Slide background
Slide background

História spoločnosti

ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY, spol. s r.o. bola založená v roku 1996 s účasťou Slovenského a Rakúskeho spoločníka.

Spoločnosť sa zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti predaja elektrických zariadení, meracej a regulačnej techniky a elektroinštalačného materiálu.

Od prvého štádia vzniku a pôsobenia našej spoločnosti na trhu sme sa stali importérom pre Slovensko a obchodným zástupcom niekoľkých desiatok renomovaných zahraničných firiem z oblasti elektrotechniky, energetiky a elektroniky.

Čítať viac

Predaj sortimentu a široká ponuka

Distribuujeme elektro komponenty tej najvyšej kvality. U nás nájdete renomované značky z celého sveta: ETA, FIBOX, URIARTE, RELPOL, ALFA ELECTRIC, FLEXTEC, COSMOTEC, MEAN WELL, FINDER, GREENLEE, INTERCABLE, FLUKE, BEHA, TEKNOMEGA, HDT, LEGRAND, SCHNEIDER ELECTRIC, SCHRACK TECHNIK, SCAME a mnoho ďalších.

Čítať viac

Výhradné zastúpenie

Pre Slovenskú republiku zastupujeme značky s výhradným zastúpením: ETA, FIBOX, URIARTE, RELPOL, FLEXTEC, ALFA ELECTRIC, TEKNOMEGA.

V Českej republike predávame s výhradným zastúpením elektromerové a plynomerové skrine a kompletný sortiment firmy URIARTE.

Čítať viac

So zameraním na skrine

Ochrana a umiestnenie elektrorozvodov, automatizačnej techniky, sieťových rozvodov je neoddeliteľnou súčasťou každej elektro inštalácie. Preto v našom portfólii sortimentu sa zameriavame s väčším dôrazom na skrine, rozvodnice a krabice. Široká ponuka umožní každému klientovi si vybrať to správne vyhotovenie a prevedenie podľa svojich kritérií. 8 výrobcov je dostatočné množstvo pre výber dobrého riešenia skrine alebo krabice. Pre spávne udržiavanie teploty a vlhkosti je sortiment obohatený o 5 výrobcov klimatizácie, ventilácie a výhrevných telies.

Čítať viac

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist