Produkty firmy SCHRACK TECHNIK

Firma SCHRACK TECHNIK vo svojom portfólií ponúka kompletný sortiment produktov pre energetiku a priemysel, elektroinštalácie, dátové rozvody.

banerschrack2

POWERCOM vonkajšie jednotky

powercom-vonkajsie-jednotky
 • Powercom je originálna a nezameniteľná tlačidlová vonkajšia jednotka, ktorá priniesla revolučné zmeny v dizajne aj v spôsobe montáže
 • Hladké, markantné a čisté línie, farebnosť a kvalitné materiály ako hliník a nerezová oceľ. Toto všetko dodáva robustnosť a štylistickú celistvosť celej jednotke Powercom. Tlačidlová vonkajšia jednotka má stupeň krytia IP54
PDF katalógvytlačiť tento produkt

VANDALCOM vonkajšie jednotky

vandalcom-vonkajsie-jednotky
 • Vonkajšia jednotka z nerezového plechu špeciálne vyvinutá, aby odolala vandalizmu. Je dostupná vo verziách audio, audio/video a digitál.
 • Vandalcom je možné použiť v každej budove. Dve farby, oceľová šedá a tmavošedá zdôrazňujú nie len robustnosť, ale zároveň aj príťažlivý a kvalitný dizajn.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

MAESTRO vnutorné vidoe jednotky

maestro-vnutorne-video-jednotky
 • Elegancia a jednoduchosť ultraplochej obrazovky v dvoch verziách, ktoré vyhovejú požiadavkám každého interiéru. Model na omietku so zjednodušenou inštaláciou a model s konzolou na stôl, na ktorú je pripevnený monitor.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

DIVA vnutorné video jednotky

diva-vnutorne-video-jednotky
 • Elegantné a technologicky vyspelé. Definujú nové vlastnosti pre vnútorné jednotky, s exkluzívne navrhnutým dizajnom a funkciami. Diva je vrcholovým produktom v tejto oblasti, od dizajnu až po použité materiály, od konštrukcie až po ovládacie funkcie.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

PLANUX vnútorné video jednotky

planux-vnutorne-video-jednotky
 • Planux je inovatívny z hľadiska koncepcie intercomu, dizajnu a výkonu. Vďaka inovatívnym technológiám je k dispozícii viacero možností, užívateľský komfort a citlivá dotyková obrazovka, na ktorej je možné aktivovať rôzne funkcie jednoduchým dotykom prsta.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

BRAVO vnútorné video jednotky

bravo-vnutorne-video-jednotky
 • Bravo je vnútornou video jednotkou s elegantným a jednoduchým dizajnom. Dizajn, ktorý sa hodí do každého domova. Každý detail je prepracovaný, a ponúka najvyšší stupeň elegancie, funkčnosti a ovládateľnosti.
PDF katalógvytlačiť tento produkt

GENIUS vnútorné video jednotky

genius-vnutorne-video-jednotky
 • Lesklý povrch krytu, možnosť voľby medzi farebným a čiernobielym 4´ monitorom. Genius je vybavený 3 tlačidlami, reguláciou jasu (otočný ovládač) a nastavením hlasitosti hovoru (3 polohový prepínač)
PDF katalógvytlačiť tento produkt

STYLE vnútorné audio jednotky

style-vnutorne-audio-jednotky
 • Jednotky nie sú príliš veľké, nastavenie hlasitosti, funkcia vypnutia volacieho tónu (signalizovaná pomocou červeného terčíka v pravom hornom rohu jednotky), prepojovací kábel medzi slúchadlom a základňou. Dostupné sú v dvoch verziách: Basic a Elegance
PDF katalógvytlačiť tento produkt

KIT (Sady)

komplety-sady
 • KIT je kompletná zostava audio alebo video systémy pozostávajúca zo všetkých potrebných komponentov. Stačí si objednať a potom už len namontovať vnútorné a vonkajšie jednotky na príslušné miesta, napájacie zdroje a ďalšie prístroje do bytového rozvádzača a prepojiť podľa priloženej schémy
PDF katalógvytlačiť tento produkt
fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist