery-kvapalin
Kompletný rad priemyselných chillerov pre nasadenie na chladenie kvapalín v priemyselných technológiach (obrábacie stroje, defektoskopia, tvárniace stroje a mnoho iných aplikácií.) Malé od 1 kW až po vzduchom chladené do 306 kW.

Katalógy na stiahnutie:

new-katalog-cosmotec-2018

Katalóg COSMOTEC 2018

Kompletný katalóg firmy COSMOTEC. Klimatizácia, ventilácia, výmenníky. 

Stiahnúť PDF 9,8 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist