Klimatizácia a ventilácia ALFA ELECTRIC

FIBOX výrobca plastový skríň a príslušenstva. V ponuke nájdete vysoko kvalitné plastové skrine a krabice z polykarbonátu, polyesteru, abs ale aj hlinníku. Precízne prevedenie a spracovanie umožní použiť skirne v tých najnáročnéjších podmienkach.

baneralfa2

Prehľad sortimentu:

obr-klimatizacia
Klimatizačné jednotky pre oceľoplechové rozvodné skirne sa vyrábajú vo viacerýc prevedeniach napájania a typov termostatov. Sú postavené na základe rotačných kompresorov, ktoré im dodávajú značné množstvo výhod oproti klasickýn prevedeniam klimatizácií: menšia váha, menej vibrácií, vyššia účinnosť.
obr-ventilacia
Moderný dizajn mriežky a minimálne prečnievanie mimo skrine dávajú ventilátorom dobrý vzhľad a kompaktnos. Všetky liate diely sa vyrábajú z veľmi odolného a samozhášavého ABS plastu triedy UL94 VO. Vyznačujú sa: rýchlou montážou, vysokou spolahlivosťou. Rozsah účinnosti prúdenia vzduchu je od 24 do 630 m3/h. V ponuke aj ventilátory v prevedení do 19" skríň, strešné ventilátory,
obr-vyhrevne-telesa
ALFA ELECTRIC ponúka širokú škálu ohrievačov, všetky sú určené k montáži na DIN lištu. Nájdte tu:
-ohrievače s pripojením na svorky, 25-150W
-PTC ohrievače s pripojením cez kábel, 15-50W
-Odporové ohrievače s podporou ventilátora, 250-500W
-Kompaktné PTC ohrievače, 5-30W
-Kompaktné PTC ohrievače s podporou ventilátora, 75-230W
obr-regulacia
Pre reguláciu ventilácie a výhrevných telies firma ALFA ELECTRIC vyrába kompaktné termostaty pre montáž na DIN lištu, kompaktný dvojitý termostat, elektroinický hygro-termostat, digitálne termostaty a zabezpečovacie jednotky. V ponuke aj univerzálny jednosnímačový a dvojsnímačový termostat s výstražnými funkciami chladenia a rozmrazovania pri prekročení povolenej teploty
obr-osvetlenie
Rôzne prevedenia lámp pre osvetlenie nielen rozvádzačových skríň: kompaktná lampa, tenká lampa s možnosťou vzájomného prepojenia,
obr-prilsusenstvo
Zásuvky s montážou na DIN lištu 35 mm. Elektrické pripojenie svorkami. Poskytujú sieťové napájanie pre elektrické nástroje a zariadenia počas montáže, prevádzky a údržby. Sú dostupné v piatich svetových štandardoch a dvoch základných verziách: s/bez 6,3A poistky. Ďalšie príslušenstvo pre skrine: držiaky na dokumenty, držiaky DIN lišty, spony, ochranné kryty.
          

Katalógy na stiahnutie:

katalog alfa1

Katalóg ALFA ELECTRIC ENG

Najnovší kompletný katalóg firmy ALFA ELECTRIC v anglickom jazyku. Klimatizácia, ventilácia, výhrevné telesá, regulácia, osvetleni skríň, príslušenstvo pre skrine.

Stiahnúť PDF 4,1 MB

katalog alfa3

Katalóg ALFA ELECTRIC

Kompletný katalóg firmy ALFA ELECTRIC. Klimatizácia, ventilácia, výhrevné telesá, regulácia, osvetleni skríň, príslušenstvo pre skrine.

Stiahnúť PDF 3,88 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist