Produkty firmy SCHRACK TECHNIK

Firma SCHRACK TECHNIK vo svojom portfólií ponúka kompletný sortiment produktov pre energetiku a priemysel, elektroinštalácie, dátové rozvody.

banerschrack2

Prehľad sortimentu:

bravo-vnutorne-video-jednotky
Široká ponuka audio a video jednotiek. Rôzne dizajny a prevedenia s množstvom funkcionalít.
casove-a-meracie-rele-seria-6000
Časové relé s kompeltnou ponukou časových funkcií. V ponuke nájdete multifunkčné, monofunkčné, časové rozashy až do 30 dní. Meracie relé: fazové, prúdové, napäťové.
nastenne-rozvodnice-s-plastovymi-dverami-ip54
Domové a bytové rozvodnice rôznych prevedení, zapustené, povrchové. S priehľadnými alebo plnými dverami. Plastové alebo kovové dvere.  
elektromery
Elektromery pre priemysel, pre domácnosti a pre rádiový odpočet. V ponuke: štvorkvadrantný, digitálny,elektromer pre priemysel, elektronický impulzný, jednofázový elektronický impulzný, jednofázový digitálny, digitálny viactarifný, impulzný viactarifný, jednofázový digitálny viactarifný.
detektory-dymu
Hlasíče PROTECTOR rôzneho prevdenia. Napájeanie z batérie alebo napájenie zo siete 230V. Možnosť rádiového prepojenia hlásičov navzájom.
hlavne-vypinace
Množstvo prevedení núdzových hlavných vypínačov: na panel, stredové, radová montáž, zapúzdrené. Hlavné vypínače: na panel, so zadným upevnením s dvernou spojkou, pre radovú montáž. V ponuke aj výkonové vypínače do 160A. Vačkové spínače: na panel, stredové upevnenie, pod omietku, do rozvádzača, na DIN lištu, radová montáž, zapúzdrené, do skrinky, zaliate.
istice
V ponuke isitčov a chráničov: ističe, ističe s nadprúdovou ochranou, prúdové chrániče, prepojovacie lišty, pripojovacie svorky, motorové spínače, diaľkové motorové pohony.
meracie-pristroje
Meracie prístroje na panel: ampérmetre, voltmetre, merače frekvencie a účinnika, bimetalový ampérmeter, analógové meracie prístroje na DIN lsištu, digitálne meracie prístroje na DIN lsištu, počítadlá prevádzkových hodín, transformátory prúdu a bočníky, analyzátory siete, bočníky...
modularne-pristroje
Ucelená ponuka modulárnych prístrojov pre inštalácie. Nájdete tu: vypínače, impulzné spínače, inštalačné stykače, inštalačné relé, stykače, schodiskové automaty, spínacie hodiny, súmrakové spínače a mnoho ďalších.
nudzove-svietidla
Núdzové svietidlá: hlinníkové eloxované, z nerezovej oceli, obojstranné s piktogramom, nastenné a stropné piktogramové, pre únikové cesty, centrály pre núdzové svietidlá s vlastným akumulátorom, núdzové svietidlá s centrálnou batériou....
pistkove-odpinace-horizontalne-do-1600-a
Poistkové systémy, odpínače, odpínače valcových poistiek, spodky na nožové poistky, poistkové odpínače horizontálne, odpojovacie lišty, odpínače vertikálne, odpínače vertikálne s integrovaným prúdovým meničom.
polovodicove-stykace
Sofštartér pre trojfázové motory, softštartér s dynamickou brzdou pre trojfázové motory, reverzácia trojfázových motorov, posúvanie a krokovanie motorov, obmedzovač rozbehového momentu motorov, stykače pre 3 fázové motory......
zvodice-prepatia
Zvodiče prepätia: tr. I+II, tr. II, pre jednosmerné systémy, pre fotovoltaické systémy, tr. III, ochranný modul do zásuvky, zvodiče pre komunikačné obvody, TV a SAT.
rozvadzac-ids
Polyesterové krabice, polyesterové skriny na stenu, na zem, oceľoplechové rozvádzače na stenu, zaraďovacie skrine, monobloky, 19" racky.....
svietidlo
Svietidlá do podhľadu, vstavané svietidlá, osvetlovacia žiarivkové systémy, svietidlá žiarivkové závesné a na strop, priemyselné svietidlá, výbojkové priemyselné svietidlá, svietidlá exteriérové, svietidlá pre verejné osvetlenia....
transormatory
Jednofázové transformátory, 1 a 3 fázové zdroje, stabilozvané napájacie zdroje, elektronické napájacie zdroje.
vzduchove-istice-mo
Výkonové kompaktné ističe a vypínače MC. 4 veľkosti: do 160, 300, 630 a 2000A. Vzduchové ističe MO - pevné alebo výsuvné prevedenie.

Katalógy na stiahnutie:

katalogschrack

Hlavný katalóg

Kompletný katalóg sortimentui firmy SCHRACk TECHNIK

Stiahnúť PDF 31,2 MB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist