Dierovacie náradie GREENLEE

GREENLEE výrobca strižného a dierovacieho náradia. Výrobcovia rozvádzačov určite nájdu široký sortiment systémov dierovania plechu podľa spôsobu a náročnosti práce: mechanické, hydraulické, frézy, stupňovité vrtáky.

banergreenlee

Prehľad sortimentu:

nahlad-dierovace-plechu-standard
Štandardný systém prebíjania plechu je kompletný systém pozostávajúci z razidla, matrice a ťažnej skrutky. Pri ručnom stlačení prechádza razidlo po drážkach tažnej skrutky a naráža na plech v matrici a zároveň prerezáva otvor.
nahlad-dierovace-plechu-slug-buster
Systémy dierovania plechu SLUGBUSTER. Špeciálne vyvinutý profil razidla umožňuje, aby bol odpad rozdelený tak, aby ľahko vypadol z matrice von. Dierovač SLUG BUSTER je v 22 rôznych veľkostiach. Ovládanie mechanické alebo hydraulické.
nahlad-dierovace-slug-splitter
Vysoko výkonný dierovací systém prebíjania nerezových alebo oceľových plechov, plášte z umekých hmôt a sklenných vlákien do hrúbky 3,5 m. Vďaka jedinečnému dizajnu otvoru kovového odpadu vznikajú iba úzke dimenzované vrty.
nahlad-sada-mechanicka-slug-buster
Vysoko výkonný dierovací systém prebíjania nerezových alebo oceĺových plechov, plášte z umekých hmôt a sklenných vlákien do hrúbky 3,5 m. Vďaka jedinečnému dizajnu otvoru kovového odpadu vznikajú iba úzke dimenzované vrty.
nahlad-stupnovity-vrtak-kwik-stepper
Na opracovanie oceli, medi mosadzi, hlinníka, sklenných vlákien a umelých hmôt hrúbky materiálu do 9,5 mm (záleží na použitom vrtáku). Jedinečný design špičky vrtáku umožňuje rýchle prevŕtanie oceli.
nahlad-dierovacie-frezy
Umožňuje ľahký vývrt s minimálnym odpadom. Frézy sú použiteľné na rôzne materiály (oceľový plech, liatina mosadz, hliník, sklenené vlákno, drevo, umelá hmota).
nahlad-hydraulicke-dierovacie-sady-quick-draw
Quick Draw® - vhodný pre rýchle, priame dierovanie, Quick Draw 90® - pravoúhle zalomenie hlavy, 180° otáčanie hlavy je určené pre maximálnu flexibilnosť v nedostupných pracovných podmienkach, Quick Draw Flex® - umožňuje ľubovoľnú orientáciu hlavy, prístup k opracovávanému materiálu

Katalógy na stiahnutie:

katalog-greenlee

Katalóg GREENLEE

Kompletný katalóg strižného a dierovacieho náradia.

Stiahnúť PDF 2,65 MB

 

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist