Slide background
Slide background

So zameraním na skrine

Ochrana a umiestnenie elektrorozvodov, automatizačnej techniky, sieťových rozvodov je neoddeliteľnou súčasťou každej elektro inštalácie. Preto v našom portfólii sortimentu sa zameriavame s väčším dôrazom na skrine, rozvodnice a krabice. Široká ponuka umožní každému klientovi si vybrať to správne vyhotovenie a prevedenie podľa svojich kritérií. 8 výrobcov je dostatočné množstvo pre výber dobrého riešenia skrine alebo krabice. Pre spávne udržiavanie teploty a vlhkosti je sortiment obohatený o 5 výrobcov klimatizácie, ventilácie a výhrevných telies.

Od svojho vzniku sme sa vždy zameriavali na skrine pre rozvádzače a iné aplikácie v priemysle, energetike a bytových inštaláciach. Skriňa je jednou z najdôležitejších častí každej elektroinštalácie. Každý prvok a komponent musí byť v niečom umiestnený. Nároky na kvalitu rozvádzačovej skrine, by mala byť nutná  podmienka pri jej nákupe.

V ponuke 8 výrobcov skríň

Do sortimentu sa snažíme neustále zakomponovávať výrobcov, ktorých riešenia uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. V našej ponuke nájdete mnoho variant z každého typu skríň. Môžete si vybrať z niekoľkých možností, či už ide o oceľoplechové, plastové alebo nerezové skrine. Porovnaním cien, vizuálnym vzhľadom a našimi skúsenosťami pri predaji, môžete ušiť to správne riešenie pre vašu aplikáciu. Posúdte sami, máte z čoho vyberať:

Celý článok na blogu

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist