Používaním stránok zeko.sk súhlasíte s používaním cookies.

Skrine GAS a APM

Každý kto stavia svoj dom alebo rekonštruuje určite príde na moment, kedy sa zamyslí nad tým aké elektromerové a plynomerové skrine dá nainštalovať do svojho plota. Nejde len o kvalitatívne parametre ale predovšetkým dizajn. Skriňa musí splňovať estetické nároky na vzhľad.

Firma URIARTE, ktorá sa zaoberá výrobou polyesterových rozvodných skríň vo svojom výrobnom programe má unifikované skrine, ktoré v oboch prípadoch splňujú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Rovnaký dizajn

Najväčšou výhodou je rovnaký dizajn pre plynomerovu skriňu a elektromerový rozvádzač. Ak sú skrine umiestnené v blízkosti seba, vytvára to lepší dojem. Farba RAL 7035 umožní kombináciu s akýmkoľvek materiálom, farbou a vyhotovením plota. Už nemusíte riešiť ako bude skriňa vyzerať vo vašom plote alebo múre. Skrine URIARTE sa stanú estetickým doplnkom vašeho obydlia.

plynomerova-a-elektromerova-skrina

Kvalitné technické parametre

Skrine spĺňajú nároky na kvalitu a materiál čo im zabezpečí jednoduchšiu inštaláciu a dlhú životnosť. IP44, IK10, kvalitný polyetsrový materiál spevnený sklennným vláknom zabezpečí odolnosť voči agresívnym chemickým látkam, korózzií, UV žiareniu. Vyznačujú sa prenosnosťou a jednoduchou montážou vďaka nízkej hmotnosti.

Predpripravené aj s výplňou

plynomerova-skrina

U nás nájdete skrine s montážnym roštom pre elektromery a predprípravou pre plynové prípojky. Uľahčí a zjednoduší osádzanie do plota firmou, ktorá bude túto činnosť vykonávať. Ušetrí čas, pretože vnútorné predpripravené rošty sú prispôsobené skriniam URIARTE.

Sme výhradný dovozca pre SR a ČR

Firma ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY je výhradný dovozca pre SR a ČR. Máme pravidelné skladové zásoby, všetkých typov a výplní skríň.

mapa

Užitočné odkazy

Pozrieť technické parametre APM

Pozrieť technické parametre GAS

Pozrieť celý sortiment URIARTE SAFYBOX

Novinky

Nový katalóg URIARTE 2016

Akcie

Zákaznícka zóna

fga tvorba web stránok Trnava
TOPlist