Oceľoplechové a nerezové rozvádzačové skrine ETA

ETA je spoľahlivá spoločnosť, ktorá verí v technologickú evolúciu. Jej cieľom je navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné skrine, ktoré budú spĺňať osobné potreby a požiadavky užívateľov. Je to kombinácia inovujúcich riešení a viac ako tridsať rokov skúseností na trhu s montážnymi skriňami.

etabaner2

Prehľad sortimentu:

nahlad-enux
Veľmi pevný oceľový plech pre dosiahnutie robustnej konštrukcie, nováakcia technologická a výrobná koncepcia, dizajn a estetické spracovanie v novej farbe (strecha, kľučka a podstavec v RAL5020), možnosť dodania nezmontovaných dielcov alebo zmontovanej skrine (od hĺbky 1000 mm iba zmontovaná), 90 štandardných veľkostí, široká škála príslušenstva, klasifikácia ochrany: IP 55, Nema 12, IK 10.
enux-pre-modularnu-zastavbu
Skrine a príslušenstvo zaraďovacích skríň určených pre modulárne prvky. Množstvo panelov s výrezmi. Rám uspôsobený na montáž komponentov pre modulárnu zástavbu..
enux-pre-modularnu-zastavbu-s-dverami
Prevedenie skríň pre modulárnu zástavbu s vonkajšími dverami, ktoré ochránia prvky pred vonkajším prostredím. Dvere s plexisklom s hrúbkou 4 mm. 
enux-pc
Séria skríň ETA ENUX je obohatená o prevedenie PC. Umožnuje jednoducho inštalovať PC zostavu do skrine. Veľký priezor v hornej časti umožňuje sledovať LCD monitor v pohľadovej výške. V strednej časti možnosť skriňu opatriť klávesovou časťou pomocou výsuvnej police.
ENUX-19-rack
Príslušenstvo pre 19" komponenty zabezpečia pomocou štandardnej ENUX skrine riešenie pre sieťové rozvody. Otočné alebo pevné rámy v celkovej alebo parciálnej výške, umožnia požadovanú montáž sieťových prvkov na základe požiadaviek.
enux-pre-modularnu-zastavbu-s-viacnasobne-clenenymi-dverami
Skrine, ktoré umožnia rozložiť inštaláciu na základe potrieb a oddeliť jednotlivé časti. Prvky na oddelenie zabezpečia úplnu separáciu a prístup z dôvodu použitia parciálnych dverí.
nahlad-emox
Ideálne riešenie samostatne stojacej monoblokovej skrine z kompletne pozváranej konštrukcie, odnímateľného zadného panela a modulárneho vstupu pre káble, 27 dostupných rozmerov s plnými (jedno-/dvojkrídlovými) dverami, presklenenými dverami (do šírky 1000 mm) alebo v horizontálnej verzii, IP 66 (jednodverové)/ IP 55 (dvojdverové), Nema 12, IK 10.
enux-pulty
Pult zo série ENUX je postavený na základe tohto prevedenia. Umožňuje inštaláciu v troch častiach. Pohľadovej, dolnej a stredovej časti pre ovládaciu časť, ktorá môže byť osadená pultovou časťou alebo plným dielom na základe požiadaviek.
cr-19-skrine
19" skriňa v dvoch hĺbkach dáva možnosť inštalovať od 3 až do 21 jednotiek. Skrine sú vybavené veľkým káblovým prechodom.
nahlad-ecomp
Sú vhodné pre použitie ako samostatne stojace monoblokové skrine menšie než EMOX alebo ako nástenné skrinky väčšie ako ST, 12 dostupných rozmerov s plnými (jedno-/dvojkrídlovými) dverami, presklenými dverami (do šírky 800 mm).
nahlad-st
Viac ako 40 rozmerov, 3 verzie (plné /presklenené dvere, jedno- / dvojkrídlové dvere, štandardný / tyčový uzamykací mechanizmus) a so širokou škálou príslušenstva pre potreby zákazníka: modulárne šasi MDST, vnútorné dvere STPO1, strieška TT, vložky WE, držiaky na stenu SDWC-010.
nahlad-sd
Sú dostupné v 5 verziách: s priskrutkovaným krytom, preskleným krytom, tesniacimi doskami, dverami, pre BUS systémy.
nahlad-sba
Monoblokové riadiace pulty SBA so zadnými dverami a hĺbkovo nastaviteľným montážnym panelom.
nahlad-zba
Monoblokové riadiace pulty ZBA so zadnou stenou a pevným montážnym panelom.
nahlad-ae
Modulárne riadiace pulty s hĺbkou 400/500 mm, zložené z AE skrinky, ME/LE police a vrchného dielu PE.
nahlad-evis
Skrine EVIS do vonkajšieho prostredia poskytujú vďaka svojej konštrukčnej koncepcii, vysoko odolným materiálom a úprave dokonalú ochranu zariadení pred všetkými ekologickými faktormi, ako sú extrémne teploty, nárocné podmienky, atmosferické, mechanické a chemické činidlá.
nahlad-erivi
ERIVI je flexibilný modulárny systém s pevnou konštrukciou a jednoduchou montážou. Vďaka rôznym dĺžkam prvkov sa dajú vytvárať odlišné kombinácie. Široká škála modulov a spájacích kĺbov pomáha spĺnať rozličné inštalačné požiadavky.
nahlad-ethermo
Ethermo – kompletný rad výrobkov pre tepelnú správu riadiacich panelov, ktorý spĺňa každú požiadavku: kompaktné ako aj ultra-tenké klimatizačné jednotky (s montážou na strechu alebo stenu), klimatizácie do vonkajšieho prostredia, tepelné výmenníky vzduch-vzduch/ vzduch-voda, ohrievače, regulačné prístroje, termostaty, ventilátory a filtre „click&fit“ so špičkovým dizajnom.
nahlad-bioniq
Bioniq je systém závesného ramena pre ovládacie rozhranie. Umožnuje väcšiu riadiacu flexibilitu a lepší prístup k ovládacím rozhraniam, ktoré musia byť ďalej od obrábacích prístrojov a iných spracovávacích zariadení.
enux-nerezove-skrine
Zaraďovacie skrine v nerezovom prevedení. Kostra skrine vyrobená z nerezovej ocele AISI 304L (AISI 316L na požidanie). V prevedení jedno alebo dvojkrídlové. Krytie IP55 a IK10. Použiteľné v náročných podmienkach. Využiteľné v potravinárskom priemysle, chemickom, petro-chemickom, v plynárenskom priemysle.
nahlad-atb8-nerez
Kompletne pozvárané telo s odnímateľnou zadnou stenou, dodávané s montážnym panelom, klasifikácia ochrany: IP 66 (jednokrídlové) / IP55 (dvojkrídlové),Nema 12, IK 10.
ecomp-nerezove-skrine
Skrine univerzálne, ktoré sa dajú využiť na stenu albo na zem. V ponuke väčšie rozmery ako ST skrine na stenu a zároveň menšie ako monobloky EMOX.
nahlad-stx-stpx-nerez
Verzia s plnými/presklenými dverami, dodávané s montážnym panelom, klasifikácia ochrany: IP 66, Nema 4X (jednokrídlové) / Nema 12 (dvojkrídlové), IK 10.
nahlad-sdx
Klasifikácia ochrany: IP 66 - IP69K, Nema 4X, IK 10.
nahlad-fpx-nerez
Dodávané s montážnym panelom, klasifikácia ochrany: IP 66, Nema 4X, IK 10.
nahlad-aex-nerez
Modulárne riadiace pulty s hĺbkou 400/500 mm, zložené z AE skrinky, ME/LE police a vrchného dielu PE.
nahlad-zbx-nerez
Monoblokové riadiace pulty ZBA so zadnou stenou a pevným montážnym panelom.
nahlad-stx-eex-nerez
Určené na použitie v prostrediach s rizikom výbuchu (ATEx) kvôli horlavým plynom, pare, dymu a prachu, klasifikácia ochrany: IP 66, Nema 4X, IK 10, klasifikácia ATEx - Ex II 2GD, Ex e II T6 (zvýšená bezpečnosť), Ex ia IIC T6 (nevyhnutná bezpečnosť, Ex tD A21 IP 66.
nahlad-shx-nerez
Dodávané s plným krytom alebo s krytom s vyrezanými dierami pre osadenie tlačidla s ø = 22,5 mm, klasifikácia ochrany: IP 66 - IP69K, Nema 4X, IK 10.
enux-emc-skrine
Tri typy skríň s elektromagnetickou kompatibilitou. Skrine ENUX, skrine na stenu ST a svorkovnicové skrine SD. V ponuke sa nachádza len niekoľko rozmerov. Ostatné rozmery na požiadanie.

  

Katalógy na stiahnutie:

katalog2017

Hlavný katalóg ETA ENG

Najnovší hlavný katalóg ETA s kompletným sortimentom

Stiahnúť PDF 38,2 MB

katalog-enux-simplex1

Katalóg ENUX SIMPLEX SK

Kompletný katalóg skríň ENUX SIMPLEX

Stiahnúť PDF 12,9 MB

etakatalog

Prehľad produktov SK

Prehľad produktov firmy ETA, jednoduchý a názorný katalóg s popisom a rozmermi, príslušenstvom.

Stiahnúť PDF 2,05 MB

katalog-inovacie-skrin

Inovácie skríň SK

ETA predstavuje zmeny vo svojom výrobnom programe

Stiahnúť PDF 377 kB

katalog-enux-simplex

Skrine ENUX

Zaraďovacie skrine ENUX. Predstavenie skríň a katalóg.

Stiahnúť PDF 5,32 MB

katalog-st-sd-skrine

Skrine ST a SD

Kompletný katalóg skríň na stenu a svorkovnicových skríň s príslušenstvom.

Stiahnúť PDF 1,64 MB

katalog-skrine-do-vonkajsieho -rostredia

Riešenie pre inštalácie do vonkajšieho prostredia

Katalóg skríň určených do vonkajšieho prostredia.

Stiahnúť PDF 2,43 MB

katalog-prislusenstvo-pre-siete-a-telekomunikacie

Príslušenstvo pre siete a telekomunikácie

Podrobný prehľad príslušenstva pre montáž sietí a telekomunikačných rozvodov.

Stiahnúť PDF 475 kB

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist